Krótko o piłce nożnej, która jest grana przez kobiety,

Krótko o piłce nożnej, która jest grana przez kobiety,

przede wszystkim krajowe

Pierwsze próby podbicia pięknej połowy ludzkości, Jego Królewska Mość Football odnoszą się do przełomu XIX i XX wieku. U źródła, oczywiście, były Angielkę: pod koniec XIX wieku odegrały nie istnieją dowody, fotograficzny i 1890. W Rosji w 1911 roku był rok narodzin piłki nożnej kobiet.

Później, w latach trzydziestych i radzieckich dziewcząt zabawy goni piłkę skóry.

Początek obecnego etapu rozwoju piłki nożnej kobiet w Europie i na świecie są uważane latach 60. ubiegłego wieku. Od tego czasu, zajęło 10 mistrzostw Europy, sześć mistrzostw świata. W roku 1996, piłka nożna dla kobiet zadebiutowała na Igrzyskach Olimpijskich.

W pierwszym rzucie – Prefabrykowane Stany Zjednoczone, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Chiny, Brazylia, Korea, Hiszpania, Portugalia (dwa ostatnie – w mini piłki nożnej).

Szybkie pojawienie kobiecej piłki nożnej w naszym kraju miała miejsce w drugiej połowie lat 80-tych. Pierwszy All-Unia i trzymał turnieje regionalne. Specjalne krokiem było turniej All-Unia na nagrody magazynu „interlokutora” zgromadzonego na tym etapie, organizacyjnej i ideologicznej rozwoju prawie wszystkie piłki nożnej kobiet w ZSRR. Organizacja turnieju była kierowana przez V. Asaul, Gorban, A. Grokhovsky.

Pierwszy All-Unia turniej w Kiszyniowie w 1987 roku, wygrał zespół „Textilschik” z Ramienskoje, Moskwa Region (Ch Autokary -. L. Vartanov). Łącznie czterech turniejów.

Wśród zawodów regionalnych przeznaczono turnieje, mistrzostwa Ukrainy w Moskwie i regionie moskiewskim. Pierwszym mistrzem Moskwie (wśród 12 uczestników) był zespół zakładu „Stankoagregat” (Ch Autokary -. G. Berendyuhin).

W 1989 roku, Stowarzyszenie powstało w piłkę nożną kobiet ZSRR (prezes – Tishchenko) i pod jej lidera Mistrzostw ZSRR wśród zespołów związkowych, a następnie – na 90 i 91 lat. – Oficjalne Mistrzostwa ZSRR. Unia stała mistrzów: dwa razy – zespół Niva od miasta regionu Baryshevka Kijów (Ch Trainer – H. Bogdanenko.) I Ramenskii „Textilschik” (Ch Autokary – L. Vartanov.).

Dwukrotny srebrny medalista był zespół Moskwa „sierp i młot” (trenerów i B. Yu Bystritskii Kaplatsky). Yu Bystritskii wiele lat później doprowadził drużynę rosyjskich kobiet.

Każde mistrzostwa krajowe w trzech ligach udział ponad 85 zespołów z wszystkich republikach Związku.

Początek okresu rosyjskiej pod znakiem podwójnej moskiewskiego „Spartaka” (Ch. G. Coach – Berendyuhin). Spartakovki, prowadzone przez światowej klasy gwiazdy Irina Grigorieva i zdobył mistrzostwo i Puchar Rosji.

Rosła i poziom damskiej reprezentacji naszego kraju, który od dawna prowadził pierwszy prezes Stowarzyszenia futbolu rosyjskich kobiet Lapshin.

W tym czasie zaczął się rozwijać dynamicznie kryty piłka nożna kobiet (głowa AZHMFR – Gorban), Rosyjski Mistrzostwa rozegrano w dwóch grupach po 12 zespołów.

Założony i stopniowo nabrała rozpędu Rosja Futsal (założyciel – BG Panaev), która natychmiast zaczęła się rozwijać futsal kobiet. Obecnie Federacja kierowana przez V. Hakhumyan.

