Jak zrobić bałwana z rękami

Jak zrobić bałwana z rękami

Ktoś taki jak ciepłe i deszczowe zimy, ale nie jesteśmy w stanie bez śniegu! Niech wszystko jest białe i błyszczące, a wszędzie są dość śmieszne bałwanki. Przy równych kije i kawałków liny zrobić miotłę i trzymać się rękawice.

Cóż, jest całkiem miłe, jeśli wiążą lub zrobić kawałek dzianiny ciepły szalik dla bałwana. Jak zrobić bałwana z rękami? Potrzeba trochę cierpliwości i staranności.

Przed dokonaniem bałwana z rękami trzeba zaopatrzyć się w materiały. Po pierwsze, trzeba gazetę. Podzielić arkusz gazety na dwie połowy. Jedna połowa zapasów na pół, a następnie upadł na kształt piersi dostarczyć z kulki (około). Druga połowa stronie gazety i magazyny na pół, a następnie zapisuje go trzy razy więcej, aby uzyskać długość wzdłuż grubości taśmy. W tym opasania taśmą guzek.

To proste – umieścić kawałek na śniegu i rolki.

Weź taśmę i zawinąć go w piłkę, ale teraz z krzyża, na którym był owinięty. Wszystko, co musisz zrobić trzy takiego przedmiotu, i muszą być różnej wielkości. jak śnieżkami dla bałwana: jedna duża, druga mniejsza trzecią mniej. Wielkość każdej kolejnej śpiączki można zwiększyć owijając więcej pasków gazet. Taśma nie jest odwrócony. Przewiń, nici i powiązania. Po zagraniu tyle na ulicy, czasem chcesz wnieść trochę śniegu z powrotem do domu, ale topi się w upale.

Istnieje jednak sposób, aby prawo w domu bałwana, a to nie musi wyłączyć ogrzewanie.

Postęp w tworzeniu bałwana:

  • Trzy piersi gazet teraz mamy, ale nie wyglądają jak śnieg. Przede wszystkim, są one bardzo brzydkich a postrzępione krawędzie. Zaokrąglone mamy zablokowane klejem i papierowych ręczników lub serwetek, bez wzoru. Serwetki trzeba złamać na małe kawałki, gazety guzek wymaz kleju i warstwa po warstwie, aby trzymać się jej kawałki, aż masz sprawne i zaokrąglony com.

  • Uruchom w otworze papieru śpiączki z szydła, a następnie dostał wykałaczki. Zrobić AWL otwór w dolnej części jednorazowego kubka. Wykałaczka jest teraz stał na jednym końcu papieru, który został już obsadzony w całym otwarciu dolnej kubka. Mieliśmy wygodny uchwyt na wklejanie śpiączki «śnieg»,

  • Śnieg może być wykonana z pianki, rozpadły się na bale, najważniejsze – że były za małe. Oakleigh piankowe piłeczki wszystkie trzy papieru śpiączki.

    Czy uszczelnienie tylko część, w której podłączone są grudki, a końcówka małego śpiączki. Następnie połączyć wszystkie trzy wykałaczki śpiączki.

  • Snowman oczy i usta mogą być wykonane z czarnych koralików. Wiadro na górze nosa i rękawiczki – z kolorowego papieru.

    Wszystko to jest przymocowane do bałwana ze spoiwem. Ręce są wykonane z dwóch kawałków konopnej liny nasączone klejem.

Share →