Krem do windy piersi

Krem do windy piersi

Przywrócić kształt piersi bez operacji za pomocą specjalnego kremu, który pozwoli piersi jędrne i stonowanych. Faktem jest, że w większości przypadków podobne środki konieczne po ciąży i nagłej utraty masy ciała, kiedy górna część klatki piersiowej pojawił się rozciągliwością. Najczęściej Przyczyna leży w tym, że skóra staje się wiotkie piersi i suszy.

Podniesienie piersi Krem zawiera specjalne składniki, które delikatnie nawilżają i odżywiają skórę, zachowując jej dźwięk.

Oczywiście, wybierając tę ​​metodę, nie szukają natychmiastowych wyników. Krem polecany do regularnego korzystania, to lepiej – w połączeniu z innymi metodami leczenia, takich jak masaż, ćwiczenia.

Wybierając krem ​​do windy piersi

Na rynku istnieje kilka odmian kremów do windy i powiększenie piersi, wśród których nie ma jednego, który byłby odpowiedni dla wszystkich bez wyjątku, a więc do wyboru musi być traktowana poważnie.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na konsystencję kremu: powinno być jednorodne, o przyjemnym zapachu. Krem powinien być dobrze iść do łóżka (bez grudek) i nie tworzy tłustej warstwy.

Następnie należy zbadać skład kremu. Zazwyczaj są one wykonane z polisacharydów i peptydów, a elementy te przyspieszają wytwarzanie kolagenu i elastyny. Ponadto, kompozycja może zawierać glonów (gładka skóra), witaminy (regenerację tkanki), ekstrakty z rumianku i mięty pieprzowej (wywierają działanie przeciwzapalne).

W sklepach można znaleźć hormonalne żele i kremy (do stymulowania produkcji niektórych hormonów), które w większości nie tylko zaostrzenie piersi, ale także zwiększyć jego rozmiar. Jednak takie produkty są najlepiej stosować ostrożnie ze względu na możliwe ryzyko raka. A w obliczu wyboru, zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem.

Jak stosować krem ​​do windy piersi?

Jak wspomniałem na początku, podstawowa zasada jest, aby regularnie używać kremu (najlepiej codziennie). Zwykle pierwsze widoczne efekty pojawiają się w 2,5-3 tygodnie. Wyjątkiem są krem ​​z wyraźnego działania, są one zaczynają przynosić efekt szybciej. Należy pamiętać, że nawet po wynikach nie powinno być zadowolone i przestać korzystać. Skóra piersi jest nadal potrzebują opieki.

Instrukcje do kremu zwykle wskazują co oczywiście trzeba iść, a jeśli używasz stali po konsultacji z lekarzem, należy również ustawić terminy zastosowań.

Nałożyć krem ​​na skórę piersi uważać masowanie piersi do podbródka. Skóra na szyi jest bardzo delikatna, więc trzeba spróbować, aby nie uszkodzić jej bardzo.

Krem powinien być przechowywany w chłodnym miejscu (na przykład w lodówce) i usuwa się z niego wyłącznie do jego stosowania.

Wreszcie, możemy zauważyć, że do kremu podnoszenia piersi jest mało prawdopodobne do uzyskania wspaniałych wyników. Zmniejszy rozstępy, ale nie pozbyć się ich całkowicie; nadają skórze jedwabisty, dzięki czemu jest bardziej gładka, klatki piersiowej – elastyczne, ale nie będzie w stanie przywrócić obwisłych piersi też. Dlatego też stosuje się zwykle w połączeniu.

Share →