Jaki jest sekret manicure francuski

Jaki jest sekret manicure francuski

Wszystko, co przychodzi do nas z Francji, związane z jakimś romans, wyjątkowość i piękno. French Kiss – chyba najbardziej wrażliwe, ale w tym samym czasie, kameralne widok okazywania uczuć. Francuski perfumy – wyrafinowane i delikatne aromaty, psychicznie, które odnoszą nas do Wieży Eiffla.

Manicure francuski – Uniwersalny klasyczna wersja, że ​​pasuje absolutnie wszystkie kobiety, zapewniając im uroku i stylu.

Wygodne i piękne

Dowolne wymyślić, jak Uniwersalny manicure do każdego stroju. Biały kolor nadaje się do prawie wszystkich, więc panie mogłyby malowania paznokci w domu, zmieniając jedną sukienkę po drugim. To było bardzo ładne i proste, więc w końcu zakochał się z francuskim manicure kobiet w wielu krajach europejskich. Technologia ta została przyjęta przez aktorki i modeli.

Różowe paznokcie z białą końcówką wykonane dowolną eleganckie pokrętło kobiet (patrz zdjęcie). Stopniowo zaczął eksperymentować z płaszczem usług nie tylko w kabinie, ale także w domu, zmieniając kolory i kontrasty. Tak było niektóre z jego odmian, które mogą być badane niezależnie w domu na wideo.

Oto klasyczny

Wersja standardowa Klasyczna tunika wygląda bardzo cicho. Kształt placu paznokci lub polukvadratnaya na regenerować krawędzi lekko krótkim białym lakierem do paznokci i paznokci – przezroczyste lub stałe. Nie wahaj się, ty też będzie nauczyć się robić piękny francuski manicure w domu – film i zdjęcia z Internetu, jak również nasze zalecenia pomogą Ci w tym.

Vanguard Classics

Teraz dla bardziej kolorowe opcji. Kształt może być różna długość paznokci (głównie krótkie) krawędzi koloru paznokci, nasycenia, odcienia i ilości lakieru używanego w tej samej płytce paznokcia. Kolor bazowy i uśmiech (tzw krawędź paznokcia, malowane w innym kolorze) może być skontrastowane (patrz zdjęcie), lub podobne w skali.

W pierwszym przypadku najlepiej nadaje się do długich paznokci – gwałtowna zmiana wizualnie je skrócić. A podobne kolory do wyboru, powiedzmy, czerwony i różowy, niebieski i błękitny, nagietek lepiej za krótki. Na ten temat w sieci i wagi photo materiałów wideo.

Nowoczesne wersje

Obecnie istnieje wiele różnych technik manicure. często miesza się ze sobą. Również z płaszczem usług: linia uśmiechu może być wydany, takich jak folia. Lub połączenie lakieru matowego i metaliczny. Okazują się bardzo skuteczne.

Web film opowiada o tym, jak to czy tego typu jasne zrobić tunika w domu. Ten obraz jest przeznaczony na spotkania tematyczne w nocnym klubie lub jako dodatek do razem na Halloween.

Francuski dom – nie ma problemu

Wiele osób uważa, że ​​jest coś, French manicure tak skomplikowane i nie wiadomo, że można to zrobić tylko w środowisku salonu. W rzeczywistości wydaje się, tylko trudne: kurtka może zrobić w domu, a będziesz zaskoczony, jak łatwo jest to zrobić nawet na krótkich paznokciach. Reprezentujemy uwagę szczegółowe instrukcje krok po kroku dla początkujących.

Mamy nadzieję, że manicure klasyczny (Przygotowanie paznokci i skórek), już wiesz, jak to zrobić. Jeśli nie – można w Internecie, aby znaleźć odpowiednie filmy. Dla prostej tuniki trzeba różowy lub beżowy, biały lakier lakier i jasne.

Specjalne pasy, które są sprzedawane w każdym sklepie manicure.

Robi swoje ręce

Przygotowane paznokcie podpilennymi kładziemy beżowy lub różowy połysk. Jest to nasz fundament. Czekać aż wysycha i zatrzymany na końcówkę listwy gwoździa tak, aby otrzymać piękne łuk. Jeśli paznokcie są bardzo krótkie, łuk musi być wąska. Na długo można dokonać szerszej linii uśmiechu. Ostrożnie zamalowane białą przestrzeń i czekać suszenia lakieru.

Następnie wyjmij pasek.

Lub usuń pasek przed całkowitym wyschnięciu lakieru. W przeciwnym razie istnieje ryzyko zepsuć manicure.

Górna pokrywa z przezroczystego lakieru płaszcz jest gotowy i dumni z siebie! Zrobiliśmy piękny francuski manicure w domu.

I Scotch przydatne

Jeśli zapomnisz kupić specjalne paski i french manicure potrzebne tu i teraz, można użyć dowolnego papieru, kleju. Samoprzylepna taśma klejąca lub pewnością nie w każdym domu. Kawałek z nich łuk w dowolnym formacie i robią dokładnie to samo kurtkę.

Film jest przedstawiony jako kurtkę czasu bez pasków.

Uwaga. jeśli Scotch bardzo lepki, może to doprowadzić do uszkodzenia fundamentów. Dlatego przed trzymać go na gwoździu z paznokci kilka razy będzie się trzymał go w dowolnym czystej powierzchni i odkleić, że był trochę stracił ich właściwości są klejone.

Strona główna, można eksperymentować z formą, pokroić w Scotch nie jest w formie łuku, jak i pod kątem, jak pokazano na zdjęciu. Więc trójkątny manicure, który jest również awangardowy. Ale można to zrobić tylko na długo wskazał paznokci.

W skrócie jest dozwolone tylko klasyczny łuk.

Classic jest zawsze w modzie

Klasyczna klasyka, ponieważ, nigdy nie wychodzi z mody. Co do jasnej i śmiałe opcji tunikę – jest nieznany, ale jego miękkie French manicure z różowym bazy i śnieżnobiałym uśmiechem będzie zawsze u szczytu popularności. Nie najmniej rolę w to grać, że to jest bardzo łatwe do wykonania i można zrobić w domu.

Share →