Kontynuacja corocznego płatnego urlopu

Kontynuacja corocznego płatnego urlopu

Zgodnie z LC RF, coroczny płatny urlop może zostać przedłużony w przypadku choroby pracownika, przy wykonywaniu zadań publicznych w czasie wakacji, za które ustawa przewiduje zwolnienie od pracy w innych przypadkach przewidzianych przez ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej.

Wakacje, które mieszczą się na wakacje, nie są uwzględniane w liczbie dni kalendarzowych urlopu, a zatem nie są objęte. Tak więc, to święto jest zwiększona o liczbę dni wolnych i świąt, które miały miejsce w okresie ich świadczenia. Takie przedłużenie może nastąpić po wykorzystaniu urlopu pracownika.

Procedura rozszerzenia:

1. z przyczyn przedłużenia urlopu.

Pracownik musi udokumentować podstawę do przedłużenia jego wydania (na przykład, aby przedstawić zaświadczenie lekarskie, zaświadczenie o wykonywaniu zadań publicznych). Po przesłaniu urlop musi być również sprawdzone dobrowolne chęć przeniesienia pracownika. To może być potwierdzone tylko przez pracownika pisemnego oświadczenia.

Przedłożone dokumenty muszą być zarejestrowane (np zwolnień lekarskich – w "Dziennik zwolnienia lekarskie"Ochrona pracowników – "Zaloguj wniosków przez pracowników").

2. celu wydłużenia urlopu Dokonywanie.

Ustaw formę tego celu nie istnieje, więc nie jest w żaden sposób. Dokonywanie tego porządku jest pożądane, ale jeśli sequel powstał bez jego publikacji, nie jest naruszeniem prawa.

3. Porządek Rejestracja przedłużyć urlop.

4.

Pracowników wiz, o celu przedłużenia urlopu.

Z porządku przedłużenia pracowników urlopów znają pod malowanie.

5. Uwaga na karty pracy. 

W karcie raportu (numer formularza T-12 lub T-13 numer) przy przedłużaniu wakacje musi określać datę czasowej niezdolności do pracy pracownika i przez wszystkie dni, które powinny nadal zostawić. Podstawą do dokonywania takich znaków w tabeli są na porządku udzielania urlopu i zwolnień lekarskich. W dniach tymczasowego raportu niepełnosprawność znaku karta liczebnik "19" lub listownie – "B"I dni, które powinny być dłuższy urlop – "09" lub "Z",

6. Uwaga w planie urlopowym.

Zatwierdzony plan jest wymagane do wykonywania zarówno pracowników jak i pracodawcy. Każda zmiana w harmonogramie powinny być oznakowane w odpowiednich polach. Wykonana jest jedynie za zgodą osoby, która zatwierdziła ten plan.

7. Nagrywanie transferu do osobistego pracownika wakacje karty. 

Karta osobista pracownika obowiązkowe dla wszystkich instytucji. Ona tipovyyu numer postaci T – 2. Podczas przeprowadzania wakacje powinno dostarczyć informacji o liczbie dni urlopu, a także odłożyć resztę wakacji. Podstawą do podejmowania tego rekordu jest zamówienie na przedłużenie (oznaczona na karcie jej szczegóły).

Share →