Kaszel może być spowodowane przez obecność cieczy oddechowych ...

Kaszel może być spowodowane przez obecność cieczy oddechowych lub obcego ciała. Nie częściej niż ciecz znajdująca się w drogach oddechowych jest przez organizm. Długotrwały kaszel suchy zawsze oznacza, że ​​osoba naruszyła fizjologiczny mechanizm rozliczenia tych ścieżek. W przeciwnym razie, jest to tzw nieproduktywny kaszel.

Plwociny suchy kaszel są uwalniane i oczyszczanie dróg oddechowych jest skomplikowana. Prawie wszystkie zakażenia, takimi jak wirus grypy, SARS, odra i innych, rozpoczyna się z pojawieniem się suchym kaszlem, przechodzi po kilku dniach w produkcyjnym etapie. Końcowy etap odzyskiwania ponownie towarzyszy kaszlu.

Gdy kaszel trwa długo, towarzyszy wysoka temperatura, mogą wskazywać na ewentualne zapalenie płuc. Jeśli suchy kaszel towarzyszy ciągłe łaskotanie i ostry ból, można się spodziewać, gardła lub krtani. Stała suchy kaszel może być objawem gruźlicy i raka płuc.

W każdym razie, rozpoznanie choroby musi być ustawiony przez lekarza.

Metody leczenia suchego kaszlu:

Zakażenie suchy kaszel.

W tego typu leków na kaszel używane do ułatwienia skraplania plwociny, a mianowicie środki mukolityczne: ambroksol, bromoheksyna, a następnie pieniądze do zwiększenia ruchliwości układu pokarmowego, tak zwanych wykrztuśne: korzeń prawoślazu oraz środki rozszerzające oskrzela: aminofiliny. Przy bardzo kompulsywnych kaszlu za pomocą leków, które hamują kaszel: kodterpin, kodeina, dekstrometorfan, folkodyna. Wszystkie leki tłumiące kaszel mają różne skutki uboczne, więc najbardziej dopuszczalne jest stosowanie miodu, gorącej herbaty i cytryny.

Oni są nie mniej skuteczne, ale bezpieczniejsze dla zdrowia.

Kaszel krtani traktowane wziewnym budezonid.

Kaszel z zapaleniem gardła eliminują leki zmniejszyć obrzęk i mają działanie przeciwbakteryjne i bakteriobójcze. Składniki oleju w takich preparatach śluzówka zmiękczenia i pozostawić do wyschnięcia.

Suchy kaszel z gruźlicą. raka płuc i astma przechodzi po leczeniu choroby. Od folku środki można polecić prosty, ale skuteczny sposób coraz dzieci kaszel:

  • koktail bananowy: Wlać 2 tłuczone bananów słodkie wrzącej wody, aby dać dziecku do picia ciepły;
  • dać dziecku ssać kawałki ciemnej czekolady.

Bardzo skuteczny przeciwko suchy kaszel dla wielu dzieci i dorosłych jaj:

W kubek gorącego mleka dodać wrzącej łyżkę masła i łyżkę miodu. Dodaj mleko pobity żółtka i szczyptę sody oczyszczonej. Narzędzie to pomaga na zapalenie oskrzeli, tchawicy, krtani.

Gdy nieaktualne kaszel. nie leczono uprzednio, może pomóc okłady, składający się z dużej łyżki miodu, mąki, musztardy, duże łyżki oleju roślinnego i dwie łyżki wódki, dokładnie wymieszać. Ogrzewa się w łaźni wodnej mieszaniny umieścić na kawałku tkaniny lub gazą, nałożyć na gardle, zawinąć w celofan i owinąć szalik. Procedura odbywa się na kilka dni na noc.

Medycyna od rzodkiewki: posiekane rzodkiewki wypełnić cukru. Otrzymany sok z trwać godzinę na łyżce.

Suchy kaszel jest szczególnie niebezpieczne u dzieci. Zapalenie strun głosowych puchnąć, zmniejszenia luki z głosem, który sprawia, że ​​oddychanie. Jeśli masz kaszel szczekanie w dziecko, najlepszym rozwiązaniem jest, aby zadzwonić do lekarza, który przepisał leki potrzebne do leczenia.

Suchy kaszel jest spowodowane różnymi przyczynami i leczenia powinno być różne. Dlatego, bez dalszych wyjaśnień, suchego kaszlu, nie należy eksperymentów z użyciem różnych leków na siebie.

Więcej na temat kaszlu:

Share →