Jak zrobić kwiaty z cukierków i tektury falistej

Jak zrobić kwiaty z cukierków i tektury falistej

Tulipan Cukierki

Przygotowanie do produkcji cukierków tulipanów (najlepiej okrągłym lub rodzaju trufli) przez liczbę kolorów, drewnianych patyczków, papieru falistego i zielone pąki pożądanego koloru, klej, nożyczki, nici.

Weź cukierka, zawiń go przez kwadrat papieru rozmiar 8 x 8 cm, leżała w miejscu, włożyć drewniany kij, owinąć nić.

Przygotuj się na pojedyncze tulipanów trzy płatki. Aby to zrobić, należy wyciąć kawałki papieru falistego pożądany kolor 12 * 5 cm, złożyć na pół i każdy skręt na zakręcie, zginając palec obok papieru z niespodzianką, nadając mu kształt płatka. Klej liście zmieniają się w kręgu na kwiat.

Może zrobić puszyste tulipany, dodając 1 do 3 płatki.

Owiń podstawę krepy papieru bud zielony, zrobić to samo z kijem. Wytnij dwa długie skrzydła i trzymać się łodygi. Aby liści pojawiły silniejsze, ich skręcać z dwóch warstw, jak płatki.

Mack Cukierki

Do produkcji maku odbioru cukierki zawinąć żółtą folię jako płatnego falistej papieru tulipana. Dołącz różdżkę.

Wyciąć prostokąt z czarnym rozmiaru papieru 12 x 10 cm, owinąć wokół słodycze, krawat na dole wątku lub gumką. Górna część pokroić w małe paski, imitujące ciemny mak serca.

Przygotuj czerwone płatki maków dla rozmiaru 7 * 7 cm w ilości 4 sztuk dla każdego kwiatu. Dołączyć je do zachodzenia zarodku, wyprostuj czarny rdzeń z papieru falistego i płatków.

Owijać trzpień zielonej papieru, tak jak w przypadku tulipana. Wytnij ażurowe pozostawia dla kwiatu kij do trzpienia.

Sprawdź, jak wiele kolorów krepiny i cukierków, ile potrzebujesz na piękny bukiet.

Bell słodyczy

Dla męskie kwiaty dzwon małe cukierki lizaki. Dołącz cukierka cienkim drutem.

Wyciąć papieru fioletowy prostokąt 5 6 3 cm, to końce rogach, jak płatki kwiatu, dolna część jest również nieco wyciąć wokół krawędzie zapewniają płatki okrągły kształt w centrum, sprzedam tekturę palec. Tie nakładających płatki do cukierków, przywiązują u podstawy gwintu.

Dodać 4 zielony liść bud. Aby to zrobić, należy wyciąć prostokąt z 4 4,5 * 1,5 cm. Odetnij nadmiar, dając Ostra postać ulotki. Dołącz kwiat.

Dodać 3-5 różyczki. Owiń dart na bazie zielonej krepy papieru, połączyć kwiaty ze sobą, nadając im kształt gałązek, łodyg dołączyć do pary zielonych liści, zawinąć do gofrobumaga końcowego.

Więc nauczyłem się, jak zrobić kwiaty z krepiny i słodycze. Teraz można bezpiecznie dokonać bukiety nich i dać rodzinie i znajomym.

Share →