Jak zrobić huśtawka ogród z rąk?

Jak zrobić huśtawka ogród z rąk?

Jakie to szczęście, szczęście, tych, którzy mają domek! Nic nie porównuje z wygodnym stołowe huśtawki, które mogą powoli kołysały się, podziwiając wspaniałe rekreacji na świeżym powietrzu. Właściciel przytulny ogród prawdopodobnie odwiedził pomysł, aby podmiejski huśtawka z rękami.

Jeśli twoja rodzina ma dzieci, dla nich huśtawka ogród będzie prawdziwa uczta. Więc wystarczy przynieść radość z rodziną, dając im huśtawka.

Jak zrobić huśtawka ogród z rąk? Program huśtawki ogrodowe pozwala im tworzyć własne przy pomocy niezbędnych materiałów i narzędzi pod ręką. Główna trudność pracy jest w produkcji wsparcie łożyska.

Silne huśtawka, którzy mają wsparcie metalu. Ale aby metalowa huśtawka ogrodowa z rąk jest bardzo trudne. Dlatego najlepiej jest wybrać opcję drewnianej huśtawce, aby zaświadczyć.

Drewniane słupy będzie utrzymać ciężar 120-150 kg. Więc jakie są materiały potrzebne do budowy huśtawka krzesło z rąk?

Aby wesprzeć Cię potrzebuję:

 • Pasek prostrugany 50×100 mm 9 sztuk. Aby zwiększyć niezawodność wsparcia, możemy drewna 100×100, ale będzie to miało ogromny zamach;
 • narożniki metalowe, które będą podłączone do płyt;
 • wkrętak;
 • blachowkręty.

Aby ławce-sofa dla huśtawki letnie będą musiały:

 • sklejkę lub listwy. Fakt, że w sklepie można dokonać na dwa sposoby: można użyć sklejki, ale można zastąpić go Rails.
 • barów do wytwarzania ramy pod oparcia;
 • rogi metalowe;
 • wkrętak;
 • blachowkręty.

Do mocowania fałszywe mechanizmu niezbędne materiały:

 • syntetycznych lub kabli metalowe. Jest to potrzebne do montażu ławce-sofa wspieranie huśtawka. Początkowo będzie wyglądać Hand Made huśtawka dla domków, które są zawieszone na podłożu z metalu łańcuch z dużych łącza. Łańcuch nie tylko zdobią huśtawka, ale również zwiększają żywotność, ponieważ nosi wiele mniej niż kabel;
 • czworokątny dwa wsporniki haki wiszące sekcji lub, które są dołączone do poprzeczki metalowe.

  W przypadku korzystania z kabla, trzeba specjalnych uchwytów fiksatori-.

Po decyzji w sprawie niezbędnych narzędzi, materiałów i wielkości huśtawki ogrodowe, można rozpocząć pracę. Zacznij zbiór huśtawki powinny wspierać przewoźnika. Na początku będzie dolną ramę.

Powinna ona być szersza niż siedzisko 40-50 cm. Jeżeli rama jest umieszczona na ziemi, konieczne jest, aby przetwarzać bitumu, a następnie będzie dłużej. Żelazem części muszą być dokładnie zamocować płyty ze sobą.

Gotowa rama musi być przymocowany do deski. Zostaną one wykorzystane jako filary. W końcu mają tworząc dwa trójkąty, z których górny powinien być podłączony przez poziomą poprzeczką.

Poniżej znajduje się rozpocząć kompilację ławki huśtawka. Najpierw zbiera się dwie klatki płyt: siedzenia i oparcia. Dodano do szyn ramy, lub przykręcić sklejki. Wszystko zależy od tego, co zostanie zbudowane z huśtawką.

Użyj nawiasy są podłączone do oparcia i siedziska. Kąt między siedzenia i oparcia jest 90 stopni i większych. Lepiej jest ustalić kąt 120 stopni.

Dla wygody, można dodać na ciągu podłokietnikami huśtawka ogrodowa.

Na szynie wsporniki są zamocowane albo haki, które są następnie rozciągane kabla lub łańcuch. Huśtawki powinny być umieszczone na takiej wysokości, że siedzenie może osiągnąć palce ziemi.

Jeśli chcesz, możesz dołączyć do huśtawki dodatkowe elementy. Na przykład, możesz dodać je do namiotu lub umieścić kilka poduszek na siedzeniu.

Istnieje wiele rysunki produkcyjne huśtawki z jego rąk. Możesz użyć dowolnej z nich, w zależności od umiejętności i dostępnych materiałów pod ręką. Lekkie i wygodne ogrodowe huśtawka ich ramiona zdobią rozliczeń w kraju, w domku kraju lub domu we wsi.

Produkcja huśtawki ogrodowe zajmuje dużo czasu, a także kupić niezbędne materiały do ​​budowy. Jeśli nie zespół mistrza huśtawki wysłać swoje ręce, dlaczego torturować siebie? Firma „MMR” może zaoferować gotowe huśtawka ogrodowa. dbałość o szczegóły.

Wygodna kanapa pozwala na relaks i wodoodpornego baldachimem chroniąc Ciebie i huśtawką z deszczem i gorącym słońcem. Piękne wzornictwo, doskonała jakość i atrakcyjne ceny to przewagi huśtawki gotowy na przedmieściach huśtawka wykonany własnymi rękami.

Teraz masz doskonałą okazję, aby umieścić ją w policzek pieszcząc letnim słońcu, zdrzemnąć się na świeżym powietrzu i cieszyć się ciepłą łatwo wyczuć powiew chłodu.

Share →