Krajobrazu z ich rąk - zdjęcia i pomysły

Krajobrazu z ich rąk – zdjęcia i pomysły

67360

Aby dać daczy niepowtarzalny urok, można korzystać z niektórych zasad krajobrazu zaprojektować swoje własne ręce, które opisujemy w tym krótkim artykule z ilustracjami.

Powtórzenie tego samego koloru

Twój ogród będzie najbardziej interesujące, jeśli są w różnych częściach jego powtórzeniu tego samego koloru – na przykład sadzenie krzewów z jasnych liści lub kwiatów-osobowy – jednoroczne. W ten sposób wszystkie części ogrodu zostaną połączone.

Pora kwitnienia

Aby ogród sezon pola nie był smutny. Należy zwrócić uwagę, aby w czasie kwitnienia drzew, krzewów i ziół. Tak więc, Twój ogród od kwietnia do listopada można wypełnić kolorem – z powodu zmian w kwitnących roślin. Najważniejsze jest, aby wybrać skład roślin z wszystkich miesięcy, gdy ogród nie jest pokryte śniegiem.

Postrzeganie ogrodzie

Poziom roślin

Pomyśl o swoim ogrodzie jako system „wielopoziomowy”, który może objawiać się – czyli rozpowszechnianie sadzenia, tak aby w miarę możliwości na każdym poziomie były ciekawe rośliny, liście lub gałęzie i ogród wystrój.

Na przykład – pod drzewem, można utworzyć trawnik z niewymiarowych jednoroczne, a na gałęziach drzewa do powieszenia garnki – to Twój ogród będzie można zobaczyć w trzech poziomach – korony drzewa, wiele roślin w doniczkach, niewymiarowe kwiatów.

Krajobrazu z ich rąk – zdjęcia i pomysły

Krajobrazu z ich rąk – zdjęcia i pomysły

Wybierz paletę kolorów

Share →