Jak zrobić grubą śmietanę?

Jak zrobić grubą śmietanę?

Śmietana dla wielu kucharzy i amatorów domowych słodyczy jest jednym z najłatwiejszych do przygotowania i smaczne w połączeniu z różnymi składnikami. Jest on używany do testowania różnych herbatniki, pierniki, ciasta kawałki choux, jest on dodawany do deserów z jagód, owoców, orzechów, suszonych owoców, a czasami może to mieć łyżkę, jeśli chcesz coś smaczne i zdrowe. Krem kremu daje bardzo delikatny i niskokaloryczne, więc jest często oferowane dzieciom jak deser. Gęsta śmietana doskonale zastępuje tłuszczu bitą śmietaną.

To tylko gęstość śmietany zależy od śmietany, którą stosuje się do jej przygotowania, ale istnieją sposoby, aby gęstą śmietanę bez różnych dodatków.

Zawartość tłuszczu w śmietanie i pianki

Crema zależy od zawartości tłuszczu w śmietanie, więc większość z nich znajduje się w wyborze tego składnika należy zwrócić uwagę na jego właściwości. Eksperci zalecają zakup kremu w sklepie nie mniej niż 25-30%, a następnie zburzono z form gęstej śmietany cukier grzbiety. Strona główna Krem daje ten sam wynik, co najważniejsze, jego przerwanie, czyli nie wzbudzać olej.

Możesz zrobić i gęsty krem ​​o niskiej zawartości tłuszczu śmietaną, ale do tego konieczne jest, aby odrzucić na durszlak, jak ser, które wypłynęły z niego wszystkie nadmiar płynu. Najlepiej użyć do tego celu gazę, aby ułatwić zbieranie i wykorzystanie krem, jak jest.

Temperaturę kremu jest ważne dla końcowego wyniku, więc przed biczowanie go powinny być umieszczone co najmniej pół godziny w lodówce.

Im szybciej Odchodzi z kwaśną śmietaną, grubszy to jest, więc najlepiej jest użyć do tego miksera przeznaczenia lub blenderze z miotłą.

Dodatki w śmietanie

Wielu cukierników praktyka dodawania żelatyny do śmietany, aby nadać jej gęstość i zdolność do podejmowania krem ​​z różnych figur. Przed dodaniem do przyszłego kremu żelatyny należy rozcieńczyć niewielką ilością śmietanki i pozwolić mu pęcznienia. Wystarczy, przez 10-15 minut w zależności od ilości.

Następnie krem ​​z żelatyny do ogrzania łaźni wodnej do całkowitego rozpuszczenia, a dopiero potem dodać go do już bitą śmietaną z cukrem. Wszystko razem trochę bicie się i umieścić w lodówce. Wynik jest wspaniały tort dekoracja grubości.

Aby stać się gęsty krem, można użyć zwykłego masła. Wystarczy dodać mały kawałek krem ​​po uprzednim pobiciu. Wraz z kwaśną śmietaną ubić masło potrzebują nie więcej niż 1-2 minut. W rezultacie, można uzyskać bardzo grube i smaczne śmietany.

Nowoczesny przemysł spożywczy oferuje dodatki i konserwanty zbrojarzy, aby uzyskać pożądany efekt, dzięki czemu można z nich korzystać według wskazówek na opakowaniu. Najczęściej stosuje się w tym celu monter na krem ​​dodaje się na koniec do ubijania śmietanki. Przy ubijaniu śmietany utrwalający, pierwszy z małą prędkością, a następnie w bardzo wysoka jednak nie na długo.

Zamiast utrwalacza do śmietany można użyć skrobia kukurydziana, które jest podejmowane w stosunku 2 łyżeczki na 0,5 litra śmietany i niezbędnej ilości cukru do niego.

Proporcje składników w śmietanie

Według preparatu z 0,5 litra śmietany musi zestrzelić z 1 szklanką cukru. Mniejsze cukru, lepiej i dać przyjemny smak i aromat kremu można dodać skórkę z cytryny i wanilii, cynamon itp

Share →