Jak zrobić dobre wiązkę

Jak zrobić dobre wiązkę

Jak często każdy z nas marzy o pięknej fryzury wieczorowe, wykonane w rekordowym czasie, bez dodatkowych kosztów finansowych i władzy?

Jak wygodne i stylowe alternatywą dla skomplikowanych wieczorem fryzury strona włosy mody oferuje Wam, naszym wiernych czytelników, proste badanie przeprowadzone niezwykle wyrafinowane i eleganckie fryzury — Belka.

Uwaga: powiemy, Jak postawić włosy na piękną wiązkę. daje szereg przydatnych zaleceń, i zapewniają krok po kroku instrukcje, aby stworzyć zdjęcie dwóch wariantach belki: wieczór klasyczny i surowe.

Tak, spotykamy: jak zrobić kok.

Jak zrobić wiązkę: instrukcje krok po kroku

Wykonaj poniższe czynności, wybierając jedną z dwóch opcji proponowanych wiązkę.

Etap 1: Nałożyć na włosy na mus objętości układania i mocowania.

Etap 2: Podzielić włosy na trzy sekcje (jak pokazano na rysunku).

Uwaga: Granica pierwszego odcinka będzie przejść przez „odbyła” prostopadle do ucha, drugą granicy przejść przekątnej aż do samej góry, pozostawiając włosy na karku tworzą trzecią sekcję.

Zbierz włosy z dolnego segmentu w kucyk, zabezpieczając go w tył głowy w miejscu, gdzie plan budowy wiązki.

Etap 3: Nacheshite ogon, skręcać się i zabezpieczyć za pomocą szpilek.

Etap 4: Zapoznaj się z drugą część włosów i podzielić ją na dwie części wzdłuż przekątnej.

Etap 5: Zawijania obu stronach drugiej części belki wokół, ruchome w przeciwnych kierunkach, (z prawej strand zależy od lewej strony, lewy — w prawo).

Jeśli planujesz budowę Wariant belka wieczorem. Następnie oddziela Strand wcześniej z lewej strony na włosy pozostały pierwszą sekcję również owinąć wokół wiązki (obracanie każdej nici w kierunku przeciwnym do poprzedniego).

Etap 6: Nie było zamek w trzeciej części (opcjonalnie wieczorem układanie) lakier posypać średniego ustalenia. Z curling skrętu włosy w loki.

O jak zrobić dobre wiązkę strona powiedział modne włosy.

Share →