W Moskwie, z tworzeniem separacji piłki nożnej kobiet w Szkole Sportowej "Cheratnovo" (W kierunku MD Makarshin) to czas wzrostu i damskiej piłki nożnej oraz kryty piłka nożna kobiet w stolicy. W rezultacie, na poziomie krajowym, zwłaszcza w zawodach młodzieżowych, Moskwa osiągnęła znaczny sukces.

W każdym regionie obyazateno są organizacje lub osoby, które posiadają na swojej bazy ramionach piramidy: masy, gdzie znajduje się stałe uzupełnianie wyższych piętrach jako przyszłych gwiazd i (rzadko, ale zdarza się) całe zespoły. W Moskwie, to jest – Nikołaj Michajłowicz Tsyundik i pół-legendarny "Spartak Katiusza", Od wielu lat ta banda sostalyaet jednego z barów w piłce nożnej kobiet przez Moskiewskiego.

Dalszy rozwój kobiecej piłki nożnej w Rosji zaczęła spadać, podczas gdy na świecie – wręcz przeciwnie: gwałtownie rośnie poziom organizacji, rozrywki i popularność piłki nożnej kobiet. W nich – setki tysięcy kobiet zaangażowanych w piłkę nożną, mamy – zaledwie kilkaset. W nich – wygrywając mistrzostwa Europy w piłce, igrzyska olimpijskie, my – nie możemy zakwalifikować.

Jaki jest powód? Wiele z nich. Ale głównym – globalne: mają – Rząd numer programu rozwoju sportowego 1 na świecie dla kobiet (połowa populacji), mamy – to połowa zależy głównie od entuzjazmu własnych, a ludzie, którzy pracują w różnego rodzaju piłki nożnej kobiet. Poziom strawne, przede wszystkim – na masie, zdobył żeński studentów mini-piłki nożnej, w tym poprzez wsparcie sponsorów i pracy organizacyjnej na temat projektu Umphrey "Mini piłka nożna Instytuty",

Obecnie, piłka nożna kobiet w Rosji jest reprezentowana przez Mistrzostw Rosji w pierwszej lidze, który stoi 7-8 drużyn w strefach Pierwsza Dywizja 6 – 4-8 zespołów (każdy). W sezonie 2011-12. Pierwsza zorganizowana Championat Rosji młodzieżowych drużyn klubów dywizji, którzy przyłączyli się do oddziału regionalnego w pierwszej strefie.

Kryty nożnej damska w trzecim sezonie podaje Futsal Stowarzyszenie Rosji (prezydenta Umphrey – np Alijewa Prezydent emeryt – SN Andreev).

Major League Rosyjski Kobiet Futsal Super League obejmuje sześć profesjonalnych drużyn w kilku regionach są różne poziomy lokalnych w ramach Mistrzostw Pierwszej Ligi mistrzostw Rosji.

W futsalu dziś bardzo trudna sytuacja. Jak śmiesz go, czas pokaże.

Ma stworzyć Kobiet w piłce nożnej.

Pomimo tego wyraźnie niskim ogólnym poziomie, są wyjątki, szczególnie na niektórych wyników osiągniętych (brak maść ziemię rosyjska nie talent), ale tylko potwierdzają oczywistą aprecjacji naszej smutnej rzeczywistości futbolu.

Tak więc, w 2005 roku, płeć żeńska młodzież (do lat 19) Rosyjski piłce nożnej (trenerzy i VD Grishin AA Kroki) zdobył mistrzostwo Europy.

Na początku grudnia 2006 roku zespół futsalu rosyjskich kobiet (piłki nożnej w salach) pod przewodnictwem JE Batkin i Y. Kukanova zdobył Puchar Świata w Argentynie, pokonując wszystkich konkurentów, w tym zespoły Brazylii i Argentynie.

Pod koniec 2010 roku zespół rosyjskich kobiet odtworzone mini-piłki nożnej (trener EV Kuzmin) wspólne 3-4 miejsc z Hiszpanii na rozprawie w Pucharze Świata. Rok później, dziewczyna powtórzyła wynik.

Takie wydarzenia będzie znaczący dla każdego kraju. Ale mamy – w rzeczywistości, cisza w mediach, zwłaszcza tych, które pokazują, pisać i mówić o piłce nożnej i minimum reakcji ze strony kierownictwa sportowej na wszystkich poziomach.

Księga gości Football Club "Alektan"

Share →