Klub Czekolada damski

Klub Czekolada damski

Jak zachowywać się z facetem i istotnych tematów do rozmowy z nim

Pierwszy termin jest zawsze odpowiedzialny i ekscytujący krok w życiu każdej dziewczyny, bo trzeba tego wieczoru wyglądać nie tylko uroczy, ale również powinny prowadzić przyzwoite wrażenie na jej wielbiciela. W zasadzie, to wrażenie jest tworzony w oparciu o zdolność do mówienia, co, urzekający i zwracając uwagę na jego osobę. Ale zbyt często zagubiony i nie znać odpowiedzi na wiele pytań, które pojawiają się i są stale splecione w mojej głowie: co powinno być tematem rozmowy z mężczyzną, jak zachowywać się z facetem, a co mówić z facetem?

W tych kwestiach na pierwszy rzut oka jest to bardzo trudne do odpowiedzi na pierwsze i skupić się na konkretnych tematach, ale jeśli w dobrej wierze, te pytania będą rozwiane przez siebie, gdy nauczysz się zasad, które pomogą Ci skoncentrować się i dalej utrzymuje się na przyzwoitym poziomie w społeczeństwie obojętność ludzka.

Jak zachowywać się z facetem?

Pierwszą zasadą jest: Spróbuj się zachowywać, jak zachowywać się w życiu codziennym, a po prostu być sobą!

W dniu, który zaprosił cię, to znaczy, że dotknął go, swoje zwykłe zachowanie.

Druga zasada: Być stopniu dostępne!

Ten facet zainteresowany, pojawiają się iskry w oczach. Po tym wszystkim, jeśli jesteś gotów pójść z nim do krawędzi świata, postanawia, że ​​masz to zawsze i natychmiast stracił zainteresowanie.

Trzecia zasada: Uśmiechnij się!

W niemal każdej sytuacji w życiu, zawsze uśmiech na drodze. Jest to nie tylko chwytliwe, ale także przyciąga.

Czwarta zasada: Bądź sexy!

Seksualność pewnością pomoże Ci zdobyć prawie każdego człowieka.

Piąta zasada: Podkreśl swoją główną jakość!

Chwała jej męża, dla cech, które przyciąga do niego. Ale nie wszystkie, ale tylko kilka, bo on może myśleć, że go schlebiać.

Bardzo często można usłyszeć dyskusję między dziewcząt i kobiet, w której główne punkty są następujące frazy stereotypowe: temat rozmowy na pierwszej randce i trzeba rozpocząć temat rozmowy z facetem powinny być w ogóle? Rozmowy te trwają cały czas, i za każdym razem pojawiają się nowe pomysły i różnice. Ale w końcu, choć nie wszystkie, ale może osiągnąć wspólny punkt kontaktowy w tych sporach.

Niektórzy twierdzą, że tematem rozmów na randkę jest powszechne, a tym samym zachować ograniczone, aby zachować puentę do pewnego momentu. Inni twierdzą, że ważne jest nie zgubić, nie gadaj bzdur, po prostu być sobą i komunikują się z osoby na przyjęcia i ekscytujące dla was tematem. W tym i w innej sprawie, ma swoje zalety, ale mają skłonność do pewnego punktu widzenia, masz do siebie.

Pamiętaj o jednej rzeczy: jeśli jesteś pewien, że ta osoba jest jak z tobą i masz dużo tych samych zainteresowaniach, temat rozmowy na pierwszej randce tam sami. Ale bardzo ważne dla tego poczuć emocjonalny wybuch i poczucie radości, które wzmocnią stan emancypacji i pomaga znaleźć między wzajemnego sielanki.

Jeśli wiesz, że młody człowiek, choć na krótko, wciąż masz w ręku atuty. Po miałem okazję obserwować z jego wychwytywania, jego charakteru i postawy wobec życia. Z powodu tych obserwacji, można łatwo znaleźć wspólny język z niego.

Ale jeśli go nie znał, a wieczorem odbędzie się po raz pierwszy w swojej firmie, to na pewno potrzebujesz wyjaśnień na ten temat: co o tym mówić z facetem?

Powiedz, jeśli to możliwe, być na tematy, które oddycha i uznaje się w nich asa. I o nich mówić, trzeba mieć przynajmniej trochę znać. W pełni zrozumieć pewne tematy nie są konieczne.

Jeszcze lepiej będzie, jeśli nie wiedzą wszystko.

Człowiek, z kolei uczyć i powiedzieć wszystko, co wie się. Nigdy nie bój się pytać o radę. To pokaże mu, że jest mądrzejszy od ciebie, żeby poczuł się jak lider i przekonać go, aby wierzyć, że jego edukacja chwyta cię.

Preferowana dać silny głos rozmowy. Nie ma pozytywne strony i negatywne. Negatywne polega na tym, że może on zacząć mówić do ciebie nie jest ciekawy temat. W nim można w pełni zrozumieć i nie rozumiem, co się dzieje w ogóle.

Rozmowa może iść ciężko i wydajnie.

Dobre są następujące – można pokazać swoją dyskretną faceta. To daje mu do zrozumienia, że ​​trzeba jeszcze być chętni do zdobycia uwagi i towarzystwa.

Podsumowując, do następującego wniosku: absolutnie nieistotne tematy rozmów na bieżąco, możesz skończyć, najważniejsze – do komunikowania się w sposób naturalny i łatwo. Będziesz wiedzieć, co jest najlepsze, aby rozpocząć rozmowę z facetem i można nadal odbierać tę rozmowę tylko pozytywne emocje. Kiedy facet czuje, że komunikacja z nim masz przyjemność, będzie go kochać.

On sam dostosuje się do ciebie, stara się ładunek emocjonalny w zamian.

Share →