Krypton ślubu - 19 roku życia rodzinnego

Krypton ślub – 19 lat życia w rodzinie

Krypton ślubu nazywa 19-lecia małżeństwa. Dlaczego to ma swoją nazwę? Uważa się, że krypton symbolizuje światło. Jego nominacja – świecić zawsze i wszędzie. Tak więc uważa się, że małżeństwo i ludzie, którzy mogą przetrwać tak długo, musi być lekkie, jasne i czyste.

Przecież oni razem już prawie 20 lat. Taki okres życia rodzinnego, oczywiście, zasługuje na szacunek.

Warto zauważyć, że w niektórych źródeł 19-lecia małżeństwa jest również określana jako Jacka ślubu. Hiacynt z kolei nazywa, jak kwiat, i półszlachetne kamienie, które są często używane, aby dodać piękno i elegancję różnych biżuterii, i, przy okazji, jest symbolem nadziei i pokoju.

Być może, a małżonkowie, którzy żyli razem przez tak wiele lat, aby być spokojny, będąc ze sobą, a także odżywiają jasne nadzieje na długo i, oczywiście, szczęśliwy, wspólna przyszłość. A jak kwiat o tej samej nazwie, jest szczególnie piękna i czułości, i wziął parę tyle radości i trudności w parze, oczywiście, piękne pod każdym względem, a ich uczucia i mądrość podziwiany.

Tradycje ślubne Krypton

Czy to «niekołowy» data jest lepiej spędzić wraz z jego połowie lub w bliskim gronie rodzinnym i drogi do was ludzie, z którymi chcesz dzielić radość tego dnia. W pierwszym przypadku, można zorganizować swój ulubiony romantyczną kolację, lub udać się do restauracji razem, odwracając się od codziennych trosk i różnych problemów, bez której, na szczęście lub niestety, w ich codziennym życiu robić, prawie niemożliwe.

Nie jest źle jeśli to możliwe, aby ogólny, co najmniej na wycieczkę ze swoją połowę w sąsiednim mieście lub po prostu wybrać się na spacer, przypominając sobie miłe chwile swojego życia. Oczywiście, że byłoby dobrze, aby odwiedzić i niektóre koncert, zwłaszcza romantyczną muzykę lub wzruszające widowisko. Niech to jasny dzień, jesteś towarzyszyć duchu romantyzmu, które, mamy nadzieję, że mimo tylu latach wspólnego życia, zachowane w relacji.

Oczywiście, można udostępnić ten dzień z najbliższymi, zgromadzonych przy stole bankietowym. Zbyt głośne świętowanie nie polecam Ci zorganizować. Energii i finansów, to lepiej kopać w przyszłym roku – gdy twoja rodzina będzie świętować 20 lat – okrągła rocznica.

Ale to nie ma znaczenia. Jeśli masz chęć i okazję do świętowania, że ​​tak powiem, w wielkim stylu i tego dnia – Nic nie powinno cię powstrzymać.

Prezenty ślubne Krypton

Jeśli nie odejść od tradycji, oczywiście, zaproszony na wesele to lepiej dać małżonkom Krypton żarówki, które będą im służyć przez długi czas, a «ożywiać» Wspomnienia kto dał to przydatne i dobry prezent. Obecnie istnieje wiele różnych sklepów, kinkiety kryptonową LAPM, lampy, żyrandole i inne przedmioty, które dają światło. Tak więc można wybrać to, co wam idealne: zarówno w wyglądzie i kosztów.

Można włączać do dodatkowego tytułu tej rocznicy, daje małżonkom w tym dniu i piękny kwiat hiacynt, który, nawiasem mówiąc, są jak w bukiety i doniczkowe. Tak więc, jeśli chcesz piękne rośliny szczęśliwa para może być dłuższy i dekoracji domu przez długi czas, to lepiej wybrać drugą opcję. Oczywiście nadaje się do obecnych tego dnia, a niektóre rzeczy ilo dekoracji z elementami kamienia hiacynt, który jest również bardzo interesujące i prawdopodobnie jak małżonkowie, obchodzi to święto.

Share →