Kamica żółciowa. Oznacza rozpuszczanie kamieni i receptur.

Kamica żółciowa. Oznacza rozpuszczanie kamieni i receptur.

Przyczyny kamieni żółciowych

 • Zaburzenia metaboliczne w organizmie.
 • Przewlekłe zatrucie spowodowane przez choroby innych narządów. Najczęściej to przewlekłe zapalenie jelita grubego, zapalenie jelita grubego, zwłaszcza odżywcze.
 • Objadanie się, otyłość, siedzący tryb życia.
 • Choroby wątroby.
 • Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka.
  Metoda szybkiego usuwania kamienia – ziołolecznictwo

  Technika jest szorstka, często bardzo bolesne, stosuje się tylko po konsultacji z lekarzem i pod jego kontrolą. Ma wiele przeciwwskazań do. Jest możliwe tylko wtedy, gdy kamienie o średnicy 0,9-1 cm.

  Tydzień przed zabiegiem należy przejść na dietę wegetariańską, unikanie picia alkoholu i zmęczenie.

  Pęcherzyka żółciowego oczyszczająca z oliwą z oliwek i sokiem z cytryny

  Ostatni posiłek – 6:00 rano do rozpoczęcia leczenia. 30 minut przed leczenia należy wziąć szklankę naparu ziołowego z następującym składzie:

  Peppermint (liść), wspólne cykorii (korzeń), Waleriana (root) – 3 części; Chmiel (szyszki) – 1 część. Łyżkę mieszanki zalać szklanką wrzącej wody przez 2 godziny i przecedzić.

  W leczeniu przygotować szklankę oliwy z oliwek i kieliszek soku z cytryny. Dla ludzi, silny fizycznie może wziąć 1 / 2n obu. Przygotuj termofor z gorącą wodą, w przypadku silnego ataku kolki.

  Take 1-2 tabletki shpy lub tabletu platifillina.

  Co 15 minut, wypić łyk oliwy z oliwek i popija łyk soku z cytryny natychmiast. Połóż się na twardym łóżku, zastosowanie elementu grzejnego do prawej górnej ćwiartce. Tak więc pić wszystko cały oliwek sok z oliwą i cytryną. Zazwyczaj trwa to od 1 do 02:00. Jeśli nie ma magnesów, jest umieszczona w wątrobie. Najlepszy czas na procedury – od 17 do 19 godzin.

  Wtedy nic nie ma i iść do łóżka.

  Kamienie można odejść z krzesłem w nocy lub rano. Jeśli nie było krzesło rano umieścić oczyszczającą lewatywę: 2 litry wody wziąć jedną łyżeczkę soli i łyżeczkę sody oczyszczonej. W kamieniu wody do mycia są zielone, żółte, i tak dalej. Podobna procedura jest powtarzana aż do 2-3 tygodni, aż kamienie odejdzie.

  Kontrola usuwania kamieni będących rentgenowskie lub badanie USG.

  Oznacza powolne rozpuszczanie kamieni o dowolnym rozmiarze

  Leczenie rozpoczyna się oczyszczanie przewodu pokarmowego poprzez dowolną metodę, ale korzystnie roztwór soli Epsom (glauberską i może Carlsbad) – 50 g na 1 litr wody. Pić powinno być od 17 do 19 godzin. W godzinach porannych – oczyszczający lewatywy.

  Następny jest wiele dni na czczo, jak pacjent może wytrzymać, ale raczej nie mniej niż 15 dni, biorąc surowe soki z warzyw i owoców 1-2 litrów dziennie, ale w żadnym przypadku nie mniej niż 0,6 litra dziennie.

  Przez cały ten czas, codziennie lub co drugi dzień, aby zrobić oczyszczającą lewatywę rano (2 litry wody z sodą i solą i sokiem z jednej cytryny). W tym samym czasie 2-4 razy dziennie, pić napary ziołowe, każdy miód czasu zajęcia (1-2 łyżeczki). Napary ziołowe w następujący sposób:

 • Glistnik zwykłą (trawa), piołun (zioła), koniczyna (trawa) – 5 części, mniszek lekarski (korzeń), cykoria (korzeń), Goryczka (korzeń), Waleriana (root) – 3 części.

