Jak zrobić łabędzia modułów: szczegółowe instrukcje

Jak zrobić łabędzia modułów: szczegółowe instrukcje

Prawie każdy ma jakieś hobby, które przynosi mu przyjemność. Niektórzy ludzie spędzają wolny czas na drutach, inne – haft, inne na – do wytwarzania ikebany, czwarty – do uprawy roślin w pomieszczeniach, a piąty nie karmić chlebem, pozwól mi pracować z origami. Że ostatnia kategoria igła kobiety będą interesujące, aby dowiedzieć się, jak zrobić łabędzia z modułów.

Natychmiast warto zauważyć, że sposób, w jaki zostanie wykonany łabędzia, zależy od Twojej wyobraźni, lub korzystasz z danego systemu.

Jeśli nie spotkałem takich zajęty i nie wiem jak zrobić łabędzia z modułów, pierwszą rzeczą, że trzeba – to jest być cierpliwym i znaleźć potrzebne materiały do ​​produkcji drobiu. Jak w przypadku każdego innego rodzaju origami, należy użyć standardowych liter (bardziej oryginalne będzie wyglądać jak łabędź wykonany z kombinacji koloru i białych arkuszach), nożyczki i klej w postaci stopu.

Każdy z modułów Układ zawiera łabędzia, że ​​pierwszy moduł główny musi być przygotowana w postaci trójkątów. W tym celu standardowy arkusz papieru pocięte na 32 identycznych prostokątów. Następnie każdy z nich powinien dokonać w następujący sposób: najpierw zgiąć wzdłuż prostokąta, a następnie w poprzek. Poprzeczne zginanie jest uzyskanie linię środkową i dalej pogarszają pracę tak, że nie jest wyboczenia tylko. Następnie boku prostokąta musi zginać do linii środkowej i obrócić model, lewy gorny występy, a rogi obrócić na drugą stronę i dobrze wyprasowane.

Po tym, zrobić krok do tyłu i pochylił jego występy wewnątrz urządzenia, aby powstały trójkąt na pół.

Gdy masz na stole będzie wystarczająca ilość powyższych trójkąty i dokładne zrozumienie, jak zrobić łabędzia z modułów, można bezpiecznie przejść bezpośrednio do zespołu figury. Do wytwarzania korpusu niezbędne jest gromadzenie ptaki moduły łańcucha i zamknąć koło. Tak więc, koło składa się z dwóch rzędów modułów. Potem następuje jeszcze kilka rzędów zwiększenie (w zależności od wielkości przyszłego produktu) i odbija się obrabiany przedmiot.

Następnie nadal budować szeregi ponownie, w zależności od wielkości ptaka powinna uzyskać wynik. Gdy ciało jest gotowe, konieczne jest splot ryczałtu, szyję i głowę. Jeśli chcesz, aby zwrócili się z kolorowych obwodów łabędź, wytwarzanie takiego rysunku wystarczy wyobrazić sobie, bo trudno się poruszać.

Gdy górna część łabędzia zakończeniu można kontynuować produkcję ogona, co odbywa się również przez zwiększenie wymaganej liczby modułów. Gdy postać jest całkowicie gotowy, trzeba skoncentrować się na stabilności łabędzia. Stojak wykonany jest z zamkniętych w kręgu i rozszerzeń w kilku rzędów modułów.

Produkcja jednej liczby jest na tyle, aby następnym razem, aby wiedzieć, jak zrobić łabędzia modułów i, jeśli to konieczne, aby pomóc w tej trudnej materii do krewnych lub przyjaciół.

Share →