Konkursy w dniu 8 marca dla kobiet

Konkursy w dniu 8 marca dla kobiet

Międzynarodowy Dzień Kobiet musi przejść tak, że to dziewczyny pozostawia wiele pozytywnych emocji. A jeśli przy tej okazji będzie bankiet, to najlepiej, aby wymyślić konkursy dla kobiet 8 marca .

Pożądane jest, aby wybrać ofert, które nie będą powodować wizerunku kobiet oraz zakazanych trzymać konkursy, w których dziewczęta rywalizować.

Apelsinka

Całkiem ładne i konkurs słodkie. Weź zwykły pomarańczowy. Zepchnięte 15 mecze. Następnie piękne panie w okręgu. Następnie każda dziewczyna biorąc na meczu, będzie miał do powiedzenia przymiotnik opisujący go.

Na przykład, piękne i modne. Ale kto będzie ciągnąć w ostatnim meczu, jest obowiązany wymienić wszystkie 14 przymiotników, które zostały dokonane. Ponadto, należy dodać przymiotnik.

Dream House

Kolejny konkurs – twórczy. Konieczne jest, aby narysować dom swoich marzeń. A kto będzie w oryginalne (uwaga głosuje gości), wygrał.

Kobiety kosmetyczne

Jest to konieczne, aby znaleźć wielki żeński kosmetyczka i położyła różne tematy kobiece: cień, szminka, tusz do rzęs, pierścionek, bransoletka i tak dalej. Pierwszy uczestnik jest z zawiązanymi oczami i doprowadziła do kosmetyczki. Główny mówi: znaleźć w kosmetykach szminki. A ona musi znaleźć poprzez kontakt z jednym szminki strony. I tak wszystkie dziewczyny z kolei.

Logika

Kobiety są nazywane zestaw słów, z których należy być wyłączone, i powiedzieć, dlaczego. Przykłady słów mogą być bardzo różne. Na przykład, szampon, mydło, Cristiano Ronaldo.

Tutaj zbędne słowo, mydło, szampon od Ronaldo reklamuje.

Przyjdź spróbować

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie otrzymują regularne clothespins. Musisz użyć kołków (biorąc je w ustach), aby wykonać zadania: otwarte słodycze, coś z pudełka i gdzie umieścić lub umieścić sztuczne kwiaty (lub ołówek) w piasku lub trocin.

Kubki smakowe

Kobiety znowu oczy i biorąc pod uwagę, aby spróbować różnych sałatek i innych potraw. I oni mają do powiedzenia, co jest zawarte w tym naczyniu lub sałatkę, a jak to się nazywa.

Tylko radzę zobaczyć więcej 8 marca konkursy .

Share →