Kalendarz koncepcji

Kalendarz koncepcji

Kalendarz z poczęciem dziecka: jak obliczyć?

Kalendarz koncepcji – To jest rzecz, która umożliwia poręczne kobiety do śledzenia cyklu miesiączkowego – a mianowicie, do identyfikacji substancji niebezpiecznych i bezpiecznych dni pod względem ewentualnej ciąży. Kalendarz z poczęciem dziecka Jest to forma, w której należy wpisać pierwszy dzień ostatniej miesiączki, program za pomocą różnych kolorów pokazuje, które dni najbardziej „owocne”. Wypróbuj Kalendarz koncepcji oblicz naprawdę bardzo proste!

Dla lepszego zrozumienia, w jaki sposób program jest zorganizowany, prezentujemy główne czynniki, które były brane pod uwagę podczas tworzenia go.

1. W absolutnej większości kobiet owulacja (tylko dzień miesiąca, gdy jajo jest gotowa do zapłodnienia) występuje około połowy cyklu. Spójrz na Kalendarz koncepcji – Przed i po dzień owulacji (dokładnie połowie cyklu miesiączkowego), a także kilka dni podświetlony w kolorze pomarańczowym i zielonym.

2. zapłodnione jajo nie może wystąpić w trakcie miesiączki, a także na końcu cyklu. Te „bezpiecznych” dni są wyświetlane w kolorze różowym (zob. Kalendarz z poczęciem dziecka ).

Sprawdź poprawność danych może być również obserwując ich stan podczas owulacji.

1. znacznie zwiększyć ilość upławy.

2. Starania libido (popędu płciowego).

3. Można zauważyć skok w podstawowej temperatury ciała (mierzona w odbytnicy), ale tylko wtedy, gdy wcześniej wykreślone.

4. Test owulacyjny (można kupić niemal każdej aptece) pokazuje wynik pozytywny.

5. Nie może być krótkotrwałe, bóle ból w macicy i jajników.

6. Lekarz za pomocą ultradźwięków pokazuje oznaki tego, co stało się uwolnienie komórki jajowej z jajnika.

Jego Kalendarz koncepcji oblicz można już teraz! Wprowadź dokładne dane dotyczące krytycznych pierwszych dniach (dokładna data) iw ciągu kilku sekund uzyskać niezbędne informacje. Należy pamiętać, że uzyskane dane można ufać w 100%, jednak nasz organizm – jest to wielka tajemnica, i wpływają na procesy mogą to takie „rzeczy”, jak stres lub zmiany miejsca zamieszkania.

Należy pamiętać, że nie każdy cykl również owulacja. Każda kobieta w wieku rozrodczym na co najmniej 2 cykli rocznie „jałowa”.

KALENDARZ poczęcia pozwala obliczać Najlepsze dni, aby począć dziecko, do pobrania za darmo:

Podaj pierwszy dzień ostatniej miesiączki:

Share →