Jakie rodzaje korupcji i jak im zapobiegać

Jakie rodzaje korupcji i jak im zapobiegać

Istnieje wiele różnych typów psucia. Jakie są rodzaje uszkodzeń?

Rodzaje uszkodzeń

1) Jednym z tych gatunków – pogrzeb i uszczelniania w kościele. Czasami wrogów można umieścić świeczkę za zmarłych. Nie na darmo teraz w kościele bez aktu zgonu nie przeczyta do pochówku zmarłego. Jeśli osoba, istota zdradzi ziemię, to jest otpoyut jak żyje, człowiek zaczyna więdnąć, ciało z grobu jest zimno. I jeśli tylko nie pomaga, to śmiertelne jest zapewniona.

Trzy razy z rzędu modlitwach kościelnych dla zdrowia; szczególnie dobre, jeśli kościół z trzech kopuł. Jeśli można się domyślić, kim jesteś „na miarę”, a następnie nadać mu świeczkę dla zdrowia przed ikoną Matki Bożej.

2) Kiedy uszkodzenie, to zawsze towarzyszy mocy ssania duszy ofiary. W wyniku tego, osoba zaczyna AChE. Nawet starożytni powiedział: „Traktuj duszę, jest zdrowe ciało.”

Więc energii odnawialnej w duszy ludzkiej.

Niestety, nasza medycyna chory psychicznie i duchowo – to samo pojęcie. A w zakładach psychiatrycznych traktujemy ciało, a nie duszę.

3) Gdy z czarownica lub czarodziej specjalnych zaklęć napędzana jego ducha do innej osoby, ten ostatni zaczyna więdnąć i suche, a czarnoksiężnika – kwitnie w jej oczach. Ale zawsze umieścić w leczeniu stanów: postu, modlitwy i uczęszczania do kościoła.

Zdarza się, że uszkodzenia sugeruje rywala, to nie jest kobieta, która poznała swojego przyszłego męża. I bardzo przepraszam za kobiety, jak ona ma na strasznym grzechem, angażując się w czary, pozbawiając szczęście innych.

4) Jest to rodzaj szkody jako szkody przez telefon dzwoni dzwonek, odebrać telefon, a potem – cisza. Jeśli tak się stanie, przemierzają telefon i rozłączyć.

5) Czasami ludzie przychodzą do mnie, którego głos zmarłej wiedźmy lub czarnoksiężnika. Dzieje się tak dlatego, że czarownik lub czarownica ludzkiego ducha pojechał jego, a sami zginęli. Ich ciało na cmentarzu, duszy w piekle, i ducha – w osobie. Aby usunąć ducha zmarłego pacjenta, konieczne jest czarownicą lub czarownikiem grób zabić udziałów.

Na to, być może kiedyś przeczytać.

6) Są chwile, kiedy sosedkavedma lub ktoś blisko Ciebie zwracamy się do czarownicy. Po tym wszystkim, po prostu trzeba ludzi do robienia złych rzeczy. Diabeł chwali ich za to.

Tłumaczenia naszych ludzi – są to lekcje, jak się zachować w danej sprawie. Przed rewolucją w Rosji był zwyczaj. Gdy cała rodzina zgromadzili się wokół stołu, a następnie przed posiłkami trzy razy wszystkie przeczytać „Ojcze nasz” i został ochrzczony trzy razy usta i żywności. Dość często uszkodzenia żywności lub napojów.

W przypadku, gdy ich uszkodzenie, a następnie dusi i nie uszkodzić go uderzył. Zapobiega to krzyż.

7) Kto jest szczególnie skuteczna ten rodzaj uszkodzenia, jak uszkodzenia telewizora, więc szkoda natychmiast uzyskać wiele osób. Oglądanie telewizji, ludzie używający generator wysokiej częstotliwości, wpływa na podświadomość, dostać jakieś działania programu.

Aby temu zapobiec, konieczne jest, aby oglądać telewizję z odległości nie mniejszej niż trzy metry. Umieścić na krzyżu kościoła telewizji.

8) Jakie są rodzaje uszkodzeń? Istnieje takie metody mające psucie – poprzez zapachy.

Nagle czujesz, ostry zapach, natychmiast umieścić na podgrzewanym pan poświęcił soli i czytać modlitwę nad nim (najlepiej przed uszkodzeniem).

9) Hall na roślinach – jest także formą korupcji. Jeśli jesteś w swoim ogrodzie lub w ogrodzie piły, ponieważ zostały skręcone w węzeł roślin, nie dotykać ich palcami. Wokół nich trzy razy w prawo, trzy razy na krzyż, wodę święconą i posypać posypać solą, a następnie ostrożnie wyciąć, starając się nie dotykać rękami, prowadzić poza terytorium jego działki i nagrać z modlitwą, uważając, aby uniknąć dymu.

Przeczytaj „Ojcze nasz” i mówi: „Twoja praca – więc w organizmie.”

10) Są chwile, kiedy okna są widoczne z przodu taki spin na drzew, krzewów; są zwinięte włosy, nici, tkaniny, itp Postępować w tym przypadku również. Znaki przetłoczenie – uczucie strachu, ciągłe skandale, częste choroby …

Przejdź przez poduszkami i materacem. Wszystko znajdziesz w nich (i to może być pióra, kości, ziemia, ziarna, igły – głównie związanych z wątków w formie korony jest również pokój), nagrywanie w modlitwie na zewnątrz domu, ale staram się nie oberwać dym spalonego.

