Jak zrobić prażone orzechy (Pieczenie w domu słodycze)

Jak zrobić prażone orzechy (Pieczenie w domu słodycze)

Od konwencjonalnych orzechami i syropem szybko i łatwo w domu zawsze jest to możliwe, aby przygotować smaczne Pieczenie cukierki. Praca nie jest się nam żadnych. Bardzo szybko przygotowuje prażone orzechy, to niczego nie zawierają szkodliwych dla zdrowia: bez barwników i konserwantów.

Wykorzystane jako podstawa, będziemy orzech włoski. w korzystnych właściwości, których nie można wątpić. Nie jest tajemnicą, że w jądrach tych owoców zawiera dużą ilość pierwiastków śladowych, witamin leczniczych, substancji biologicznie czynnych. Potrawy przygotowywane na bazie orzechów włoskich użyteczne dla wszystkich, zwłaszcza dzieci i ludzi starszych i słabych. Orzechy włoskie dodać ostry smak potraw, doskonale połączone z mięsa, używane do sałatek i sosów i, oczywiście, różne słodycze.

Jednak warto pamiętać, wysoką kaloryczność produktu, zwłaszcza dla tych, którzy boją się lepiej.

Składniki potrzebne do gotowania na ruszcie na słodycze:

– orzechy włoskie (podstawowe) – 1 szklanka;

– cukru – 150 g;

– wody – 50 ml;

– sok z cytryny – 1 łyżka jadalnia.

Etapy gotowania prażenie słodycze:

1. Orzechy włoskie (można ewentualnie użyj orzechowe lub orzech laskowy) jasne od powłoki.

2. Woda i cukier muszą być ugotowane syrop. Gotować powinno być powolne wrzenia 6-7 minut. Sprawdź syrop gotowości.

Gotów jest, jeśli jest ona stosowana kropli do naczynia, podczas chłodzenia nie rozpływa.

3. Jądra przygotowane orzechy wlać do syropu cukrowego dość ciepłej, wycisnąć sok z cytryny tam, dobrze wymieszać i gotować przez 2-4 minut. Masę należy zagęścić lekko nakrętkę.

Następnie rozłożyć na folii tabeli, posmarować go kawałek masła, rozprowadzić gorącą mieszaninę orzechów, delikatnie spłaszczyć rękę zanurza się w zimnej wodzie i pozostawić do wystygnięcia produktu.

4. Otrzymany w ten sposób po schłodzeniu prażone orzechy należy pokroić na małe kwadraty i umieścić w cukierków. Cukierki można składać do herbaty lub kawy.

Nawet nie ma wątpliwości, to wspaniałe chrupiące Pieczenie cukierki jak Ciebie i Twoich dzieci. Griz zdrowia!

Rada. Nie ma wątpliwości, że Klasyczny przepis Pieczenie cukierków może dodać własne składniki (takie jak sezam). Od tego prażenie smak, wykonanej w domu, nie pogarsza się, a tylko korzyści.

Przy okazji, starają się słodycze i cukier ręcznie. Zapraszam do eksperymentowania!

Share →