Jak zrobić wzór sukni przez ich standardów

Jak zrobić wzór sukni przez ich standardów

Sklepy Dziś są wypełnione z różnych sukienki w różnych stylów, kolorów i kształtów. Będziesz zaskoczony tym, że większość z nich jest uszyty z wzorca o wspólnej podstawie. To, że dziś, a my postaramy się mistrza.

Jeśli pytanie jak zrobić sukienkę wzoru, nie będzie już powodować trudności, w stosunkowo krótkim czasie można nauczyć się szyć niemal każdego modelu.

Niezależnie od modelu i stylu przyszłych nowych ubrań jedna procedura pozostaje bez zmian. Tak więc, zanim się w strój wzór, trzeba wziąć swoje pomiary były możliwie dokładne, które będą potrzebne do szycia

Podstawowe pomiary

 • Poluobhvatu klatki piersiowej. Według tego wskaźnika jest określona i rozmiar urządzenia. Zmierzone przez obwód klatki piersiowej, a najlepiej nosić najbardziej komfortowe bieliznę. Uzyskana liczba jest podzielna na pół.
 • Poluobhvat talii. Mierzymy poprzez najwęższym miejscu na liczbę taśmy ponownie podzielić na pół.
 • Poluobhvat uda.

  Aby zaakceptować wystające części pośladków, biorąc pod uwagę, a brzuch wypukłości. Zaakceptowała również tylko połowę pomiarów.

 • Długość tyłu. Cm stosuje się do wystającego kręgu tyłu, tuż poniżej szyi (jest to łatwe do znalezienia). Zmierzona długość linii talii.
 • Szerokość grzbietu.

  Wymiar między pachą na plecach, podzielona przez dwa.

 • Wysokość i centrum klatki piersiowej. Od podstawy szyi do klatki piersiowej narażone punktów, a także między nimi.
 • Długość ramienia. Zmierz odległość od szyi u podstawy do barku, gdzie rozpoczyna się nazwać to dzień.
 • Długość rękaw. Od ramienia (koniec poprzedniego pomiaru) do nadgarstka.
 • Długość sukni.

  Z kręgów szyjnych w dół na pożądaną długość.

Jak zrobić wzór sukni w oparciu o usunięciu środków

Więc, weź duży arkusz papieru i zacząć modelować. Przede wszystkim, trzeba zastosować żądanej długości sukni, czyli narysować pionową linię. Ze względu na jego początku i końcu linii narysuj dwie prostopadłe obwód klatki piersiowej połowę (i 3-5 cm do swobodnego indywidualne dopasowanie).

Na końcach każdego punktu nastawy i połączyć naprzeciw nich dwa pionowe pręty.

Wynik był prostokąt. To odłożyć wartość górnej długości tyłu, plus centymetr i przytrzymaj talii. Inną połowę poprzedniego indeksu dół – i linii ud.

Skonstruować strój wzoru powinny być przesunięte w prawo na długości górnego poziomego szerokość linii oparcia, dodając pół centymetra. Od tego momentu – czwarta obwodu klatki piersiowej plus samych półtora centymetra. Z obu punktów (oznaczonej przez, na przykład, A1 i A2) znowu w dół prostopadle.

Tak więc, górna część naszych trójkąta podzielono na trzy porcje – strona powinna być w przybliżeniu taka sama wizualnie.

W lewej części szyi wycięcia tworząc plecy, nie powinien być zbyt głęboko. Od krawędzi cięcia, w dół i w prawo pod kątem 30 °, konieczne jest przeprowadzenie odcinka, bardziej Długość ramion 2 cm – szerokość rzutki. W tym segmencie nie tuck (jego długość – 7 cm, lokalizacja – 4 cm od krawędzi wgłębienia). Krawędź łopatki połączyć się z punktem szerokości pleców gładką zaokrągloną linię – tworząc otwór.

Na pytanie, jak zrobić sukienki wzór, odgrywa ważną rolę.

Podobnie, wycięcie na plecach, szyi i wyciągnąć forhend, ale jest o wiele głębszy. Od krawędzi wgłębienia, tym razem w lewo, w dół pod tym samym kątem, akt linia ramion na nim mają skrzynię wgłębienie, do samej góry klatki piersiowej (to jest zgodne z dołu armhole). Wreszcie, z przodu iz tyłu w pasie rzutki narysować Taliev. Aby obliczyć ich rozwiązanie, aby dodać do poluobhvatu 1 cm w talii i odjąć uzyskaną liczbę do szerokości sukienki na linii talii. Pobierz około 14 cm. Środek rzutki powinny być umieszczone na linii talii, w górę iw dół, ale zawężony.

Szerokość w pasie zakładki z przodu, z tyłu o 5 – około 4 cm.

W zasadzie, forma jest gotowa. W oparciu o nią można uszyć sukienkę, w sąsiedztwie sprawę i dodając trochę więcej swobody na indywidualne dopasowanie, symulacji poszerzony wersję. Mając podstawową wiedzę, jak zrobić wzór, to nie będzie trudne.

Share →