11) Jeśli czujesz się nieswojo w domu, należy dokładnie sprawdzić wszystkie kąty. Możesz znaleźć i ziemia, i igły i inne zanieczyszczenia. Wszystko znaleziono również wykluczyć z domu i nagrać z modlitwą.

12) Czasami obrażenia sugerują, za pomocą liter. Jeśli zauważysz, że po otrzymaniu listu od pewnego miejsca, źle się poczujesz, skandale rodzinne występują lub jakiegokolwiek zdarzenia, otrzymał kolejny list z tego miejsca, nagrać go, bez ujawniania, z modlitwą. W ten sposób zaoszczędzisz sobie i rodzinę z kłopotów.

13) Często obrażenia sugerują rzeczy. W kobiece drużyny kobiety często pytają siebie, aby spróbować niczego lub pożyczył perfumy i szminkę. Grzecznie im odmówić.

Po pierwsze, jest niehigieniczne, a po drugie można wywoływać uszkodzenie.

14) A zdarza się, że nieznajomi poprosi o picie wody. Nie poddawaj się w żaden sposób do picia od rodziny kubki, ponieważ rodzina może rozpocząć skandali. Daj napój z puszki lub kubki, które nie korzystają.

To nie znaczy, że wszyscy chcą cię zapytać zrobić szkody, ale jeszcze lepiej uważaj.

15) Są chwile, kiedy są oferowane drinka. Należy uważać, aby w takich przypadkach. Krzyż trzykrotnie Ustom przed podjęciem „leczyć”.

16) Bardzo często wielu, tworząc rodzinę pricharovivayut ich wybiera i wybrańców. W toku są liny z chłopczycą, potu, krwi menstruacyjnej … Z czasem te małżeństwa nie. I bardzo często w tych rodzinach dzieci rodzi się z zaburzeniami psychicznymi.

Najczęściej w szkle dla kobiet krwi menstruacyjnej dodaje odczytu jednocześnie specjalny czar. Człowiek z gorączką, zaczyna wymioty.

Pamiętaj, że pricharovivanie lub prisushka – bardzo wielki grzech. I nie przyniesie szczęście. Ale będzie musiał odpowiedzieć.

17) Większość osób z dziwnych rzeczy się zdarzają. Oni chorują, są prześladowani awarie, ich okładki niewytłumaczalny lęk.

Korupcja może czeka na Ciebie, gdy nie chce się go. Najczęściej prowadzi na skrzyżowaniach. Nic nigdy nie wybrać się na ulicy, zwłaszcza na skrzyżowaniach. W przeciwnym razie uczą się usterek kody w domu.

Wiele rzeczy prowadzi przez jego chorobę i problemy.

18) Są rzeczy nagovorennye i wewnątrz pomieszczeń. Czasami ten „zapomniany” przez kogoś książki, długopis, ołówek, kapelusz w szatni, banknoty lub po prostu śmieci.

Czasami tego typu uszkodzenia, w nocy, gdy kobiety przychodzą zła i żyć z nimi życie seksualne. Co do zasady, nie zazdroszczę tego szkody innej kobiety. Kobieta po takich „spotkań”, zaczyna się topić jak świeca.

Aby tego uniknąć, sen z pektorał, cztery rogi łóżku leżały kawałki kadzidła w pokoju wiszą ikony i snem zapalić lampę naftową.

19) Czasami osoba inspirować każdy podmiot, który nie daje mu żadnego odpoczynku. Tacy ludzie są często nazywane opętany. Człowiek upada, nie wiem co robić, nie rozumiem, co się z nim dzieje. I tylko zwrócić się do Boga, zaczyna widzieć wyraźnie:

„… Jestem już bardzo zdesperowani, nie jest już tak żyć sił. Fakt, że jestem pewien, że siedział kakoeto racjonalne istoty.

Słyszę jego głos. Męski głos, arogancki, sarkastyczny. Ciągle słyszę swoje uwagi lub po prostu macie.

Aby przekazać to, co słyszę, język się nie włącza, więc jest to obrzydliwe.

Ale jeszcze gorsze są działania, które mam robić. Ja zawsze widzę, że mam kogoś do pchania, bić, wyciąłem. Czasami jest to małe dzieci, ludzi, których kocham i żalu (nigdy nie zdarza się w stosunku do złych ludzi). Ale w zasadzie to moja córka.

Jeśli ona ma filiżankę wrzącej wody, widzę, że wciskam go i leje; jeśli ona pochyla, a następnie przesuwając nogę, itp Dochodzi do tego, co wbija się w jej nóż, ukłucie szpilki.

To zawsze coś nowego, ale to jest zawsze. Nie zostawiaj mnie samego na minutę. Żyję w ciągłym strachu, zmęczony winy przed córką.

Nie mówię o chorobie, przy całkowitym braku mężczyzn. Jeśli ktoś próbuje zbliżyć, głos powiedział, że nie muszę. Jeśli przechodzi przez kaleka, słyszę śmiech i słowa: „To jest twoje przeznaczenie”. „

Share →