Konkursy urodziny dla dorosłych. Pomysły na niezapomniane ...

Konkursy urodziny dla dorosłych. Pomysły na niezapomniany partii

Kto powiedział, że urodziny dla dorosłych nie może być tak zabawne, spontaniczny, jak wakacje dla dzieci? Dlaczego nie śmiać, nie igraszki, nie otrzymasz wiele pozytywnych emocji i nie zrobić dużo zdjęć? Jeśli jesteś na niezapomniane wakacje, a następnie przedstawić Państwu konkursy zabawy dla dorosłych.

«Słowa»

Uczestnicy konkursu są podzielone na dwa zespoły. Gracze jednego z nich pochodzi z dowolnego wyrazu, pożądane jest – rzeczownik, oznaczający obiekt. Główny zaprosić jedną osobę z przeciwnej drużyny, a jego ucho mówi słowo. Teraz, więc gracz musi wyciągnąć z zastrzeżeniem jego zespół zorientowali się, co miała. Możesz używać gestów, mimiki, różne pozy, głównym – cisza. Zespół ma tylko 3 próby, wtedy spróbować swoich rywali ręki.

Zespół, który domyśla się więcej słów, a będzie zwycięzcą. A co kwestionuje urodziny dla dorosłych bez odpowiednich nagród? Mogą to być również komiks czy tylko symboliczne.

«Spodnie»

Konkursy urodzinowe dla dorosłych – To zawsze jest zabawne i przyjemne zajęcie. Ta zabawa – nie jest wyjątkiem. Wszyscy uczestnicy powinni na zmianę nosić spodnie to nie tylko duże i ogromne rozmiary. I jak tylko wiodącym daje sygnał, każdy z graczy stara się wypełnić jego spodnie większą liczbę napompowane balony.

Kto zamiast ich więcej wygrywa.

«Zobacz»

Jakie zabawy dla konkursów dorosłych urodziny, silniejszy zostanie zapamiętany na urodziny i wszystkich obecnych gości. Do tego konieczne jest, aby wybrać dwóch rozrywki «ofiar» – Mężczyzna i kobieta. Pani siedzi na krześle, a przedstawiciel silnej połowy ludzkości staje naprzeciwko niej około dziesięciu kroków. Następnie goście zbierają zegarki (9 lub 10 sztuk) i kładą je w równej odległości między mężczyzną i kobietą.

Człowiek musi sobie przypomnieć, gdzie akcesoria do przejdź do pani z zamkniętymi oczami, pocałować, ale po drodze nie boli i nie po nich. Facet z zawiązanymi oczami, a następnie usunąć wszystkie zegary z podłogi, i zamiast dziewczyny na krześle położyć innego mężczyznę. Wystarczy wyobrazić sobie, jak facet będzie uważnie krok nad nieistniejącym zegarek i wspinać się pocałunkami do «dziewczyna»!

Czy to nie zabawne?

«Profesjonalny»

Niektóre konkursy urodzinowe dla dorosłych odbywają się wyłącznie wśród zaznajomieni ze sobą ludzi, a są takie, które byłyby odpowiednie na festiwalu, w którym wzięli udział przedstawiciele tych samych lub pokrewnych zawodów. W takim przypadku to jest zabawa. Pomyśl razem trochę znaną bajkę, a następnie jej powiedzieć (co gości na wniosek), ale tylko przy użyciu fachowego słownictwa, lub po prostu w duchu pewnego rodzaju działalności. Pobierz dużo zabawy.

Nie można mówić w sprawie wniosku i całej bajki całkowicie. Na którego historia więcej śmiechu, jest zwycięzcą.

Zastanów się konkursy dla dorosłych zaliczki urodziny, przygotować wszystkie rekwizyty, zdjąć aparat. Niech to pozostanie niezapomniany czas w pamięci każdego z nas!

Share →