Królik pluszak własnymi rękami

A tak, to dlaczego królik pluszak. i dlaczego ich własne ręce? Master class odpowie na wszystkie te pytania. Ponadto, nie mają same małpy i lwiątko nudzić. Dlatego, aby przedstawić Państwu kolejną niezwykłą klasę mistrzowską, która będzie cię proszę, nie tylko ze względu na oryginalność, ale hmmm, lepiej zobaczyć na własne oczy

Nasza klasa mistrzem będzie szczególnie przydatna dla rodziców, którzy mają małe dzieci. Ciąg dalszy zainteresowanie dzieci do czegoś zupełnie nowe, i to jest w odniesieniu do większości zabawek może trafić na portfel oraz jakość współczesnych zabawek jest słaba. Dlatego produkcja bezpretensjonalne igrushechek własnymi rękami można rozwiązać wiele problemów: aby zaoszczędzić pieniądze, aby zainteresować ich procesu potomnego co i podnieść swoją wiarygodność w oczach.

Więc dzisiaj zrobimy miękkiej króliczka. Tak, jak królik pluszak jest wykonany własnymi rękami? Zobaczymy!

Królik pluszak własnymi rękami

Do  Dlatego musimy:

  • Sock średniej wielkości;
  • Dwa czarne przyciski 3/8”;
  • Różowy lub niebieski grube włókna ciągłego;
  • Różowy lub niebieski wątek.
  • Wypełniacz (mrugnięcia lub wyściółka poliestrowa)

Ponadto, musimy kilka narzędzi do pracy. Improwizowane narzędzia niezbędne do przygotowania:

  • Nożyczki;
  • Maszyna do szycia;
  • Igieł i szpilek;
  • Kasowanie wskaźnika dla żelaza w tkankach.

Dojazd do produkcji zabawek. Weź skarpetki prosty dzieci. Lepiej wziąć frotte, lub przynajmniej z grubą skarpety tkaniny.

Delikatnie rozpuścić mankiet skarpety, zamienia go na złej stronie i żeliwa sferoidalnego. Usunąć marker według schematu na rysunku odbitego powoduje wzór linii.   Zabij dwie połówki szpilki nosa i uszyć je wzdłuż linii używania urządzenia lub ręcznie. Następnie wyciąć wzory szyte na ubrania palec, pozostawiając krawędzie wzoru nie mniej niż 1/8”od krawędzi. Podzielić wycięte wzory na dwie połowy.

Wystarczy narysować dwa okręgi i je wyciąć, jak pokazano na rysunku. Części Cut: głowa, tułów, ramiona, nogi i ogon okazują się na przedniej stronie. Ubić napełniania, pozostawiając kilka milimetrów powierzchni stawu.

Dobre zabawki wypełnić twarz, tak aby pięta skarpetki była lufa naszej stronie twarze krolika.Na zaznaczyć miejsce dla wylewki i rotika królika.   Haftować na wylotowej niebieskiego włókna lub nici różowy nos i usta na zaznaczonej linii. W rezultacie twój królik zacznie uśmiech na ciebie. Pamiętaj, to kolory przędzy i skarpetki są przybliżone. Dlatego, wybrać kolory, które lubisz. Drzewo miejsca, gdzie zostaną one ustalone oczy i przyszyć guziki na tej stronie.

Proporcje w obrazie. Sew białą nicią, jak ten kolor jest neutralne. Jeśli zdecydujesz się zrobić nadziewane zabawka królik ciemno, a następnie za pomocą czarnej nici. Bądź ostrożny przy wyborze gęstość szycia. A potem, oczy będą bardzo głębokie.

Ponadto, uszyć królika ciała głowa. Poleć zidentyfikować miejsca, w którym chcesz szyć ciało. Estetsvenno używać białej nici do szycia.

Sieciowania wewnętrzną stronę, aby ukryć szwy. Po prostu nie dać się ponieść, ale nie pozostawia szyte dolną część (korpus) z królika. Następnie musimy wypełnić resztę miękkich zabawek. Nadziewane królik wypełniacz ciała i przyszyty. Oto nasze królik miękkie zabawki nabywa bardziej atrakcyjne!

Dalsza praca z kończyn. Nadziewane ręce, nogi i ogon, a przyszyty wypełniacza. Aby wskazać, pazury na nogach królika zrobić kilka szwów gwint na przedmiocie.

W miejscu docelowym szyć nóg, rąk i ogon. Pozostaje tylko ozdobić go z niebieską wstążką, pięknie związane uszy. To w zasadzie wszystko – królik pluszak własnymi rękami Przygotuj się!

Jednak jest jeszcze jedna rzecz. Jako takie, nasze zabawki nie może stać w pozycji pionowej. W tym celu, na dnie korpusu królika uszyć woreczek ziaren ryżu. Możesz używać tej zabawki w postaci zawiesiny, następnie konieczne jest między uszy uszyć schludny pętlę. To jest to!

Jeśli chcesz jeszcze bardziej miękkie zabawki, a następnie kliknij tutaj. tutaj lub tutaj. Aż do tych produktów.

Share →