Klasa Mistrz. Jak zrobić kilka cukierków z rękami.

Klasa Mistrz. Jak zrobić kilka cukierków z rękami.

Jako goście nie są akceptowane iść z pustymi rękami, i zawsze ratuje nas standardowy zestaw (kwiaty, pudełko czekoladek, butelkę szampana, itd), ale jest to możliwe, aby pokazać wyobraźnię i daje niezwykłe Bukiet z cukierków. Te bukiety w Internecie są bardzo popularne, a zatem nie są tanie. Dany Master Class pomoże przełamać stereotypy i zrobić wspaniałe Bukiet z cukierków z rękami.

Przecież twoja ręka będzie dużo ładniejszy do pracy blisko ludzi, więc Cieszmy się je.

Więc bukiet, bo można nie tylko podziwiać, ale także cieszyć się jedzenia słodyczy. I słodycze mogą być bardzo różne tutaj od karmelków, starannie pakowane w papier do pakowania piękne, a kończąc słodyczy i czekolady.

– Wiele różnych papier pakowy

– drewniane szpikulce (długie i krótkie)

– nożyczki

– klej

– wstążki

– Taśmy

Pobierz bezpłatną książkę " Produkcja tortów i bukiety z cukierków z rękami "

1. Weź doniczkę i wkleić go papieru do pakowania przy użyciu kleju. Wyciąć oazę odpowiedniej wielkości i włożyć do garnka. On musi trzymać mocno do garnka.

2. Z różne kolorowy papier pakowy wyciąć małe kwadraty, składanie warstw jedna na drugiej, zrobić otwory i włożyć patyczek dół taśmy zamatyvaem zmienia wystrój na bukiet.

3. Weź najlepsze słodycze i zawinąć je w papier pakowy, cukierki nawleczone na szpikulce i udekorować górę w tym samym stylu, jak zrobiliśmy powyżej. Można owinąć cukierki zapakowane w siatkę na kwiaty i wstążki krawat na dole.

Można owinąć cukierki zapakowane w siatkę na kwiaty i wstążki krawat na dole.

4. Inną opcją zdobienia czekoladki: Making papieru cukierki w kształcie stożka na patyku i umieścić na dole stożka został nagrany i szaszłyki zamatyvaem zielony papier.

5. Gotowane wystrój za bukiet i pięknie urządzone cukierki zaczyna się umieścić w garnku z oazy. Teraz wszystko zależy od Twojej wyobraźni, można mieć cukierki, jak chcesz, najważniejsze, że nie było wybitnych pustki, to jest ich wypełniamy wystrój na bukiet złożony wcześniej.

6. Kiedy wszystkie cukierki są na miejscu, jest ponadto możliwe, aby wszystkie dekoracji donica. I owinął sieci i związane z piękną wstążką. Oprócz bukiet cukierków umieścić w dużych liści życia.

Bardzo chciałem, aby zadowolić swoją dziewczynę jak ten bukiet, a bardzo podobne, które nie zwiędła bukiet na drugi lub trzeci dzień, a zadowolony ją i dał jej smaczne i słodkie chwile 🙂

Mam nadzieję, że ten kurs mistrzowski na co słodkie bukiety własne ręce nauczyłeś, a teraz będzie w stanie dać sobie ulubione słodycze.

Zobacz więcej " Lekcje mistrzowskie, domowe "

Share →