Jak zrobić pudełko z papieru

Jak zrobić pudełko z papieru

Ten wpis został opublikowany: 15.10.2014

Czasami różne rzeczy, gromadzi ogromny zestaw. Lub chcesz zrobić oryginalny i prosty prezent. Lub po prostu nic nie robić i chce, co – co robić.

W każdym z nich, a nie tylko przypadków, będziesz zainteresowany, aby dowiedzieć się, jak zrobić pudełko z papieru z rąk.

W tych polach można przechowywać różne drobiazgi, biżuteria, a nawet dokumentów. Dołącz do stworzenia wyobraźni, otrzymasz unikalny prezent, który będzie zadowolony dać bliskich.

Jak zrobić pudełko z papieru w stylu origami

Weź kartkę papieru w formie kwadratu. Złóż kwadrat na przekątnej. Następnie komponować i przekątnej z drugiej strony. Teraz wdrożyć skompilowany kwadratowe i złóż go na pół w pionie. Jako złożone na pół, z drugiej strony, poziomej. Teraz wszystkie strony są wygięte wygina się do wewnątrz, tworząc kwadrat.

Następnie kwadratowe rogi zginać przednie i tylne boki. Uzyskania podobieństwa płatków. Rysunek zostanie bardziej podobny do niewłaściwego diamentu. Teraz otrzymane płatki, należy wcisnąć i zginania. Wszystkie cztery. Dwa trójkąt uzyskać przesuwana.

Ujawnia figurę, tak aby wszystkie krzywe i trójkąty ukryte. Nieregularny wielokąt uzyskać.

Teraz trzeba zginać trójkąty ze wszystkich czterech stron. Następnie dwóch uzyskiwanych trójkąta ponownie wciśnięty w dół. Z jednej i drugiej strony. Uzyskanie prawie gotowy pole. Otwórz go uważnie, jak umywalki. Płatki można uzyskać „zwijanie” ołówkiem lub nożyczek.

I można zostawić z promieniami obracających się we wszystkich kierunkach. Nie jest to obowiązkowe. Pobierz dobre pole w kształcie kwiatu lub gwiazdy.

Jak zrobić pudełko z gotowym oknie

Jest to najprostszy sposób wytwarzania pola. Podejmujemy wszelkie odpowiednie pole. Wybiera się na podstawie rozmiaru w którym będą stosowane box.

A potem to proste. Traktować pole, aby usunąć resztki kleju, logo i innych nieprawidłowości. Przygotowanie pola, włączyć wyobraźnię. Do dekoracji można użyć taśmy do owijania, który jest wklejony na naszej przyszłej polu. Ozdoby, wstążki, różne kolory, niezależnie opracowane lub nabyte figurki.

Dekorujemy nasze okno i okno jest gotowy.

Stash papieru

Trwać dwa arkusze w postaci kwadratu.

Etap 1: jedna z liter zagięty na pół. Zawrócić i ponownie składane w połowie na drugiej stronie.

Krok 2. Teraz wyginanie do centralnej krotnie. Delikatnie gładka. Z drugiej strony same. Wdrożyć.

Czy te same działania w odniesieniu do innego centrum składania. Przemoc. Uzyskanie kwadratowy arkusz papieru z fałdami w postaci małych kwadratów.

Etap 3. sognёm niewielki punkt w jednej z fałd. Uzyskać mały trójkąt. Robimy to na dwa sposoby.

Krok 4. Teraz zginać trójkąty w środku.

Krok 5. Obróć kartkę papieru.

Krok 6. Zagnёm rogi, pozostawiając dolną zespół (jako dziecko samoloty DID).

Krok 7. Wdrażanie i dolne kąty zagnёm otrzymał linię, którą trójkątów. Wystarczy zrobić po drugiej stronie. Uszkadzać te dwa kąty.

Krok 8. uzyskane fałdy schowany wewnątrz. Wystarczy wsunąć z drugiej strony.

Krok 9. schowany odebranych narożniki. Podobnie z drugiej strony.

Krok 10. przemocy. Uzyskać prostokątne pudełko.

Jak zrobić pokrywę skrzynki

Weź drugi arkusz papieru. Złożyć na pół, wyprostuj, poszerzyć i ponownie złożyć na pół. Następnie powtórz krok 2. Rozwiń.

Uzyskanie kwadratowy arkusz papieru z fałdami w postaci małych kwadratów.

Teraz zginać ukośnie. Wdrożyć. Będzie dobrze, z drugiej przekątnej. Wdrożyć. Zrób mały kącik w części produkowanych przez fałdy kwadratu.

Podobnie z drugiej strony. Zginać strony z narożnikami. Teraz, z tego pasma, zginania do zginania, co w etapie 2. Z drugiej strony.

Robimy to fałdy i skład. Zagnёm narożniki po drugiej stronie. Następnie zagiąć wystające rogi do środka. Osadzenia tych narożników „płatki” w naszym oknie. Ukryj je w otrzymaniu kieszenie.

Pudełko z papieru gotowe ręce.

Share →