Kolaż własnymi rękami - i po prostu zastanawiasz się,

Kolaż własnymi rękami – i po prostu zastanawiasz się,

Wraz z pojawieniem się fotografii cyfrowej fotografii artystycznej szeroki strumień rozprzestrzenienia wśród mas. Liczbę obrazów obliczonych w kawałkach, ale w ilości pamięci, podejmujących na dysku twardym. A jeśli na tej samej płycie jest kilka specjalnych programów, istnieje wiele możliwości amatorów przetwarzać swoje kreacje.

Na przykład, można zrobić kolaż z własnych rąk.

Taka możliwość była dostępna głównie profesjonalni projektanci. Ale nowoczesne programy zaprojektowane tak, aby praca z nimi była na ramieniu, nawet amatorów. Z minimum czasu i wysiłku spędził można zrobić wspaniały kolaż z własnych rąk. Po przeszkoleni i stworzył kilka zdjęć fotograficznych dla zabawy, to jest czas, aby podjąć się produkcji oryginalnych prezentów dla przyjaciół.

A koszt takich programów dostępnych nie nazwę.

W produkcji kolażu z własnymi rękami, można korzystać tylko z jednego zdjęcia lub kilka. Jest możliwe, aby połączyć elementy malarstwa, rysunku, komiksu, dodać tekst lub aplikacja. Produkt końcowy zależy w dużej mierze od tego, jak wizjonerski projektant amatorskim. Technologicznie Program do tworzenia kolaży fotograficznych są podzielone na dwie główne grupy.

W pierwszym przypadku, kilka gotowych szablonów i ramki i maski. Umieszczenie zdjęć i ich regulacja odbywa się automatycznie. Wśród gotowych ramek, można wybrać odpowiedni ramki, maski i pomóc wdrożyć wybrane zdjęcie w tle, co niewidzialne niektórych części zdjęć.

Konieczne jest zdobycie umiejętności i kolaż z własnymi rękami będzie gotowy w ciągu kilku minut. W ten sposób można utworzyć kalendarza, pocztówki, plakaty i t. P

Drugi typ kompilacji i przetwarzania zdjęć programu wymagają więcej czasu na rozwój i pracę. Ale efektem będzie inna. Programy te pozwalają wykonać pełny montaż.

Na przykład, można zamontować umieścić własne zdjęcie na tle egzotycznej scenerii lub ozdobić tył luksusowym taty, który nie był tam, i prawdopodobnie nigdy nie będzie. W dobie cyfrowych możliwości twórcze są niemal nieograniczone.

W przypadku utraty opłaty dla sony – nie ma problemu. Możesz zamówić nową.

Share →