Kiedy można określić płeć dziecka

Kiedy można określić płeć dziecka

Od momentu poczęcia rodzice zastanawiając się, kiedy można określić płeć dziecka. Nie trzeba czekać 20 tygodni, aby zobaczyć ktoś czeka, istnieje wiele alternatyw. Pokażemy Ci, jak zaakceptować i popularny sposób na określenie, kto urodzi i co tydzień jest to możliwe.

Ludzie technika

  • Tie ciąg do pierścienia (można wziąć dowolny gładka, bez kamieni) i powiesić go na dłoni. Jeśli pierścień obraca się w lewo – dziewczyny, jeśli prawej – chłopca. Podobny test został również powiedział, że jeśli pierścień obraca się w kręgu – czekać córkę, gdy kołysząc się tam iz powrotem – to chłopiec.
  • Gdy y pojawia brzucha dziewczyny, starców często natychmiast powiedzieć: „Mamo córka stają się” lub „Chłopiec ma na sobie.”

    Jak poznać płeć dziecka w łonie matki w postaci brzucha? Tum ostre jak owalny lub kijami? Tak, że to chłopiec. Jeśli powodem jest prostsze niż to już dziewczyny – większe prawdopodobieństwo urodzenia chłopca. W większości przypadków, chudy beremenyashek nawet z tyłu jamy brzusznej nie jest widoczna – to znaczy, że nienarodzonego syna. Okrągły brzuch, „płynąć”, czasem nawet nie powiedzieć na pewno, że jest w ciąży lub w organizmie?

    To z pewnością będzie dziewczynka, a nie jest to, że „piękno weźmie”, w pozycji embrionalnej (dziewczęta często wpadają w całej jamie brzusznej).

  • Możesz dowiedzieć się płeć dziecka i krwi grupy. Do tego potrzebny jest specjalny stół:
Share →