Jeśli otrzymałeś orchidei.

Jeśli otrzymałeś orchidei.

Delight – pierwsze wrażenie, że doświadczamy. patrząc na storczyków. A jeśli dano orchidea, radość i rozkosz przyćmić wszystkie inne myśli i uczucia. Prawdą jest następnego dnia, a może wcześniej, musimy zastanowić się, co z nim zrobić?

Pierwszą rzeczą. czy jest orchidei nazwie birochka storczyków. Jeśli tak, to się w kategorii swoim katalogu Orchidea Orchidea i znaleźć warunki, jakich potrzebuje. Jeśli nie ma probówki i nie wiesz, co dano orchidei i identyfikować się może, nie martw się, ten artykuł pomoże.

Nieznany orchidea umieścić na jasnym świetle rozproszonym. Jeśli okna znajdują się na wschód, południowy-wschód, południe, południowy zachód, zachód, umieścić okno nie więcej niż 0,5 m od okna do bezpośredniego światła słonecznego padającego na orchidea rano lub wieczorem, przez przezroczystą zasłoną. Jeżeli okno jest na północny-wschód, północ, północny-zachód, można umieścić na parapecie.

Storczyki w parapecie północno-wschodniej.

Podlewania storczyków w puli, gdy podłoże będzie trochę wilgotne, ale nie całkiem suche. Wlać liberalnie, jak tropikalny deszcz uznał, że podłoże jest dobrze cały mokry, ciepły, przegotowanej wody do obrony. Sprawdzić codziennie w dotyku, palec, wilgotności gleby.

Następne Podlewanie następnie po wysychanie górnych warstw podłoża.

Orchidee na parapecie, z możliwością rolety cieniowania.

Niektóre storczyki jak rozpylanie, ale dopóki nie dowiedzieć się, które z orchidei do czynienia, to lepiej, aby nie rozpylać, ale zwiększyć wilgotność potrzebne. umieścić garnek z orchidea na tacy z wilgotnymi kamykami.

Teraz twój storczyk będzie czekać bez problemów, gdy dowiesz się więcej na ten temat.

Chcemy, aby wszystkie prezenty przyniósł Ci radość.

Share →