Japoński transformator szalik - cała szafa!

Japoński transformator szalik – cała szafa!

Po film ogląda, nie ma innej opcji w lewo. "Dziania, dzianiny!" – Ucieszyłem się w poszukiwaniu przędzy. Przy okazji, dziewczyny w filmie, tak zręcznie kontrolowanych Dzianiny, po prostu zachwycony! (Nie jestem taki sukces w tym biznesie. Nawet ludzie są zaskoczeni, jak wszechstronnym szalik może być!)

Wybór przędzy

Poinformowani o przędzę Tecno Yarn Art – 100% poliamid z mikrofibry 100m / 50g . Nitki potrzebne 300 m, ale był dla mnie za mało i 200g. Nie zapomnij kupić igłę i okrągły hak №7 №2, jeśli tego nie zrobisz.

Przed rozpoczęciem należy wpisać kilkadziesiąt pętli, dzianiny trochę i zmierzyć, jak szeroki produkt otrzymuje. Zdecyduj się na szerokość Transformator szalik Japoński potrzeb klienta w zależności od rodzaju szalik trzeba do liczby pętli. Jest prawdopodobne, że opcje je tutaj będzie pasować do wielu.

Jak Knit transformator Scarf

Knitting prymitywne. Na okrągłych igieł zatrudnić 100 pętli, dzianiny pętle twarzy wokół. Co ważne, lepka powinny być wolne, nie dokręcić too pętle, w przeciwnym razie produkt będzie złe odcinek.

Długość szalik zależy od chęci i wytrwałości))). Następnie związany z kolumn krawędzi szydełka bez nakida 2 rzędach.

Jak na drutach kolumn bez nakida

Dla tych, którzy zapomnieli, jak robić na drutach kolumn bez nakida, mogę sobie przypomnieć. Wysokość Knitting dla jednej pętli powietrza, hak, wejść w trzeciej pętli i liczenia łańcuchów pętli, która jest na haku. Podnosi hak wątek i pociągnął za pośrednictwem pętli łańcucha. Eagle Eye powstał dwie pętle. Po raz kolejny podnosi wątek i naciągnąć go przez dwie pętle.

Mamy pierwszą kolumnę. W ten sposób wszystkie dzianiny produkt wprowadzenie haka w każdej linii zawiasu na okręgu. Schemat poglądowy zobaczyć na zdjęciu.

Teraz, gdy wiesz, jak powiązać  Japoński szalik-transformator. Jest bardzo dobrze rozciągnięty, więc może zrobić całą garderobę!

I wreszcie, kolejny film, tym razem w języku rosyjskim)

Napisz w komentarzu, jeśli masz Szal-transformator. jak się ubrać? A jeśli nie ma tego szalik, pisać, czy nie chce go kupić? Będę zadowolony, twoje odpowiedzi i szczęśliwy do udziału w dyskusji!

Również będę bardzo wdzięczna wszystkim tym, którzy dzielą się tym artykułem z przyjaciółmi w społecznej. sieci!

Share →