Kolor włosów bez amoniaku - przegląd gatunków

Kolor włosów bez amoniaku marki przeglądarki

Kolor włosów bez amoniaku – świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy muszą często farbować włosy: przegląd popularnych kolorach, bez amoniaku różnych marek i zaleceń stylistów jak wybrać farbę, która jest bezpieczna dla włosów.

Jeśli stosowane są często zmieniać kolor włosów, pewnie zauważyliście, jak pogarsza się od częstego barwienia. Bardzo często włosy stają się kruche, suche, matowe i bez życia. Bez regularnych intensywnych masek odzysku i dobry szampon kolorowe włosy złym dopasowaniem, rosną powoli.

Znacząco wzmocnione i wypadanie włosów.

Kolor włosów bez amoniaku – co za różnica?

„Często sprawcą tych problemów – amoniaku, który jest zawarty w najbardziej odpornych farb do włosów. Jego zadaniem – do pigmentu barwiącego może penetrować w głąb struktury włosów. Kolor staje się jaśniejszy i trwałe farby trwa dłużej. Jednak amoniaku wpływa górną powłokę włosa, co kruche i podatne na wszelkie negatywne skutki „, wyjaśnia stylista Anastasia Simonova .

Dlatego kolor włosów bez amoniaku, przeznaczone do malowania domu i tonację, ale tak popularne. Tzw sparing tusz zawierają również minimalną ilość nadtlenku wodoru, który jest niezbędny do kolorowania, ale wysusza włosy i kanalizacji. Korzystaj z nich bardzo łatwo. Doskonałe rezultaty można uzyskać bez wycieczkę do salonu piękności.

Jeśli wybrany odcień nie powiedzie, po jakimś czasie będzie to zmyć, dostosować kolor dużo łatwiejsze.

Jak bezammiachnymi do farbowania włosów?

Duże sparing farb bezammiachnymi producentów wykorzystuje opatentowaną formułę, która wzmocnienia kolor na włosach bez uszkodzenia struktury. Osiągnąć ten efekt konkretnych substancji, które wydają się otoczyć włosy, zawierają pigment barwiący i sprawiają, lśniące włosy.

Popularny amoniaku Kolor musi ustawić specjalny balsam, w którym dużo składników odżywczych i środków pielęgnujących. Ich celem – w celu zmniejszenia negatywnego wpływu barwnika na strukturę włosa, zapewniają intensywny wstrząs odżywiania włosów, nawilżenia i nadać włosom piękny połysk. Skóra agenta po barwieniu sprawia, że ​​włosy miękkie i jedwabiste.

Przegląd producentów farb do włosów bez amoniaku

Do farbowania włosów L’Oreal Casting Gloss

Skład farby bez amoniaku L’Oreal Casting Creme Gloss Paryż zawiera opatentowaną kompleksową opiekę z mleczkiem pszczelim. On jest intensywnie odżywia włosy, co miękkie i błyszczące.

W farby przyjemnym aromatem owoców leśnych. Według producenta, farba optymalnie wypełnia siwe włosy.

Amoniaku paleta kolorów Loreal Casting Gloss Istnieje 26 odcieni, od światła perłowym odcieniem jasny blond do „heban”.

W tej palecie farby wiele pięknych odcieni brązu. Na przykład, migdały, czekolada, kasztan mroźny, itp

Amoniaku Kolor kolor Schwarzkopf Niezbędny

Marka Schwarzkopf oferuje własną wersję delikatny farbowania włosów. Istotny Kolor – Lakier odporny bez amoniaku krem. Jego formuła zawiera naturalne składniki pielęgnacyjne: wyciągi z owoców liczi i białej herbaty.

Według producenta, dzięki stabilnej formuły kremu bez amoniaku zdolne do malowania 30 do 100 procent siwych włosów. Jak również będą w stanie na kolor szary, w zależności od wybranego koloru. W wolny od amoniaku paletą kolorów Schwarzkopf zawiera 20 odcieni.

Wśród nich są dwie kolekcje – „Czyste Blondie” i „Exotic Brown.”

Po barwieniu proponuje się stosowanie odżywki z witaminami dla intensywnej terapii, która trwa średnio cztery użytku.

Barwnik Garnier Color Shine bez amoniaku

Garnier Color Shine również wchodzi do kategorii semiproof barwników, które dodają odcień naturalnego koloru włosów i wzmacniają połysk. Według producenta, czyszczenie farba koloru wypełnienia do 50% siwych włosów. Kolor powinien pozostać na włosach średnio sześciu tygodni i może wytrzymać do 28 razy przy użyciu szamponu.

Miękka formuła farby Garnier Color Shine zapewnia narzędzia kremową konsystencję. Według producenta, farba optymalnie wypełnia siwe włosy. W skład tego medium do malowania zawiera ekstrakt z żurawiny i oleju arganowego.

Paleta farb Garnier Color Shine bez amoniaku zawiera 16 odcieni. Są one podzielone na cztery grupy: blond i brązowe, jasno brązowym, brązowym i czarnym, czerwonym i czerwonych.

Malować również miękkie, delikatne barwienia w marki, tworzenia profesjonalnych włosy – Wella. Londa i Matryca. Tak więc, w palecie kolorów bez amoniaku Wella Professionals ma do 70 odcieni. Palecie farby do intensywnego tonowania Londacolor zawiera 34 odcieni.

Struktura kolorze bez amoniaku zawodowej opatentowane składniki, które obejmują ochronę struktury włosa, wzmacnia połączenia międzykomórkowe i naprawić barwnik, zachowując kolor i połysk.

Ekspert fryzjera :

„Nie kupuj farbę do włosów w Lark w transporcie lub w namiocie na rynku – bardzo wysokie ryzyko uruchomiony w fałszywe. W fałszywej farba może być cokolwiek chcesz, składniki są wylewane „na oko”. Nie oczekuj, że znajdziesz prawdziwe farby bez amoniaku z jakości i delikatnym składzie.

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy znajduje się pole z kodem farby firmy. Jeśli nie, próbuje sprzedać fałszywy.

Jeśli farba na włosach czujesz silne pieczenie, swędzenie lub wyrażoną dyskomfort, takie jak ból oczu, należy natychmiast przemyć. Jeśli kupił pierwszy amoniaku kolor marki lub po raz pierwszy kupił konwencjonalne farby „niesprawdzone” produktu, pamiętaj, aby zrobić prosty test na alergie skórne. Idealnie, 48 godzin przed kolejnym malowaniem.

Zastosowanie niewielkiej ilości środka barwiącego cienką warstwą kremu na skórę na wewnętrznej stronie kolanka. Jeśli po 45 minutach na skórze nie pojawia się żadnej reakcji, takie jak swędzenie i podrażnienia, można użyć farby i to naprawdę bez amoniaku. „

Share →