Krótkie sukienki na studniówkę 2014

Krótkie sukienki na studniówkę 2014

Prom Night – niezapomniane wydarzenie w życiu każdego absolwenta, i chcę patrzeć „na sto procent.” Właściciele smukłe długie nogi i szczupła talia dziewczyny może być spokojny: moda sezon 2014 przygotował dla swoich niesamowitych modeli.

Styl

Krótkie sukienki na studniówkę 2014, większość z nich jest wyposażona sylwetki, który podkreśla naturalną harmonię. W nadchodzącym sezonie projektanci długość mini sukienka polecam nie radykalne, ale umiarkowany. Niektóre z najbardziej uderzających trendów scharakteryzowania tego rodzaju ubrań na nadchodzący sezon.

 Z długim rękawem

Krótka sukienka z długimi lub nieco krótsza wąskimi rękawami – jeden z najbardziej modnych stylach. Suknia wygląda jak sukienka wieczór, ale zamknięta. Wrażenia z skromność, a jednocześnie ekscytujące kobiet atrakcyjność panienki nie pozostawi nikogo obojętnym kolegę.

 Pakiet Punktacja

Krótkie sukienki prom 2014 z sylwetka w spódnicy tutu akcentują kobiecość i kruchości, przypomnieć, że na balu, każda dziewczyna – Księżniczka. Ta sylwetka wygląda najlepiej z pakietem przejrzystych tkanin, tworząc nieważkości efekt blasku. Połączenie wąskim gorset i bliskim szczycie montażu z pełnym spódnicy daje wspaniały świąteczny nastrój.

Asymetryczna rękawem

Kolejny element mody w niektórych modelach – asymetryczny rękaw. W tym przypadku, jedno ramię może być zupełnie nagi. Więcej radykalnie ostro wyraził wyciąć podkreśla kontrast między ramieniem i gołym ramieniu – i wąskie „głuche” długie rękawy – modne, stylowe, intrygujący

Pociąg

Jednym z najmodniejszych i soczyste szczegóły – długa trasa o długości całkowitej mini. Wygląda prawie jak król, i nie dziwi – przecież prędzej czy później staje się królowa księżniczka.

Dekoracja

Na małej krótka sukienka modnej i odpowiednim innym stylu, oferując wyłączności i niepowtarzalność każdego modelu. Pozwala także wyobraźnia jest nieograniczona, tworząc jedną lub inny romantyczny wizerunek. Materiał na projektantów wnętrz udział zróżnicowane.

Wstawki szyfon

Piękne wyraziste środki do zdobienia sukienki prom krótkie wstawki wykonane z szyfonu, podkreślając elegancję i intrygującą kombinację połyskujące tkaniny i skóry młodzieńczej magii prześwitujący. To daje obraz przejmujący i wrażliwości.

Tkanina

Cekiny

Cekiny – „zolotinki”, „złote ziarenka piasku”, tłumaczone z języka francuskiego, mające postać błyszczących płatków różne (zwykle okrągłe lub wieloboczne) kształt – używany przez wielu projektantów jako środek daje szczególny urok i blask w całym modelu. Cekiny na tych sukienek, głównie do łączenia się z kolorem tkaniny, tworząc fantastyczny efekt lśniący.

Cyrkonie

Jeszcze bardziej fascynujące spojrzenie na małe sukienki dla dżetów prom. Sukienka ma formę magii, cenny, ze szczególnym modelu arystokratyczna i eleganckie finezji.

Koronka

Prawdziwie luksusowe sukienki, ozdobiona koronkami i koronki wkładek. Wzory na koronce może być dowolny – rzeczą koronki w połączeniu z barwą głównej tkaniny. Enigmatyczny, dziwaczny, kobiece.

Bandaż

Bandaż z tkaniny sukienki uczynić postać jako cienka i smukła, podkreślając, gładkie linie ciała, cienkiej talii, wąskie biodra. Te sukienki wyglądają nieco prowokacyjnie, wyzywająco, jak podkreślają naturalny humorystyczną i seksapilu.

Kolor

Lub połyskujące przezroczyste tkaniny, delikatne kolory, z tendencją do naturalnych, jasnych, pastelowych odcieniach – wszystkie powinny podkreślać piękno i harmonię młodych mody, a jednocześnie nie wyglądać wyzywająco. Jednak sukni balu może być dowolny kolor, najważniejsze – stylowe!

Kontrasty

Bardzo efektowny wygląd kontrastujące połączenie „klasycznej” typu, zapewniając łatwy teatralność niezwykłe. Najbardziej korzystne w wielu kolekcjach były połączeniem kontrastowych kolorach takich jak czarny i biały, czerwony i czarny, a także rodzaj gry w różnych odcieniach – jasne i nasycone – w jednym kolorze.

Ombre

Efekt ombre na wiele lat karmi wyobraźnię znanych projektantów. Odważne połączenia kontrastowych kolorach z płynnego przejścia z jednego koloru do drugiego tworzy poczucie szczególnej głębi lub objętości każdego modelu. Efekty opalizujące, aby te sukienki po prostu oprzeć!

Druk

Najnowsze jasne wydruki, umiejętnie łączyć różne kolory. Kolorowe, jasne wydruki doda wraz niezbędną część „niepoważne”, a nawet „wodewil”. A dlaczego nie?

Prom Night – jest to również okazja, aby mieć trochę zabawy z całego serca, cieszyć się Pozostawienie dzieci i młodzieży pod przyszedł …

Neon

Przy okazji będzie również „neonowe” kolory przezroczyste lub błyszczące tkaniny odlewania przypomina stylu „disco”. Graduation Ball – jest to okazja do tańca i czuć nieco bardziej dojrzały, kobiecy i śmiały niż przedwczoraj …

Teraz już wiesz, co będzie istotne w krótkich sukienek na bal bal. Tak więc, drodzy przyszli absolwenci, przygotuj się na ekscytujące wydarzenie z góry – spróbuj przyciąć tkaniny, akcesoria dekoracyjne, mody – i gotowe modelu sukienki, w którym poczujesz się jak prawdziwa księżniczka, młoda królowa balu!

Share →