  Wszystko wymieszać, wlać łyżkę mieszanki przegotowanej wody, nalegać. Pić 1/4 szklanki rano i wieczorem.

  Poniższe przepisy gotować i podjąć (o ile nie podano inaczej), jak również.

 • Dymyanki (trawa), Shandra (trawa). Peppermint (liść), kruszyna (kora), Rzepik (trawa), Tatarak zwyczajny (korzeń), rdest (trawa) – wszystkie jednakowo.
 • Rdest (trawa) – 3 części, piaszczysta nieśmiertelnika (kwiaty) – 4 części, rumianek (kwiaty) – 4 części, ak (kora) – 2 części.

  Weź 1/3 szklanki 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem.

 • Rdest (trawa), wspólne glistnik (trawa), mniszek lekarski (korzeń), jedwab kukurydza, Viola tricolor, anyż (owoce), kolendra (owoce) – wszystkie jednakowo. Odbiór 1/2 szklanki 3 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem.
 • Oliwa napoju dziennie przez okres trzech tygodni, począwszy od pół łyżeczki do herbaty, co prowadzi do 1/2 kubka 30 minut przed posiłkiem 1-3 razy dziennie.
 • Napar z chrzanem w mleku. 4 łyżki startego chrzanu zalać szklanką mleka, ogrzewa się do około 80°Ale nie gotować. Zostaw na piec przez 5 minut, wycisnąć grubą napój mleczny.
 • Sok z rzodkwi z miodem w połowie. Weź, począwszy 1/3 filiżanki dziennie, stopniowo doprowadzenie do szklanki dziennie przez 2-3 miesiące. Zabieg ten jest komplementarny sposób do podstawowego leczenia.

  Czerwonych buraków Rosół, powoli, ale rozpuszcza kamienie w ciągu kilku miesięcy. Przygotuj go w następujący sposób:

 • Weź kilka buraków, skórki, plaster i gotować je przez długi czas, aż bulion zgęstnieje, jak syrop. Pić 1/4 szklanki 3 razy dziennie przed posiłkami.

  Powyższy przepis jest tyle do wyboru dwa z nich i pić przez długi czas, co miesiąc zmienia kompozycje do całkowitego wyleczenia. Czas trwania leczenia zależy od wielkości kamieni od 3 miesięcy do jednego roku. Rdest jest w wielu mieszanin.

  To, że ma silne działanie kamnerastvoryayuschim. Inne są bilious przerzedzenie żółciowych, mają działanie przeciwzapalne, ale nie rozpuszczają kamienie.

  Soków surowych warzyw tylko ma właściwości kamnerastvoryayuschim. Brak puszkach lub pasteryzowane te właściwości nie posiada. Tak mówią Norman Walker (USA), Walter Shekerberg (Szwajcaria), Eugen Heun (Niemcy), BV Bolotov (Ukraina).

  Polecamy następujące leczenie:

 • Sok z jednej cytryny, rozpuścić w szklance gorącej wody, wypić szklankę 3-4 razy dziennie przez 3-4 tygodni. Poniższe soki do picia, jak również;
 • Mieszanka soku z marchwi – 7-10 sztuk, buraków i ogórków – 3 części;
 • Mieszanka soku z marchwi – 10 sztuk ze szpinakiem – 6 sztuk;
 • Mieszanka soku z marchwi – 10 sztuk, selera – 5 części i soku pietruszki – 2 części.

  Leczenie uzdrowiskowe
 • Zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie jelita grubego, pokazano kamica żółciowa picia wody mineralnej "Essentuki" Numer 4, № 17, "Smirnovskaya", "Słowiańska", "Goryacheklyuchevkaya" i podobne do nich wody innych ośrodków.

 • Zapalenie błony śluzowej żołądka z podwyższonym wydzielaniem tej samej wodzie Essentuki, Zheleznovodsk, Piatigorsk, Borjomi, Saura, są wody soli alkalicznych.

