Krwawienie po pozbawienia dziewictwa - normy i odchylenia od niej

Krwawienie po pozbawienia dziewictwa – normy i odchylenia od niej

Krwawienie po pozbawienie devstvennostivpolne ewentualnych problemów.

Struktura Fizjologia

Pochwa większości kobiet na początku aktywności seksualnej jest ograniczony do błoną dziewiczą. Czasami po prostu nie ma. Jak skóra, błony dziewiczej mogą oderwać przy wykonywaniu, podmyvanii szorstką, chropowatą badanie ginekologiczne, podczas stosunku (czasami nie po raz pierwszy). W przypadku rzepaku jest możliwe, że przy zerwaniu nie tylko błona, ale także na skórę okolicy krocza.

Ten wątek został owiany tak wielu mitów i insynuacji, że niektóre kobiety boją się zacząć uprawiać seks w ogóle, ponieważ słyszał o strasznym bólu, który jest uszkodzony błony dziewiczej. Czasami są konflikty wśród młodych par, jak młody człowiek stwierdzi, że pierwszy akt seksualny może spowodować krwawienie. I brak krwi na arkusz poddaje się obróbce zgodnie z ich błędów.

W rzeczywistości jest to, że błona dziewicza nie jest na wszystkich dziewczyn. Jeśli jednak tak jest, nie będzie koniecznie się łamać podczas stosunku płciowego lub nie musi oczekiwać złamania wygląd krwi.

Krwawienie po pierwszym stosunku płciowego. Norma i odchylenia od niej

Rozumie się, że ból złamania hymen wskazuje prawdopodobnie zapalenie sąsiadujących narządów. Wydłużone krwawienie po pozbawienia dziewictwa czyni podejrzanego zapalenie pochwy. Hematogenically (przez krew), moczu (odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza moczowego), niezgodność z zakażeniem higieny może być skierowana do pochwy i nie powoduje choroby zapalnej.

Jeśli po raz pierwszy stosunek seksualny wystąpiły drobne krwawienia, nie ma powodu do obaw. Jednakże, jeśli ból jest ostry i nie ustąpi, krwawienie nie zatrzyma lub intensywne dni, pojawiły się ropne upławy, gorączka jest pilnie skontaktować się z lekarzem. Należy również pamiętać, że po raz pierwszy próbuje aktywnych seksualnie młoda dziewczyna może mieć mgliste pojęcie o antykoncepcji. Dlatego, jeśli po pierwszym odcinku aktywności seksualnej był opóźniony miesiączki, jest duża szansa, że ​​to ciąża.

Pomimo złożoności problemu ciąży w młodym wieku, należy mieć na uwadze, że jedna z tych kobiet, które są w ciąży po raz pierwszy od 18 lat, ukończył aborcji, 30% ma szansę nie przetrwać do wieku 30 lat z powodu raka układu rozrodczego. Poza tym aborcja jest morderstwem. Powinna ocenić zalety i wady przed stosunkiem.

Szczególnie ważne jest to, że większość kobiet po pierwszym stosunku w najlepszym czuć nic. Tak więc, aby stracić dziewictwo, moda i naśladując dziewczyna po prostu głupie.

© Elena terapeuta Gabelko

Share →