Jaka jest najlepsza formuła karmienia niemowląt?

Jaka jest najlepsza formuła karmienia niemowląt?

Najlepsze jedzenie dla małego dziecka jest naturalne mleko z piersi matki, która zawiera wszystkie niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze, które pomogą mu wzrastać i rozwijać się zdrowy i silny.

Jednak w niektórych przypadkach, karmić mlekiem matki dziecko nie jest możliwe. Wtedy lepiej jest preparat dla niemowląt coś można sobie wyobrazić. Ale byłoby pożądane dla dziecka, aby wybrać najlepszy, taki, który doskonale zastąpi mu naturalnego mleka. Powstaje pytanie: jaki jest najlepszy preparat dla niemowląt? Eksperci Odpowiedź jest prosta: na każde dziecko własne.

Ale równie ważne jest status producenta mieszanki dla niemowląt na rynku. Aby rozwiązać problem, który jest najlepszy preparat dla niemowląt zostało przeprowadzone zakupów testowych i analizowane kompozycje nowoczesnej mieszanki dla niemowląt. Badanie było w stanie stworzyć obraz współczesnego preparatów dla niemowląt i odpowiedzieć na pytanie: jaki jest najlepszy preparat dla niemowląt. Więcej o tym później

Kryteria wyboru mieszanki dla niemowląt

Oczywiście, dla każdego dziecka, tylko doskonały preparat dla niemowląt, ponieważ każdy potrzebują własnych niemowląt, określone mieszaniny. Ale jakie są kryteria można wybrać najlepsze dla niemowląt dla Twojego dziecka?

Kryterium 1. Najbardziej przystępne

Z tego punktu widzenia, dokładniej, najlepiej mieszanki dla niemowląt, który można otrzymać w dowolnej ilości w każdym domu, co jest ważne, aby prowadzić regularny sposób żywienia niemowląt.

W takich mieszanek można przypisać Agusha, Nutrilak, Babe, Nan, Nutrilon, Nestozhen i inne.

Kryterium 2. Rozsądna cena

Naturalnie, mieszanina tańsze koszty rodzice bardziej opłacalne i łatwiejsze do karmienia dziecka. W takich mieszanek można przypisać Nutrilak, Babushkino koszyk, Nestozhen, Semper i inne.

Kryterium 3. Skład jakościowy

Niestety, żaden z nowoczesnym wzorem dla niemowląt nie jest w 100% naturalny produkt. Tak więc, aby wykorzystać maksimum mieszanki dla niemowląt lub serwatki mleka krowiego, ale większość po prostu mieszanek dostosowane do ludzkich procesów mleka chemicznych.

Kryterium 4. zawierają duże ilości białka

Dla preparatów dla niemowląt jest bardzo ważnym warunkiem jest obecność białka w dużych ilościach, co pomaga dziecku w rozwoju i prawidłowego rozwoju. W takich mieszanek można przypisać Nutrilak, Nutrilon, Niania i inne.

Kryterium 5. proporcje naturalnych składników

Jednym z najważniejszych składników naturalnych do mieszanki dla niemowląt kazeiny, serwatkę zawarte w mleku ludzkim w stosunku od 80:20 do 60:40. Taki stosunek jest uważane za normalne dla rozwoju dziecka w pierwszym półroczu życia i dlatego jest uważany za minimum dla wszystkich mieszanin.

Kryterium 6. Zawartość tauryny

Struktura nowoczesnych mieszanek przywiązuje szczególną taurynę, aminokwas, który przyczynia się do rozwoju układu nerwowego dziecka, w jego oczach, i promuje lepsze wchłanianie i przyswajanie tłuszczów.

Kryterium 7. zawartość tłuszczu

1. Olej palmowy

Olej palmowy jest jednym z niepożądanych składników w odniesieniu do preparatów dla niemowląt. Co więcej, niektórzy producenci mleka modyfikowanego dla niemowląt były aktywne w promowaniu oleju palmowego szkody dla dziecka. Zawartość oleju palmowego w mieszankach dla niemowląt mogą dostarczyć wszystkie instytucje.

Olej palmowy znajduje się we wszystkich nowoczesnych preparatów dla niemowląt, inne niż dla niemowląt formuły Niania i Similac.

2. wielonienasycone kwasy tłuszczowe

Producent niemowląt wzorze MD od kilku lat badają wpływ kwasów tłuszczowych na rozwój dzieci. Badacze doszli do wniosku, że zawartość takich substancji, które nie powinny przekraczać stosunku 7: 1 do zmiany kierunku wielonienasyconych kwasów tłuszczowych nie powodować nieprawidłowe rozwoju układu sercowo-naczyniowego, układu nerwowego i układu odpornościowego.

Mieszanina powinna zmieścić się na dziecko

Oczywiście, nie jest taka mieszanka, która jest idealnym zamiennikiem mleka matki. Nawet najdroższe i wysokiej jakości niemowląt formuła jest tylko złożone produkty organiczne i chemiczne. Dlatego też, ważne jest to, aby wymieszać nadaje się do dziecka. Że zjadł go z przyjemnością, nie cierpi na kolki, że nie mają alergii i zaburzeń z powodu stosowania preparatów dla niemowląt jelit.

Najważniejsze jest to, że dziecko było szczęśliwe!

Share →