Jak zrobić prywatnego pamiętnik

Jak zrobić prywatnego pamiętnik

Zanim zaczniesz czytać ten artykuł, chciałbym wyjaśnić, że osobistego pamiętnika — to nadal Twoja osobista przestrzeń, i dlatego, że byłoby w środku — kwestia gustu. Po prostu staram się kierować twórcze myślenie w dobrym kierunku.

Czasami słyszymy to zdanie: „Chcę zachować prywatnego bloga, ale nie wiem jak to zrobić.” Przynajmniej to brzmi dziwnie, nie? Po osobistego pamiętnika — to nie jest fanaberia, to jest potrzeba duszy.

Jeśli jest na nie popyt, a następnie wybrać się na pióro (bez względu na to, jaki kolor!) I uwierzcie swoje myśli na papier (bez względu na to, co notebook!). Ale teraz nie rozmawiamy o tym, jak zachować osobisty pamiętnik. i jak zorganizować go w środku.

Mimo to 20 lat temu, to pytanie nie pojawia się często, że moje osobiste doświadczenia. Właśnie w tym czasie nie było najbardziej oszałamiające notebooki różnorodność (blog były w regularnych notebooków 48 lub 96 arkuszy), pokrętła i ukrashalok. Przede wszystkim możemy zrobić — Taka pasta wycinki prasowe, piękne cukierki owijarki z gumy do żucia lub wkładki.

Albo coś rysować ręcznie. Ale teraz innym czasie, istnieje wiele wspaniałych produktów do robótek ręcznych, i chce być piękna (nawet jeśli nie wszystkie, nie są na wyświetlaczu), a nie gorzej niż inni.

Być może trudność wynika z faktu, że to się dzieje: czujesz potrzebę, aby prowadzić dziennik, zapis z entuzjazmem, nawet zakochać się w nim i. nagle. osłupienie. Nie inspiracji, nie ma potrzeby, pierwsza i ulubiona spotkanie notebook kurz na półce. Ale w takim przypadku czasem jeden „kopnięcia” lub, jeśli wolisz, doradztwo, wsparcie, — i inspiracją jest z powrotem!

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepiej „akcja” — jest, aby zobaczyć pracę innych ludzi. Inspirują, pomóc, aby podświetlenie w osobistym dzienniku. Więc, niech nam razem spojrzeć na jakie są sposoby projektowania prywatnego pamiętnika wewnątrz.

1. Wiele osób woli tradycyjny, tradycyjny styl strony pisanie ciągłe tekst, bardziej, że można sobie pozwolić — Ten kolorowy makaron. Po osobistego pamiętnika — jest wicher swoich myśli, uczuć i zdarzeń, dlaczego coś innego? Ale powiedzmy, że po prostu znudziło piśmie. W tym przypadku, każdy obraz ilustrujący to, co piszesz, — dodać smaku i pomóc dekoracji strony.

Może to być zdjęcie, ale nie jest to konieczne.

Piszesz o ulubionej książki? Wycięte z stos książek i czasopism trzymać się. Napisz o tym, jak wielkie to siedział w przyjaciółmi w kawiarni?

Albo jak po wizycie u lekarza musiał wybulić na leki? Doprowadzić do „materiału dowodowego” (sprawdź, wizytówki lub reklamku nowe danie) i wklej do swojego bloga. W każdym razie, wszelkie zdjęcia, a nawet najbardziej dorywczo rysunek odręczny będzie twój żyje ponad notebooka.

3. Takich jak małe obrazy mogą być wykorzystywane do różnych stron tematycznych w dzienniku, na przykład, „że dążę do” lub „plany na ten rok.”

4. Czasem, dla odmiany, można dokonać na stronę tutaj w ten sposób: na specjalnych kart o różnych kształtach. Nie możesz napisać kilka konkretnych myśli i cytaty, aforyzmy nawet fragmenty piosenek, wierszy lub rezonujących z nastroju i myśli … Jeśli nie ma karty — to nie powód, by się smucić! Możesz najbardziej pokreativit i narysować coś jak wielokolorowych kawałków papieru. Albo nawet na kawałki różnych opakowań (herbaty, zabawki, itp) lub na etykietach odzieży — jasne, kolorowe.

Absolutnie nigdzie nie wyrzucaj ich!

5. Na łamach dziennika można malować akwarelami, wymieszać je, rozmaz, czat i rozpryskiwania — Podłoga bardzo miło patrzeć dowolny tekst! Wystarczy wziąć pod uwagę, że jeśli strony notebooków są na tyle cienkie, wszystkich eksperymentach akwarela trzeba skleić je dwa! Wtedy wszystko będzie fajnie.

6. Dobre asystenci w projektowaniu woli pamiętnik i kolorowe kredki, długopisy żelowe, kawałki papieru lub obrazu. Punkt — Nie bój się marzyć i eksperymentować!

7. Bardzo ładne wygląda w ten sposób, kiedy pisać listy o różnych kształtach i rozmiarach, a także w różnych kierunkach: na ukos, w pionie, poziomie. Oczywiście, rejestrowanie zdarzeń i myśli, że nie będą pracować, ale jeśli chcesz pisać fakty o sobie oraz o numerze „100 rzeczy, które kocham”, że w tym czasie.

9. Jeśli zdecydowaliśmy się na swój własny blog poważnie, tak, że nie ogranicza się do myśli i wydarzeń, ale także, aby go wyciągnąć, wklejając zdjęcia, obrazki i inne drobiazgi, pamiątki, nacisk będzie dobre karty z gotowych koszulek: photofact, doceniam każdą chwilę, wiadomości i inne niezapomniana chwila. Dołącz do grupy VKontakte karty zhurnaling. gdzie można kupić te karty i śledzić nowości i dowcipy.

10. Jeśli nie boją się trudności, to możesz zacząć Twój blog nie jest w notatniku lub w zeszycie, w starej niepotrzebnej (!) Książce! Proces ten jest jeszcze bardziej ekscytujące, ponieważ wyobraźnia w projektowaniu są nieograniczone!

Wskazówka: Jeśli zdecydujesz się na taki wyczyn, trzeba najpierw wyrwać ksiązki co trzecią stronę. W przeciwnym razie, jak wypełnić swój dziennik pęcznieją obscenicznych proporcjach. Następnie, jeśli jesteś w farbach książka mazyukat (akrylowych lepiej z odrobiną gwasz — wtedy strona nie będzie trzymać się razem, a litery nie są tak błyszczeć jak za pomocą akwareli), należy skleić kartki razem dla dwóch osób. I dalej — kwestia wyobraźni!

Listy całkowicie zatuszować, czy nie (jak chcesz?), Kolorowe atramenty lub mały biały — do pisania tekstu.

Jeśli masz możliwość znalezienia starą książkę w języku angielskim lub niemieckim — jest ogólnie super, bo w tej książce nie muszą pokrywać się tekst, po prostu przyklejone zdjęcia, dekoracje i czyste kawałki papieru dla tekstu.

Pragnę zwrócić uwagę, że opcja ta nie ma wiele wygląda jak osobistego pamiętnika, a na smeshbuka projektowania, a proces ten już zdobył wiele osób kreatywnych myślących, ale że będziemy mówić później. W międzyczasie, jeśli utworzenie regularnej książki smeshbuka jesteś zainteresowany, radzę zajrzeć do jednej grupy VKontakte. gdzie w jednym czasie wspólnie wszyscy uczestniczyli w tym procesie uczenia się (filmy ogląda) i pracował.

A ty nie chcesz się bać, a jeśli Inspiracja przyszła, Beris dokonywania jego osobisty pamiętnik!

Share →