Koshchey siostra, albo jak źle anoreksja

Koshchey siostra, albo jak źle anoreksja

Jak źle anoreksję? Co muszę zrobić?

Współczesny świat ma obsesję na punkcie szczupłości. Z okładki czasopism wyglądają intrygujący piękno z doskonałej formie, na podium tempie modelu, bardziej jak szkielety, projektanci, aby ubrania głównie na chude kobiety, a świat rzekomo krzycząc grubych ludzi „cieńszych! Mylisz się, nie jesteś godzien! „. Oczywiście, wiele pod takim ciśnieniem zaczynają nienawidzić swoje ciało i schudnąć na wszystkie możliwe sposoby.

Są szczególnie narażone na takich nastolatków propagandy harmonii, neurotyczny i głęboko notorycznie ludzie, którzy mocno wierzą, że tak szybko, jak schudnąć, wszyscy ciekawi ludzie i wszyscy życzenia błogosławieństwa życia spadną na nich z nieba, ponieważ są one niewielkie. Ale utraty wagi nie jest łatwe: wymaga moralna i siła fizyczna. Tak trudno ciągnąć się razem i myśleć o zdrowy tryb życia, gdy pozornie idealne „pigułki”, aby uzyskać idealny kształt. A kobiety mają do Internetu z zapytania „anoreksja, jak chory?”.

Charakterystyka choroby

Jadłowstręt – całkowity brak apetytu, to całkowicie sprzeczne z potrzeb ciała. Istnieją dwie formy anoreksji – i głównym narkotykiem. Przez pierwotnego anoreksji są zaburzenia psychiczne (niezdrowe pragnienie, aby schudnąć, ciężar i tak spadła do punktu krytycznego), zaburzenia hormonalne i nowotwory złośliwe. Drug anorexia może być spowodowane przyjmowaniem leku do utraty masy ciała, a także może być efektem ubocznym leków przeciwdepresyjnych, środków pobudzających i innych leków, które hamowania czynności ośrodkowego układu nerwowego.

Niebezpieczeństwa anoreksji?

Jak źle anoreksję? Bardzo proste. Wiele osób po prostu przestać jeść – strach uzyskania tych dodatkowych kilogramów sprawia odmówić jedzenia. Z biegiem czasu, można zauważyć, że postać staje się cieńsza i bardziej elegancki, ale to dopiero początek. Anoreksja nie jest ograniczone do bolesnej cienka, jest chorobą, w której do wycofania wszystkich narządów wewnętrznych.

Odmawia jelita może pojawić się niewydolność serca, skóry zajmuje sinicą barwy i pokryte guzki kręgi pod oczami są wyraźnie widoczne na tle specjalnej bladość. Fat liście, i to dość szybko, ale po utraty tłuszczu masy mięśniowej, a ludzie stopniowo zamienia się w szkielet z wiszącej skóry – to już nie to, co zachować, a nadmiar skóry po utracie masy ciała jest drastyczna prawie niemożliwe do usunięcia. Gdy masa osiągnie krytycznie niski ciężar, kobiety stracił miesiączki, która prowadzi silne zaburzenia hormonalne.

W najlepszym, anoreksja prowadzić do niepłodności, aw najgorszym mogą rozwinąć wiele niebezpiecznych chorób, ponieważ ciało jest prawie całkowicie traci odporność.

Również „ładne premie” anoreksja jest utrata włosów, zębów, łamliwe paznokcie i kości. Wyobraź sobie piękno kobiety, anoreksję? Cienki, niebieski, z wyraźnym czarnym oku belki ocalałych włosów suchych, dziury w zębach i grablevidnimi rękach … cudowny obraz.

Jednak wiele z tych, którzy zastanawiają się, „Jak mogę dostać anoreksja”, są w pełni ufności, że wiele z nich, wtedy wszystko będzie tak źle, i jedyną rzeczą, która da im choroby – postać marzeń.

Główne objawy anoreksji

Jeśli podejrzewasz, że ukochany zaczął anoreksję, konieczne jest przestrzeganie go: częste odmowy żywności, zmniejszenie porcji, co jest spożywane, ciągłe ożywione rozmowy o dietach, ale można zauważyć, że osoba nie jeść – z których wszystkie mogą służyć jako podstawowa objawy anoreksji. Każdorazowe oferują posiłek on (lub częściej – ona) znajdzie dość wiarygodne wymówki – ból brzucha, niedawno jadł, nie głodny, dręczony zgaga, i tak dalej, to jednak będzie wyglądać zupełnie zdrowe.. Jeśli te wymówki jeszcze przez ponad tydzień, a widok jest coraz mniej kwitnące – możesz zacząć na alarm.

Objawy wewnętrzne anoreksji

Leczenie anoreksji

W głowie wciąż kręci myśl „Chcę chorują anorexic”? Wtedy wreszcie decydującym argumentem. Anoreksję traktowanej twardej, długości i w szpitalu, jeśli nie jest ona łatwiejsza do wytworzenia, zatrucia związane. Ważny i trudny etap to realizacja człowieka, że ​​anoreksja to choroba – bo kobiety z anoreksją odczuwa najsilniejszą formę BDD, gdy patrzysz w lustro zamiast postrzegać rzeczywistość ciała, obrzęk z tłuszczu, i całkiem serio uważa, że ​​sposób, w jaki patrzy na przypadku. Pierwszy etap prowadzi się leczenie psychiatryczne w oparciu o zasady odszkodowania: pacjent ma przepisane określoną stopę przyrostu masy ciała dziennie, dostaje w promocji ich wyboru.

Podczas pobytu w szpitalu jest całkowicie odcięte kontakt z krewnymi, bo chora błaga ją zabrać do domu, obiecując jeść codziennie, ale tylko raz w domu, po raz kolejny całkowicie odmawia jedzenia. Dla krewnych posiadanych sesje grupy psychoterapii, aby pomóc zmusić kogoś bliskiego.

W ciężkich przypadkach, gdy masa ciała o 30-40% poniżej normy, karmienie chorego przechodzi sondy, tj przez rurkę bezpośrednio do żołądka podjęte. Podawany dożylnie potasu, których brak w organizmie prowadzi do zmiany rytmu serca i wyznaczonym insulina zwiększa apetyt. Jeśli leczenie psychiatryczne, lekarze nie widać poprawy, mogą wyznaczyć leki przeciwdepresyjne i uspokajające.

Niewielka część osób może w pełni odzyskać od anoreksji. Większość zdrowia i ma tylko pozory normalnego życia, ale niektóre organy nie zostały odzyskane. Jeśli anoreksja nie jest leczona, wielka szansa nie przetrwać nawet trzydziestu lat. Powinno być „idealnym” postać wszystkich okropności, które towarzyszą anoreksji?

Zdecyduj się, oczywiście, do Ciebie.

Share →