Jak zrobić choinkę!

Jak zrobić choinkę!

3. Tekstylia drzewa.

Dla tych, którzy wiedzą, jak szyć dobre znalezisko będzie drzewo tekstylne z dużą ilością kieszeni. To drzewo może być prawdziwym dziełem sztuki, które będą przekazywane z pokolenia na pokolenie. Możesz użyć tkaniny w różnych kolorach i fakturach, kolorowe wzory na kieszeniach.

I można zrobić wszystko drzewo monochromatycznej tkaniny i hafty, kieszenie dekoracji techniką decoupage lub aplikacja na tkanki.

To drzewo będzie wielki dekoracji pokoju dziecka. Dopóki dziecko jest bardzo małe, będzie korzystał z matką. Wygodny rozszerzyć na małych kieszeni chusteczki nawilżane, pieluchy, proszek, smoczki w ich sprawach i innych małych przedmiotów potrzebnych do opieki nad dzieckiem.

Kiedy dziecko dorasta i konieczność przechowywania tych przedmiotów na ręce zniknie w kieszeniach w przededniu nowego roku, można umieścić cukierki, małe otkrytochku, mandarynki, małe niespodzianki, że dziecko będzie znaleźć jeden każdego dnia, patrząc w kieszeni. Jest bardzo rozjaśnić oczekiwanie na wakacje i pozostawić dobre wrażenie!

Takie drzewo może stać się narzędziem do rozwoju dziecka, jeśli kieszenie sprawiają otwarte. Na przykład, aby otworzyć jeden – trzeba cofnąć przycisk, inne zostaną spakowane, a trzeci – splecione, itp

Ale również dla dorosłych tekstylne drzewa będą dobre dekoracji, które mogą być wprowadzone do kieszeni uczta dla gości. Zostaw siebie ładne notatki i przypomnienia otkrytochku które rozweselić.

4. Choinka z niczego.

Grzebać w szufladach – wszystko to znajdziesz – stare broszki, małe ramki, koraliki i inne niepotrzebne Różne – wszystkie z nich mogą być ozdobione prowizorycznym choinki. I wtedy pojawia się to z niczego. A jeśli szukasz, znajdziesz w domu jest coś, co mgliście przypomina drzewo, a następnie udekorować stresu, który zazwyczaj nie zauważają. Można stworzyć cały panel zdjęć w formie choinki, a po nowym roku, można zmienić lokalizację ram dla kształcie serca, na przykład.

5. Choinka czekoladki.

Wspaniałe dekoracje do domu i będzie wspaniałym darem słodyczy drzewa. I sprawiają, że proste. Wszystko, czego potrzebujesz – gruby papier lub arkusz kartonu, o kilogram cukierków i pięć metrowej choinki blichtr do wysokości 50 centymetrów.

Po pierwsze producenci stożek z kartonu. Nie zapominaj, że papierowe lub tekturowe ave być szczelne, jak będą kilogramów cukierków! Następnie ustala się na choinki cukierków taśmy.

Można jedynie zawijania błyskotki na przekątnej, od góry, przechodząc od cukierka blichtr.

Są to piękno w końcu.

Choinka może być dowolnej wielkości, można ozdobić go z cukierkami, nie tylko w ogóle, to wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

Share →