Jak zrobić paznokcie w domu?

Jak zrobić paznokcie w domu?

Wszystkie nowoczesne kobiety słyszał żelem lub akrylem Modelowanie paznokci, i wiele razy nie wyobrażam sobie tę procedurę manicure. Ale nie każdy ma możliwość regularnego odwiedzania salonów, a więc coraz więcej pań zaczął myśleć o tym, jak zacząć robić paznokcie w domu.

W rzeczywistości to nie jest zbyt trudny – Wystarczy znać kilka sztuczek i mieć spis potrzebnych do budowy «Składniki»,

Więc, co jest nam potrzebne do żelu do paznokci w domu:

3. Pędzel do usuwania nadmiaru

4. Żel UV (modelowanie Żel UV) jasne lub różowy

6. Posmaruj sztuczną kupę

7. Piła polski

8. Alkohol

9. płyn odtłuszczający polski

10. Buffy do polerowania paznokci

11. niestrzępiącą się szmatkę

Od czego zacząć paznokcie w domu: obróbki wstępnej

Aby rozpocząć, należy usunąć pozostałości farby do paznokci, jeśli w ogóle, i usunąć naskórek za pomocą kija i nożyczki do manicure paznokci (jeśli masz inne urządzenia do usuwania skórek, to oczywiście będą również pracować).

W tym artykule pokażemy krok po kroku build-żelu w domu, na przykład jednego gwoździa. Jak to możliwe? Pomyśl o tym: na pewno każdy z nas odwiedził tę nieprzyjemną sytuację, gdy nagle zrywa gwóźdź na dziesięć, a przez to musiały złożyć się całą resztę.

Ale teraz nie ma alternatywy – po brakujące gwóźdź może po prostu zwiększyć.

A teraz zacząć budować!

1 pilnik do paznokci (№7) nadaje paznokciom taki sam kształt (tylko upewnić się, że są one jednakowej długości). Z Buff (№10) paznokcie mielenia: wystarczy lekko przesuń ją po powierzchni każdego paznokci kilka razy. Użyj szczotki do usunięcia nadmiaru (№3).

I pamiętaj, aby odtłuścić paznokcie! Aby to zrobić, będziesz zbliżać Primer Pen (№5), jak również cieczy zmywaczy (№9), które muszą być stosowane z niestrzępiącą szmatką (№11).

2. Wyjąć formę do budowy (№2) i delikatnie odchylić ją pod paznokciem, który będzie się zwiększać. Ważne jest, że kształt jest dobrze dopasowany do paznokci nie odsunięte. Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

3. Teraz na scenie Żel UV (№4) i promieniowania UV (№1). Jak są połączone? To bardzo proste. W istocie, technika żelu do paznokci jest całkowicie zależne od światła UV.

Piękno żelu UV jest to, że, w przeciwieństwie do lakieru, który sam wyschnie, żel utwardza ​​się tylko wtedy, gdy umieścić w świetle ultrafioletowym (który jest dlaczego zabronione zrobić gwóźdź w pełnym słońcu – żel utwardza ​​się przed dodaniem do niego pożądany kształt). I to właśnie te promienie, które musimy lampę UV.

Ze szczotką (№6) można lekko żelem końcówki gwoździa i pozostawić do wyschnięcia w lampie UV przez 30 sekund. Powtórzyć proces, powodując żel do żądanej długości gwoździa (dla wygody długość oznaczono na formie do budowy). W tym czasie, w świetle lampy do paznokci będzie trzeba trzymać trochę dłużej – minut.

4. Gdy żel UV utwardza, lampa może być wyłączony. Ostrożnie wyjąć formę budowania, uważając, aby nie uszkodzić nowy paznokci żelem. Która jest gładka i symetryczne, złożyć się piła do żądanego kształtu.

Iw rezultacie wygląda nasz cud:

Tak, domowe paznokci zakończona! Nie tak trudne, prawda?

Jeśli podoba Ci się nasza klasę mistrzowską, należy również zobaczyć:

Share →