Jak zrobić kanapki na ciepło?

Jak zrobić kanapki na ciepło?

Stara prawda: miłość przychodzi i odchodzi, i zawsze chcą jeść. A ja jestem głodny, pyszne. Ale teraz czas zawsze kategorycznie nie wystarczy. Zwłaszcza wokół – kryzys finansowy i gospodarczy, nie raz jeszcze do pracy niż przed posiłkami.

Dlatego wiele osób woli ograniczyć kanapki jako rodzaj fast food. fast food.

Ale walka kanapka kanapki. Jeśli klapsa kawałek kiełbasy na kawałek chleba i nazywają to kanapki – Żal mi ciebie. Nie, jeśli wziąć porady słynnego kota i umieścić kanapkę z kiełbasą języka, jest nadal możliwe, aby żyć.

Ale w ogóle – nie bardzo dobry.

Ale nie jest to magiczne gorące kanapki. Czas gotowania jest nieco większa niż samego kawałka kiełbasy na kawałku chleba, i – wiele lepszy smak. I korzystają też – jeszcze gorące jedzenie.

Dlatego też, dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie (przynajmniej tymczasowo) i chce jeść pyszne (nawet kanapki) zaproponować kilka receptur.

Kanapka z kiełbasą

Aby to zrobić, trzeba kanapkę biały chleb, salami, ser i ogórki. Sery i kiełbasy Ruszt (ale nie na małe, w którym ziemniaki trzecie do placków ziemniaczanych. I jedno, na którym sałatkę z buraków za funta!). Ogórek drobno cięte. Wtedy wszystko to szczęście miesza się i rozprzestrzeniać na chleb.

Piec lepiej na ruszcie lub w piecu. W kuchence mikrofalowej – najbardziej pożądane opcja, ser po prostu unosi się, a wszystko może rozprzestrzeniać się z Split chleba. Przyjdź i smak, oczywiście, zupełnie inaczej.

Kanapka z gotowanej kiełbasy

Aby to zrobić, trzeba kanapkę biały chleb, gotowane kiełbasy. ser, trochę mąki, jajko, cebula. Wstępnie smażone kiełbasy pożądany zamrożenie – jest miękka i natrzeć na ruszt nie jest zbyt wygodne. Ale mrożone wcierać w porządku, ale wciąż okazują się bardzo małe kawałki i potrzebę. Przetarł na tarce i serem.

Cebuli cięcia możliwie precyzyjne.

Tarty ser zmieszane z tartym kiełbasą i posiekaną cebulą w mieszaninie jajka i mąki dodaje – konsystencja mieszanki powinna wyglądać niezbyt ciasto do naleśników. Więc jeśli mieszanka jest zbyt gęsta – dodać jajko, jeśli zbyt cienkie – dodaj resztę.

Mieszaninę naniesiono na kromkach chleba wytworzone. Kanapki można piec w piekarniku, ale można po prostu smażenia szczotkowanie w dół, a dla fanów chrupiącym chlebem – można to odwrócić i smażyć trochę z tyłu.

Osobiście podoba mi się ten przepis, który może być przygotowywany do smarowania na 3-4 dni do przodu. Jest doskonale przechowywać w lodówce w pojemniku szklanym.

Kanapka z kurczakiem

Nie wiem jak wy, ale w naszej rodzinie ma białych miłośnicy mięsa. To znaczy, gdy gotuje rosół, waga jest zawsze taki sam – pierś z kurczaka. Chcąc go jeść nie jest. Ale szkoda, sam! Utylizowane, w pewnym sensie, to szkoda.

Dobry, bo mięso … Ale jest to możliwe, aby kanapki. którzy dobrze zjeść, nawet tych, którzy nie lubią białego mięsa.

Potrzebujesz do kanapek – gotowane kurczaka, marynowane (może być marynowana) ogórki, ser, majonez, natkę pietruszki. Kurczak i ogórki pokroić na małe kawałki (można użyć plastry kurczaka i ogórki – paski, to jak chcesz). Następnie przygotowane mięso i ogórki ułożone na kawałki białego chleba. Podlewane majonez – bez fanatyzmu!

Wystarczy kilka kropel. Góra to wszystko posypane tartym serem i pre-zdobione liści pietruszki, koperek, itp I – w piekarniku.

Share →