Kaszel z krwią, przyczyn

Kaszel z krwią, przyczyn

Podczas silnego kaszlu czary osoby z stresu może pęknąć naczynia krwionośne, powodując plwociny będą smugi krwi. W przypadku, gdy nie może opóźnić wizytę do lekarza. Nie chcę nikogo straszyć, ale odkrztuszanie krwi, w większości przypadków wskazuje na obecność bardzo poważnej choroby.

Przyczyną krwi w plwocinie może oskrzeli. Zazwyczaj w takim przypadku w wysokiej temperaturze pacjenta obserwuje. Żyły krwi, zmieszane z nawozu, można zobaczyć w plwocinie pacjentów z przewlekłym zapaleniem oskrzeli podczas kaszlu okresowo zmartwiony człowiek, ostrzenia zwykle w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Krew może kaszel u pacjentów z zapaleniem płuc lub zapalenie płuc. W każdym przypadku, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, a u pacjenta istnieje pilna potrzeba leczenia.

Odkrztuszanie krwi – jeden z głównych objawów gruźlicy. Zwykle krwi splunął rano, w plwocinie mogą być również obecne pus.

Pacjenci z mukowiscydozą mogą kaszleć krwią z flegmą. Choroba ta jest dziedziczna, pacjenci są przedmiotem ciągłych przeziębień, towarzyszy kaszel pasuje z lepkiego, słabo wykrztuśny i krwawej plwociny.

Przyczyną tego może być kaszel złośliwe nowotwory płuc. Rak płuc krew jest jasny czerwony. Ponadto pacjenci bardzo szybko i schudnąć w nocy przeżywa ataki słabości, pocenie się.

Narzekają na brak powietrza i rozdzierający ból w klatce piersiowej.

Zgodnie z danymi statystycznymi, rak płuc jest najczęstsze palaczy na skutek nadmiernego użycia nikotyny.

Odkrztuszanie krwi może wskazywać na ropień płuc. Zazwyczaj w wyniku zapalenia płuc i undertreated osłabionej odporności. W świetle jamy utworzone ropy, więc chory z jego ust pachnie bardzo źle.

Pacjent nieustannie przeżywa smak krwi w ustach. To jest niebezpieczne stan, który wymaga natychmiastowej hospitalizacji, towarzyszy wysoka gorączka i osłabienie organizmu.

Przyczyną krwiopluciem może się nie tylko choroby układu oddechowego i choroby układu krążenia. W przypadku niedostatecznej pracy serca krew zaczyna krążyć się źle, stagnacji w płucach – nadciśnienie płucne występuje. Objawy tej choroby są uważane duszność, zwiększenie podczas ciężkiej pracy fizycznej.

Kaszel z krwią nie może być wydany tylko z układu oddechowego oraz z żołądka. Jest to możliwe w chorobach przełyku, żołądka i jelit. W tym przypadku, krew może obficie uwalniane z jamy ustnej, nie tylko podczas ataków kaszlu.

W przeciwieństwie do tego, krwotoku płucnego, jest ciemno czerwono.

Share →