Krok po kroku receptury dokonywania Biscuit:

Krok po kroku receptury dokonywania Biscuit:

150 gramów mąki dwukrotnie przesiewa. Oddzielić białka od żółtek, wszystko czego potrzebujemy 5 żółtek i 6 białek.

W białek dodać szczyptę soli. Mixer na średnich obrotach, ubić białka na dużą pianki zwiększa szybkość i nadal śmigać, dodać 100 g cukru. Pokonać aż puszysty i nie bardzo gęstej pianki.

W osobnej misce, na dużej prędkości, pokonać żółtka przygotowane bez zatrzymywania ubijając, powoli dodać 100 g cukru i dalej bić, aż białe.

Do utartych żółtek z cukrem dodać skórkę z połowy cytryny i 1 łyżkę soku z cytryny, nadal pokonując kolejną minutę lub dwie.

W misce utartych żółtek dodać ubite białka, nie, po raz trzeci, przesiać mąkę i delikatnie w jednym kierunku, od góry do dołu mieszanym na gładką ciasta biszkoptowego.

Rozkładamy ciasto w naczyniu do pieczenia o średnicy 24 cm z wyłożonych papierem do pieczenia i naoliwione. Rozłóż ciasto tak, że środkowy był trochę cieńszy niż krawędzie.

Pieczemy ciasto w piekarniku rozgrzanym do 170 stopni Celsjusza 01:00. Podczas gdy ciasto jest upieczone, nie otwierać piekarnika i staraj się nie robić hałasu. Chęć sprawdzenia drewniany kij.

Gotowe herbatniki dać trochę chłodny, usuwany z formy, rozłożonych na grill i dać do ostygnięcia i zrelaksować.

Ciastka posypać cukrem pudrem. Podawać z kremem owoców i masła. lub używać do gotowania biszkoptów. Biszkopt recepty można znaleźć na naszej stronie internetowej pod Cakes.

Inspiracje dla Ciebie, powodzenia i smacznego!

Share →