  Picie ich przepisywane przez lekarza do 3/4 szklanki 3 razy dziennie przez 1-1,5 miesięcy kursu. Dodać dwa kursy roku pomiędzy terapii ziołowej. Z zwiększona kwasowość w 40 minut przed posiłkiem, co niższe – na 30-15 minut, w postaci ciepła.

  Najlepsze leczenie kamieni nerkowych i kamicy żółciowej jest woda mineralna ukraiński ośrodek "Truskawiec" prawo "Naftusia" To i podobne woda mineralna, na przykład, "Krasnodar",

  Miękkie rozpuszczania kamieni żółciowych recepty profesora Ivanchenko
 • Przeciwskurczowe herbata: kropla olejku różanego w szklance gorącej wody;
 • Albo po infuzji pola lawendy, róży (płatki kwiatów), Melissa officinalis (zioła). Wymieszać równe części – łyżeczkę – i do szklanki wrzącej wody. Domagaj 02:00. W dniu zabiegu nie miałem.

  Powyżej herbaty lub nalewki do Weź szklankę 3 razy dziennie do 20 godzin.

  Na 20 godziny 10 gramów sorbitolu napoju rozpuszczono w 1/2 filiżanki gorącej wody. Termofor z gorącą wodą, aby umieścić w prawym górnym kwadrancie, po 45 minut, pić 1/2 szklanki gorącej wody mineralnej rozcieńczonego ("Seltzer", "Essentuki" Liczba 20 "Goryacheklyuchevskoy"), Rozcieńczyć 40 gramów soli Epsom. Połóż się z grzałką do 30 minut.

  Po tym, pić 1/3 szklanki mieszanki oliwy z oliwek i sokiem z cytryny w proporcji 1 3. Drink surowe jajka, zmyte z 1/3 filiżanki przeciwskurczowy herbaty. Nadal spoczywać cieplej 2:00 i iść do łóżka. W godzinach porannych odejść kamienie.

  W przypadku dużych kamieni, takie czyszczenie powinno odbywać się 2-3 razy w miesiącu, przyczyni się do stopniowego rozpuszczania kamieni.

  Rozwiązanie małych kamieni (do 5 mm) w pęcherzyku żółciowym
 • 1 litrem solanki cabbage, 400 g oleju roślinnego, soku z cytryny 4 duże.

  Na dzień przed rozpoczęciem leczenia do stosowania polityki głodu. W dniu zabiegu: 100 g tej mieszaniny na 25 minut.

  Wkrótce pojawi się ból brzucha, na 4-5 godziny kamienie wyjdzie. Ale potem w ciągu 2 tygodni należy traktować jelit napar z rumianku i kopru aptece. Wymieszać równe części łyżkę mieszanki, zalać szklanką wrzącej wody ,.

  Weź 1/3 szklanki 3 razy dziennie.

 • Kamienie i rozwiązanie przyjdzie, jeśli pić syrop buraczany kilka razy 3/4 filiżanki dziennie. Dla tego buraki są gotowane w wodzie aż gęstego syropu. To samo sok buraczany surowy. Mieszanka soku z buraków rzodkiewki i trwać 2-3 miesięcy na szkle dzień.
  I jeszcze kilka receptur:

 • Wymieszać w równych częściach skrzypu i bylicy. Weź łyżeczkę mieszanki zalać szklanką gorącej wody, nalegać. Przyjmować rano i wieczorem na kieliszek.
 • Weź 30 gramów torebki pasterza, zalać szklanką wrzącej wody, pozostawić.

  Weź łyżkę co 2-3 godziny.

 • Dill rozpuszcza kamienie żółciowe. Jeśli regularnie jest, przez kamienie żółciowe sezonu całkowicie rozpuścić.
 • Biorąc oliwę na 30 minut przed posiłkiem, począwszy od 1/2 łyżeczki i stopniowo zwiększając dawkę, aby doprowadzić do szkła. Leczenie – 2-3 tygodni.
 • Share →