Jak zrobić włosy mniej uciążliwe środki ludowych w domu?

Jak zrobić włosy mniej uciążliwe środki ludowych w domu?

Pomimo faktu, że blondynki są zawsze w centrum rozmaitych anegdot i zabawnych historyjek, mężczyźni ukradkiem spojrzenia podziwiając odwrócenie się na nich. Wiedząc o tym, kobiety mają tendencję, aby zbliżyć się do tego ideału i zamieni się brązowe i blond piękności. Ale, za pomocą Paint Shop z nawet najbardziej markowych producentów, w wyniku można uzyskać nie tylko na zmianę koloru włosów, ale również ich kruchość, przerzedzone, a nawet nadmierne wypadanie włosów.

Aby tego uniknąć, warto spróbować, aby rozjaśnić włosy w domu środków ludowych.

Wynik jest rozjaśnić włosy w domu zależy od źródła ich stanu

Little Secrets barwienie Strona główna

Środki ludowe rozjaśnić domu włosów bardzo – duży wybór. Staraj się wybierać te przepisy są łatwe do przygotowania i zawiera dostępne i proste składniki, które po prostu nie mają alergii. Niezależnie od wybranej metody, trzymać się kilku sztuczek, które pomogą rozjaśnić włosy bez szkody dla ich zdrowia.

 1. Jeśli masz ciemne włosy i jasne włosy, nie należy spodziewać się dobrego wyniku z pierwszym: rozjaśnić ciemne włosy tylko z nadtlenkiem wodoru, ale to nie jest bezpieczne.

Jeśli znasz te niuanse i rozjaśnić włosy w domu, według nich, wyniki mogą przekroczyć wszelkie oczekiwania i nadzieje. Zamki zmienić nie tylko kolor, ale również będą lśniące i gładkie, jak po laminacji. Środki ludowe nie tylko oświetlają je bez szkody, ale także odżywiać i dbać.

Pozostaje tylko wybrać to, co można rozjaśnić włosy bez pomocy fryzjera.

Nadtlenek wodoru jest znany całego środka czyszczącego, ale jest bardzo agresywny w ich wpływie na włosy

Woda utleniona

Rozjaśnianie włosów w domu wszystko od dawna przyzwyczajeni nadtlenek wodoru – tanie i niedrogie. Ale niestety, daleko od bezpieczeństwa. Substancja ta jest całkowicie niszczy melaninę w nici składu mieszków szkoda prowadzi do uszkodzenia, i wypadanie włosów. Niemniej jednak, skuteczny sposób na oświetlenie nie został jeszcze utworzony. Blondynki nadtlenek może uzyskać niezwykle odcień bieli, brunetki – czerwony miedzi, brązowe włosy kobiety w wyniku zależeć będzie od pierwotnego koloru.

Że szkoda była minimalna, trzeba przestrzegać kilku wskazówek, w jaki sposób, aby rozjaśnić włosy z nadtlenkiem wodoru.

 1. Nosić okulary ochronne, rękawice i stare ubrania nie przeszkadza.
 2. Przewodniczący umyć, osuszyć delikatnie ręcznikiem.
 3. Uczesać.
 4. Balon wypełniony strumienia 3% nadtlenku (może być rozcieńczony wodą w stosunku 1: 1).
 5. Delikatnie spryskać nadtlenek na malowane nici z korzeni i wykończeniowych wskazówek.
 6. Owiń głowę w plastikowym worku i ręcznikiem.
 7. Oświetlenie trwa od pół godziny do godziny.
 8. Spłukać zimną wodą bez szamponu.
 9. Nałóż odżywkę na pół godziny.

  Spłukać.

Jeśli uważasz, kolor, którego nie lubisz, możesz powtórzyć procedurę, ale nie przed kilku dni. I pamiętaj, że każdy nadtlenek oświetlenie zepsuje i uszkodzić włosy. Jeśli nie chcesz, możesz je te ofiary i bez szkody rozjaśnić – środków ludowych. Niewiele osób wie, że nadtlenek można łatwo wymienić z cynamonem i miodem.

Jeśli masz wystarczająco dużo charakteru ciemne włosy, rozjaśnić ich pomocy cynamon w połączeniu z innymi składnikami

Przepisy dla brunetek i brązowych włosach kobiet

Ciemne włosy blond bardzo trudno mieć więcej niż jedną procedurę. A jednak bardzo skutecznym środkiem, po aplikacji, które nie są jeszcze zamki w ciemnych kolorach. Spróbuj rozjaśnić ich cynamonu, cytryny lub rabarbaru.

Squeeze soku z cytryny zmieszanego w równych proporcjach z wody zwykłej, w stanie uzyskać nici rozwiązanie za godzinę.

Mix Odżywka do włosów (120 ml), cynamon (3 łyżki) i miód (2 łyżki), stosuje się przez 30-40 minut.

Sok z cytryny (4 sztuk), zmieszany z wywaru rumianku (500 ml) i tą samą ilością octu rabarbaru, co było konieczne wcześniej do ogrzania. Rozcieńczenie otrzymanego roztworu i alkohol miodu (50 ml). Ubiegać się o pół godziny.

Wyniki tego świetlnej ciemne włosy cynamonu, rabarbaru lub cytryny może nie podobać się po raz pierwszy, ale wciąż nie są tak szkodliwe, jak nadtlenek wodoru.

Włosów w domu W celu wyjaśnienia, nawet bez stosowania silnych składników

Przepisy na Brown

Oświetlenie blond włosów w domu nie powinno powodować trudności: wystarczy być procedury, aby uczynić je kilka odcieni jaśniejsze. Aby to zrobić, należy przygotować jogurt i cebulę.

Wymieszać jogurt (50 ml) brandy (2 łyżki), żółtko, sok z cytryny (2 łyżki), balsam do włosów (1 łyżeczka). Pozostawić maskę na całą noc: czas jej trwania – 08:00.

Wymieszać sok z cytryny (2 łyżki), ocet (łyżeczka), miód i startą cebulę (2 łyżki), dodać olej z drzewa różanego (5 kropli). Trzymaj włosy na co najmniej godzinę. Spłukać wodą z cytryny (szklanką soku na litr wody) i szampon.

Wiedząc, jak rozjaśnić włosy bez szkody ludowych środków zaradczych, może od czasu do czasu uciekać się do tego skarbu z zasobów naturalnych. Najważniejsze to nie jest do zaangażowania się i pamiętaj, że wszystko jest dobre z umiarem. Nie jest konieczne, co tydzień, aby wypróbować różne sposoby oświetlenia: tak, może uszkodzić loki i pożegnać się marzyć o tym, jak przyłączyć się do armii blondynki.

Dlatego, sto razy pomyśleć, zanim eksperymentować z kolorem swoich włosów.

Share →