Jakie są wszy?

Jakie są wszy?

Aby zrozumieć, w jaki sposób traktowane wszy, trzeba zrozumieć – co jest rzeczywiście wszy?

Wszy (Pediculidae na naukowe) – jest to choroba, która jest spowodowana przez pasożyty, a zrozumiesz gnidy wszy.

Następny temat przyczyn. Głównym powodem, dla wszy jest podstawowa higiena osobista. Jeśli mówimy o wszy, to jest aktywnie przeniósł się z jednej osoby na drugą: od bezpośredniego kontaktu bezpośrednio, lub za pomocą głównych dostaw pacjenta.

Vosch ciała – może tylko zostać zainfekowany przez odzieży lub bielizny (łóżko)

Wszy łonowe – infekcja może się zarazić poprzez kontakt seksualny i przy użyciu tego samego łóżka z pacjentem.

Teraz następne pytanie. A jakie są rodzaje wszy?

Rodzaje wszy

Istnieją trzy główne rodzaje – to jest główny, łonowe i szafa.

Częściowo ogovorochka – wszy (Pediculidae) przejawia się głównie w populacji niższej klasy (niekorzystnej). Mimo dostępności gwarancji w innych albo.

I pamiętaj, że diagnoza może umieścić tylko lekarza, ale w każdym przypadku, pozwalają wykryć pierwsze objawy siebie. W jaki sposób? Zobacz następny element.

Jak rozpoznać i dowiedzieć?

Jeśli uważnie zbadać włosy, to może się okazać, że przychodzi naturalnie dla chorych, żywych wszy ruchu, na wczesnym etapie, to będzie gnid. Ale pamiętam, jak wykryć wszy, więc od razu do lekarza, bo nie może być pasożyty, którzy mówią, że są odbierane.

Jakie mogą być konsekwencje wszy?

Konsekwencje infekcji

Wszy sami nie mają wpływu i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, ale psują swoje zdrowie. Tracisz spokojny normalny sen, psują nastroju, powodować podrażnienie, czujesz się nieswojo, zawsze coś do zapobiegania, tracisz koncentrację, itd Przed wszy bezbronnych dzieci, a skutki dla dziecka jest o wiele bardziej niebezpieczne niż dorosłemu.

Metody leczenia

Więc jak można wyleczyć tej choroby? Poniżej znajduje się krótka lista z głównych metod leczenia:

Przeciwko wszawicy.

1. Opracowanie włosy z mieszaniną nafty oleju (roślinnego), a następnie zastosować bandaż do papieru (woskowania) przez okres 12 do 15 godzin. Po spędzić dwie procedury, a następnie umyć głowę z mydła, ciepłej wody i usuń gnidy grzebień lub grzebień, wstępnie zwilżone zgryz (jadalnia)

2. Uchwyt Szef czosnek i sok sok żurawinowy z miodem.

Przeciwko wszy ciała.

1. doskonałym środkiem do zwalczania szkodników jest mieszanina korzeni i korzeni Dziki Angelica białym cheremitsa. Mieszanina ta powinna być przygotowana w następujący sposób: mieszać z wieprzowiny tłuszczu łyżka łyżka Korzeń arcydzięgla (nasion) i łyżką białym cheremitsa, drobno posiekaną (trzeba uzyskać w drodze od 1 do 4, czyli mieszaninę 1 części 4 części tłuszczu)

2. Doskonała kąpiel pomaga organizmowi tran lub oleje (anyż, oliwa)

Przeciwko wszy łonowe.

1. Najlepszym sposobem – jest golić miejsca, gdzie jest siedliskiem hodowli pasożytów muszą także ogoli wszystkie włosy na ciele.

2. Innym sposobem – jest usunięcie głowy wszy, gnidy paznokci, ale tylko brwi i rzęs.

Stosując te metody, dostaniesz bardzo szybko pozbyć się wszy. Najważniejsze, aby postępować zgodnie z instrukcjami i od razu poczuć efekt. Wreszcie, musimy pamiętać o takiej prostej rzeczy jak zapobieganie.

Profilaktyka

Jak nie wiadomo o zakażeniu, z czymś, czego potrzebujesz, aby chronić siebie. Ale w jaki sposób? Wszystko po prostu trzeba zapobiegać chorobom. I to ostrzeżenie – profilaktyka.

Jeśli nie chcesz chorować, należy pamiętać o prostych rzeczy:

1. Umyj dokładnie i regularnie!

2. Noś zawsze czyste ubrania!

3. Regularnie prać ubrania!

4. Jak często można zmieniać pościel!

Share →