Korektor Bourjois Healthy Mix twarzy

Korektor Bourjois Healthy Mix twarzy

Healthy Mix Korektor pozwala dać blask twarzy i świeży, wypoczęty wygląd. Dzięki delikatnej formule z ekstraktami z owoców pomaga wyeliminować oznaki zmęczenia z twarzy. Korektor wyrównuje koloryt skóry, ukrywając cienie pod oczami i drobnych niedoskonałości skóry.

To nadaje skórze matowe wykończenie i nawilża ją. Formuła korektora zawiera aktywne składniki owoców: malin poprawia mikrokrążenie, sprawia, że ​​skóra blask moreli, melona nawilża ją.

I nie zapomnij o specjalnych pigmentów odbijających światło, które nadają skórze blask matowej i wypoczęty, świeży wygląd.

Recenzje Korektor Bourjois Healthy twarzy Mix:

Ma on przyjemny teksturę kremową i kiedy przechodzi na skórę, jak to zostało przekształcone w proszku. To dla mnie plusem. Początkowo uwielbiam ten korektor, ale potem zaczęli zauważać, że zaczął trochę suche moją skórę pod oczami, a ja coraz bardziej intensywnie nawilżają go przed jego zastosowaniem.

Według producenta, jest to niewątpliwie ciemne kręgi pod oczami stają się mniej widoczne, ale powiedzieć, że sobie z nimi, a także proste, nie mogę wyzdrowieć. Bracia nagle już nie, ja już postanowiłem sobie raz na zawsze.

Mój główny wymóg maskowania niebieski i żółty pod oczami. Healthy Mix maskowania zdolność w tej dziedzinie, w mojej opinii jest daleka od ideału, co więcej, oznacza, dość gruby, nie tak łatwo go szlifować, a biorąc pod uwagę wrażliwość skóry wokół oczu i strachu przed jej odcinku, wiesz A jeśli nie trzeć, a wynik uzyskuje lub wielu lub plamy. Z drugiej strony, korektor nie podkreśla zmarszczek i ich nie zatyka.

Cokolwiek to było pod oczami, w obrona tego korektora chcą pamiętać, że radzi sobie całkiem dobrze z kamuflażu zaczerwienienia, wyprysków i podobnych byaki.

Przy stosowaniu trochę owocowy zapach uczucie.

Muszę powiedzieć, że skóra wokół oczu, mam dwa zło: ogromne siniaki od dzieciństwa, że ​​nic nie jest usuwana, a nawet dłuższy sen i bardzo bladą skórę, jako arkusza.

Ten korektor był najbardziej gęsta z tych, które próbowałem w sklepie. Wziąłem najlżejszy dźwięk 51. Co się podoba, to nie jest różowy, nie rudowłosa, i zheltinkoy, jak przystało korektor. Zastosuj dobre i tylko wspaniałe maski kręgi!

I tak moja twarz nigdy nie widział. Po prostu inna osoba! Po półtorej godziny, he «siedzi» skóry i wygląda bardzo naturalnie.

Obiecał otrazhalok nie (dzięki Bogu!) Albo przynajmniej są one niewidoczne.

Werdykt: narzędzie jest idealne dla tych, którzy mają poważne problemy ze skórą wokół oczu i belosnezhek.

Dobry korektor: zmarszczki i ukryj, przebranie i inne wady.

Share →