Jesienią skład

Jesienią skład

Jak urządzić dom z rękami na jesieni. Jak zrobić ozdobne kompozycje z kwiatów, warzyw, owoców i kwiatów.

Zdjęcia, obrazy

Jasne kolory zbiorów owoców, warzyw i kwiatów w jesieni zainspirowały do ​​tworzenia kompozycji do domu. Dodać proste dekoracje jesienne dla domu, ogrodu lub patio jest bardzo prosta. Potrzeba tylko chęci i dostępne materiały z ogrodu, ogród lub supermarkecie

Słonecznik (słonecznik) łatwe do uprawy na obszarze, na balkonie w doniczce lub kupić jesienią w kwiaciarni. Zamiast tradycyjnych wazonów, starają się odciąć głowę słonecznika jest bardzo krótki i umieścić jeden kwiat w misce. Jeszcze lepiej wygląda kwiaty słonecznika w płycie wydłużonego (np, ryb), nie będzie pasować prawy 3 ogromny kwiat.

Pamiętaj, aby dodać wody, poziom, który powinien być 1-2 cm powyżej odcięcia.

Uciąć kwitnących gałązek wrzosu i umieścić w szerokim wazonie bez wody. Veres zwiędły w samym tytule. Kwiaty nie kruszą, oddziały posypać lakier do włosów.

Dynia jesień – zawsze i wszędzie. Trudno się oprzeć i nie kupić dynie oryginalną formę, jeśli są wpadła mi w oko. Leżąc na dynie kuchennych tak dobre, że cały czas odwlekania czas, kiedy będą podróżować "na żywność": Na zupa dyniowa z orientalnych przypraw i słodkich tradycyjnych amerykańskich ciasto z dyni.

Na zdjęciu poniżej: uprawiane w ogrodzie moich odmian dyni "Olinka" w kompozycji z suszonych kwiatów na tarasie. Bukiet suszonych kwiatów: ozdobne cebula (Allium). Echinacea purpurea i dekoracyjne niebieskawo proso (peristoschetinnik).

Poniżej – więcej bukiet z suszonych kwiatów i dwa tradycyjne jesień potpourri. Jako część pierwsza – szyszki, kasztany, suszone plasterki pomarańczy i jabłka, cynamonu i kilka dekoracyjne "rzeczy" Gotowy sklep z potpourri. Taka składanka dobrze perfumowania ciepłe smaki jesieni.

Przeczytaj nasz specjalny artykuł o jak zrobić pachnące potpourri suszonych kwiatów.

Druga składanka (zwiększa zdjęcia) składa się z suszonych kwiatów róż, kolby i dekoracyjne czerwony kukurydzą, suszone kwiaty cebula, krwawnika i innych roślin z mojego ogrodu. Dekoracyjne czerwone kukurydza dojrzewa jesienią i jest idealny dla kompozycji i aranżacji. Ładne kolorowe ziarna idealne cegła kontrast z jasnym kolorem okładów głowy i spalone dobrze z czerwonymi liśćmi klonu i dębu.

Ponownie dyni. Teraz, w związku z kwitnących chryzantem ogrodowych i Erica w doniczkach. Dynie te nie są moje, dał nam wielki był później używany do wycinania lampy, Jack Halloween (2010), a dwa nieco później poszedł do curry. Rośliny w pojemnikach umieścić w vintage polu. W tle – fioletowy peristoschetinnik (ozdobne prosa) w pojemniku. Trawy ozdobne – idealne jesienne dekoracje ogrodowe.

W pierwszym zdjęciu (kliknij aby powiększyć) – dekoracyjnych kompozycji jesienią na tarasie, podczas gdy drugi – ona jest na patio.

Skład na zdjęciu poniżej, które można nazwać "drzewo", Dodać trochę bardziej skomplikowane i trzeba pewne materiały z magazynu lub w ogrodzie centrum rękodzieła. Ten dekoracyjnych kompozycji można położyć na stole, na podłodze lub na dowolnej płaskiej powierzchni. Przeczytaj o tym, jak zrobić kompozycję dekoracyjną w formie drzewa.

Tekst i zdjęcia. Oksana Jeter, CountrysideLiving.net

Share →