Jak zrobić kolczyki z własnymi rękami?

Jak zrobić kolczyki z własnymi rękami?

Bardzo często, dziewczęta i kobiety mają ten sam problem: aby ta sukienka nie pasuje, nie ma naszyjnik, lub ten garnitur nie mam odpowiednich kolczyki. Jak to możliwe? Wyjścia, jak się okazuje, jest bardzo proste: aby pożądany dekoracji własnymi rękami, i jak zrobić kolczyki w swoje ręce i zostaną omówione poniżej.

Przestrzeń dla wyobraźni szwaczka po prostu ogromne, ale najlepiej jest zacząć od prostych filmów szkoleniowych i robić wszystko zgodnie z zaleceniami doświadczonego mistrza. Oczywiście, musi być uzbrojony w niezbędne narzędzia, takie jak, kruglozubtsy, szczypce, nożyczki i metalu, z którego w rzeczywistości urodził arcydzieło: drutu, różne koraliki, szklane koraliki, nici, koraliki, itp

Ostatnio popularnym materiałem do wytwarzania kolczyków stała gliny, ale nie jest łatwe, a polimer. Jest idealny do rysunku rzeźby i twardnieje niezależnie. Kolczyki wykonane z modeliny, będzie oryginalny prezent na każdą okazję.

Najprostszym kolczyki opcja – splot drut „złożone” (tylko wygląd) węzeł, który jest również nazywany węzłem szczęścia lub tybetańskiego węzeł. To nie wymaga dużo czasu, ale wynik będzie mile zaskoczony, szwaczka i wszystkich jej przyjaciół.

W rzeczywistości, istnieje wiele technik rękodzieła, które można wyciągnąć, a nie będąc profesjonalnym projektantem. Możesz znaleźć kolczyki ręcznie robione i sławne aktorki, i powtórzyć je nie jest trudne.

Być może pierwsze takie ćwiczenia wydaje się drogie i zniechęca początkujących przydatnych ludzi. Jednak nie bój nieistniejący problemem: kolczyki wyjściowe będzie kosztować ułamek sklepu i ostatecznie przekroczy zakupionych produktów i jakości.

W ten sam sposób można wykonać kolczyki i dzieci. Kolczyki złote dziecko zdjęcia może być zbyt kosztowne, zwłaszcza dla młodych rodziców, tak wiele młodych mam zrobić z rękami kolczyki z niemal improwizowanych materiałów. Małe domy kolczyki, kolczyki cukierków w formie słońca lub innych małych zwierząt zachwyci każdą dziewczynkę.

O autorze

Share →