Jak zrobić koralik motyl

Jak zrobić koralik motyl

Dowiedz się, jak zrobić ścieg motyla w dwóch różnych technik równoległego i mozaiki tkania. Schemat z opisem, zdjęcia kamień milowy!

Mówią, że najpiękniejsze stworzenia na ziemi są tak delikatne, że mogą one zostać zabity przez nieostrożnego dotyku. Osoba jest dozwolone tylko spojrzeć na lot motyla, zamrożone zachwyceni bez rozciągania ramiona – skrzydlaty zastanawiać, nikt nie może należeć … Ale jeśli naprawdę chcesz, aby osiedlić się jasne tropikalne motyle w domu, splot go z koralików.

Niech domowe piękno nie będzie mógł latać, ale zachwyci przez cały rok, nawet w zimie, przypominając lata.

Motyl ten może stać się częścią wystroju pokoju lub część innego produktu kulek (np, kwiaty). Jeśli powiesić go na łańcuchu, będzie ona służyć jako wisiorek. Prishёte w płaszczu bramy – zostanie wyrzucony. Albo po prostu słodkie drobiazgi, które czasami miło odebrać.

Od splot koralikami motyl jest bardzo łatwe, z zadaniem doskonale radzą sobie nawet doshkolёnok. Matka uwaga: jak masz oddać córki do tajemnic robótki? Jeśli zgadzasz się, że nadszedł czas, aby zacząć, rozpocząć z tego rzemiosła.

Równolegle Paciorek Tkactwo

Wyposażenie równolegle Paciorek Weaving prosta: każdy rząd koralików nawleczonych na dwóch drutów w przeciwnych kierunkach.

Trzeba będzie trochę kolorowych koralików, parę małych kulek dla oczu, drut miedziany, nożyczki i pół godziny wolnego czasu. Jak wybrać materiały, z którym przyjemność pracować, pisałem w poprzednim artykule. Nie znajdziesz zalecenia dotyczące wyposażenia stanowiska pracy.

Ponownie apeluję do matek: nie pozwalać dzieciom na majstrować z koralików w przytłumionym świetle – to jest bardzo szkodliwe dla oczu!

Byk motyl wykonywane równolegle techniki tkania koralikami. Jak odbywa się to wyraźnie widać na wykresie:

Zaczynamy od dołu koraliki nawleczone na trzy drutu, przewyższają je w centrum. Jeden koniec drutu rozciąga się poprzez dwa kulek w celu zamknięcia pierścienia. Okazało się jednak, nie dzwoni, a trójkąt – ale że powinniśmy być. Następnie dwie kulki strój jednym końcu, a drugi przelotowy rozciągliwość w kierunku przeciwnym. I tak dalej (zob. Rysunek).

Kiedy osiągniemy samą głowę, aż do niedawna, liczba krzyżujących się przewodów tylko w centralnej stopki, a resztki vёm dwie wici – będzie Babochkin wąsy.

Ciało gotowe – umieszczenie go z boku. Teraz, w ten sposób trzeba splot skrzydła. Oto kilka schematów splot koralikami motyle skrzydła do wyboru:

Jednak można wymyślić projekt i kształt skrzydeł motyla jego własnym – jest jeszcze bardziej interesujące. Plaga pierwsze niższe skrzydło, potem dołączyli do góry, a resztki drutu „szyć” zakończył kilka ciała.

A oto inny rodzaj plecionki równoległego:

Motyl z delikatnych skrzydeł na pierwszy rzut oka wydaje się trudne do wykonania, ale gdy spojrzeć na wykres od razu sobie sprawę, że ta opcja jest jeszcze prostsze poprzednie. Oto górne skrzydło:

To niższe skrzydło:

Nie jest potrzebne tu i obwodu. Wpisanie na drutu 9 koralików, porady zakręcony. Na jednym końcu tarczy 19 koralików, złożyć w ringu i przeniósł się do drugiego końca.

Mozaika Paciorek tkackie: wykresy i komentarze

Ale instrukcja mozaiki Paciorek Tkactwo: system jest bardziej skomplikowany, ale tylko na pierwszy rzut oka. Aby je zrozumieć, nie jest trudne. Pomogę.

Czym różni się od poprzedniego motyla? Gołym okiem widać, że jej skrzydła mocno, tak hack, wygląda bardziej dokładnie i fachowo. Produkty wykonane w technologii równoległego płaszcz lub kombinezon splot udekorować torebkę młode panie – broszka motyl mozaika jednocześnie może być na ubrania dorosłych kobiet.

Jak zrobić koralik motyl? Przewód nie musi – potrzeby nitki włókna i cienkiej igły. To cały sekret tej technologii (strzałki wskazują kierunek gwintu):

Pozostaje tylko wybrać piękny plan muzycznych perełek tkackich. Proponuję kilka do wyboru: (kliknij, aby powiększyć)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Frezowanie oznaczone Home Decor. Umieść zakładek ten post.

4 komentarzy na temat “ Jak zrobić koralik motyl ”

Share →