Kotleciki Piosenek

Kotleciki Piosenek

W dniach postu jest trudne, ale możliwe jest zróżnicowanie codziennego tabeli, a to pomoże Ci delikatne, kapusta Kotlety piosenki. Minimalna i maksymalna składników przyjemność z pachnących, łatwych do przygotowania potraw można świadczonych!

Składniki do gotowania klopsiki bezmięsne:

Zapasy:

 1. Deska do krojenia
 2. Niż
 3. Głębokie pan
 4. Kuchenka
 5. Cedzidło
 6. Durszlak
 7. Ręczniki papierowe
 8. Chesnokodavki
 9. Głęboka miska – 2 sztuki
 10. Mincer
 11. Łyżka
 12. Płyta zupy
 13. Taca
 14. Patelnia z pokrywką
 15. Łopatki kuchenne
 16. Talerz

Gotowanie klopsiki bezmięsne.

Krok 1: gotować kapustę

Weź małą głowę kapusty, usunąć go z górnych liści, zanieczyszczonych z głową myte pod bieżącą wodą, umieścić na pokładzie cięcia i cięcia łodygi. Po nóż warzywa pokroić na 4 – 5 połówki, umieścić je w głębokiej patelni i wlać w wodzie z kranu tak, że ciecz nie tylko obejmuje kapustę, ale był wyższy niż poziom co najmniej 5 cm.

Krok 2: przygotować cebulę i warzywa

Cebula i czosnek są obrane. Mamy odciąć korzenie zielonej cebuli. Umyć powyższe składniki razem z koperkiem pod zimną, bieżącą wodą i osuszyć je zmienić swoje ręczniki papierowe kuchenne z nadmiaru wilgoci.

Po cebuli wcierać w drobnej tarce do głębokiej miski. Istnieje również przeciskając się przez chesnokodavku czosnku. Wszystkie zielenie są ułożone na pokładzie cięcia, drobno shinkuem nóż i rzuca się w innych warzyw w misce.

Krok 3: przygotowanie farszu kapusty

Całkowicie schłodzone kapusty mielone w misce czystej. Ostrożnie wycisnąć nadmiar wody, ten krok jest bardzo ważne, jeśli złe warzyw, smażenia hamburgerów squeeze są luźne i traci swój kształt! Jakościowej zmiany wyciska kapusty w misce z dwoma rodzajami cebuli, czosnku i ziół.

Dodaj do nich czarny pieprz, słodka papryka i trochę soli, jeśli potrzebne do smaku. Wymieszać łyżkę masy i wejść w nią z semoliny mąki przesianej. Re-mieszanie do mielonego kapusty łyżka i dać mu trochę naparu, 10 – 15 minut będzie na tyle tym razem z mąki jęczmiennej wchłania nadmiar wilgoci i pęcznieją nieznacznie.

Krok 4: tworzenie patties piosenki

W głębokim naczyniu wlać trochę bułki tartej, aby rozpocząć wystarczy do 50 gramów, po prostu posypać pojemnika panieru, który zawrze w kształcie warzyw Półfabrykaty w tym przepisie jest podajnik. Re-mix farszu łyżeczką, wilgotne dłonie w małej ilości wody, 1 łyżka zbieramy warzyw pachnący masę, umieścić go w ręce i tworzą mały kotlet, może być okrągły lub owalny, to wszystko zależy od chęci. Półprodukty paniruem w bułce tartej i położył na tacy.

W ten sam sposób w celu przygotowania innych hamburgery smażenia.

Krok 5: smażyć placki piosenki

Wyłącz piec na średnim poziomie i ustawić ją na patelni 2 – 3 łyżki olej roślinny. Kiedy tłuszcz jest rozgrzany, to pominąć pierwszą część tworzą placki i smażyć z jednej strony 2 – 3 minuty do jasnobrązowego. Po użyciu noży kuchennych obrócić je na drugą stronę, jeśli trzeba dodać jeszcze trochę oleju roślinnego i smażyć placki 1 – 2 minuty na drugą stronę i smażyć na złoty kolor.

Następnie dodać do patelni 1 łyżka Zbiornik wody i przykryć pokrywkę. Gotowane na parze warzyw na paszteciki 35 – 40 sekund i zaraz potem przenosimy je na półmisku. W ten sam sposób możemy przygotować wszystkie inne hamburgery.

Krok 6: pieśni pocztowe kotlety

Utwory hamburgery są podawane na gorąco zamknięty slajd na talerzu. Na wniosek tego wspaniałego dania z warzyw można przygotować piosenki sosy, takie jak pomidory, czosnek, grzyby i cebuli. Jako ozdoba z kapustą kotlety mogą być karmione gotowany makaron, ryż, płatki żadnych, a także pieczone lub pieczone warzywa.

Gotować z miłością i cieszyć się delikatne kotlety bezmięsne!

Appetit!

Wskazówki do receptury:

– Przyprawy wymienione w przepisie może być uzupełnione o innych odpowiednich potraw dla zbóż, mięsa lub warzyw.

– Zamiast tego można użyć brokuły kapusta lub kalafior.

– Opcjonalnie można umieścić mielone kapustę do lodówki na 10 – 15 minut do masy skondensowanej.

Share →