Knitting dzieci i dorosłych. Jak zawiązać skarpetki 5 szprych.

Knitting dzieci i dorosłych. Jak zawiązać skarpetki 5 szprych.

Wielu doświadczonych tkaczy może łatwo wykonać najbardziej trudnych i skomplikowanych wzorów. doskonałe spoiwa takie wielkie rzeczy, jak swetry. swetry. Cardigans. Topy. stroje kąpielowe i innych kuszących rzeczy. powiedzieć, że skarpetki powiązań nie jest takie proste.

Jednoczesne dziania na pięciu igieł i ciężka procedura vyvyazyvaniya pięciu – Wszystko to jest, ich zdaniem, najbardziej trudne. Jednak ta opinia jest nie tak, bo to jest coś związane, konieczne jest nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim, cierpliwości i chęci.

Stosując technikę tkania na pięciu igieł, można zawiązać piękne legginsy, skarpetki, legginsy, rękawiczki, rękawiczki i wiele innych rzeczy. Zobacz także nasze  artykułów na drutach dzieci:"Biały – zielone buty dla dziecka ", "Jak zawiązać buty dziecko. Botki, buty, sandały. 5 modeli ","Jak zawiązać buty dziecko.

Botki, buty, sandały. 3 więcej modeli ",

Przed rozpoczęciem dziania nogę głośności skarpety obmerte w kostkę i pomnożyć tę liczbę przez 3. Tak więc, jeśli jest równa 13 cm, a następnie należy wybrać 40 pętle.

Na szprychy wprowadzić wymaganą liczbę pętli, w tym przypadku 40. Video Tutorial rekrutacji pętle na szprychy.

W procesie dziania w pierwszym rzędzie, podzielenie całkowitej liczby pętli na cztery szprychy.

Pierwsze dziesięć pętle dzianiny jedną igłę, kolejne dziesięć pętle – Drugi szprychy, etc., w wyniku każdego ramienia powinna być dziesięć pętli.

Tie pewną liczbę wierszy elastyczny 1 x 1.

Po połączeniu gumy, dzianiny 5–7 cm z przodu haft na zewnątrz okręgu do kostki.

Pętli, przy czym trzeci i czwarty szprychy poruszać się mówiło, będą uczestniczyć w tworzeniu pięciu.

Z pętli przy trzecim i czwartym szprychy krawat tkaniny do wysokości pięciu. W celu określenia liczby pętli, licznik pętli krawędzi jednego boku. Ich ilość powinna być równa liczbie pętelek z jednej igły, w tym przypadku 10. dziania tyłu pięty końca od strony twarzy.

Następnie przechodzi do redukcji materiału pętli. Liczba pętli jest podzielony na trzy części, o ile nie podzielny bez reszty, a następnie dodanie pozostałej części centralnej. W tym przypadku, te części boczne sześć pętli będzie w środku – osiem. Aby rozpocząć redukcję prawo do robótek na drutach pętli bełkot.

Następnie ostatni pętli w środkowej części, a pierwsza pętla boku spojone błędne. Reszta pętli z boku dziania kolei neprovyazannymi urlopu.

Na przedniej stronie urządzenia Wszystkie środku pętli dzianiny twarzy. Ostatnią częścią pętli i wtórnej pętli pierwszej bocznej części przednich pętli spojone. Kolej dziewiarskich.

Alternatywnie, należy powtórzyć kroki 7 i 8. W rezultacie, szprychy musi pozostawać w środku części pętli – 8 pętli. Knitting zakończyć stronę twarzy. Następny szprychy, które są pętle części środkowej, wpisać nowe pętle krawędzi od krawędzi pięć – 10 pętle.

Pracę drutach robótek 10 z pierwszej pętli i drugiej pętli 10 szprychy. Następnie wolne szprychy typu pętli na granicy od krawędzi pięć – 10 petel.Etoy same szprychy dzianiny pół pętli od środkowej części – 4 pętle.

Tak więc praca okazała ponownie cztery szprychy. W trzeciej i czwartej igły powinien być bardziej niż pętla pierwsza i druga. Ma to zapewnić, że skarpety nie pobiera stopę w awans.

Zacznij okrągły drutach, przy jednoczesnym zmniejszeniu niepotrzebnych pętli z trzecim i czwartym szprychy.

Provyazyvayte je razem po dwóch rzędach. Spadek zrobić na początku trzeciego i czwartego na koniec szprychy.

Po szprych będzie początkowa liczba pętli, zmniejszając ogranicznik i dzianiny skarpetę przed końcem małego palca.

Dovyazav do małego palca, zaczynają vyvyazyvaniyu Cape. W tym provyazyvayte dwie pętle razem na końcu każdego ramienia.

Zmniejsz robić tak długo, jak każdy mówił będzie jedna pętla. Odrywania nici, pozostawiając niewielki odcinek długości 10–15 cm.

W wkładki nici igły. Szyć igłą otwartej pętli, aby montaż i dokręcić wątku.

Aby ukryć lewy gwint, hak złej stronie wejść w Cape skarpety wykorzystać pozostały wątek i wyciągnąć go do środka.

Długość gwintu pozostającego zestawu pętli i ukrywanie z hakiem. Podnieś wątek i pociągnąć go do niewłaściwej stronie produktu. Zrób to kilka razy, aż wątek nie zostanie całkowicie zamaskowane.

Stosując technikę tkania na pięciu igieł, można skojarzyć skarpetki, rękawiczki piękne, rękawiczki i wiele innych rzeczy.

Ten artykuł zawiera materiał z książki Larissa Pushilin "Dzianie ", Aby w pełni informowane na książki polecam kupowania go od dystrybutorów lub wydawcy.

Share →