Która herbata jest dobra na potencję?

Która herbata jest dobra na potencję?

Tea Party dokładnie w codziennym życiu ludzi. Krótką przerwę i rozweselić, pijąc herbatę, zawsze przyjemność. Ale dlaczego nie połączyć przyjemne z pożytecznym?

Na przykład, ludzie będą korzystać herbatę na potencję. Nawet jeśli człowiek nie został zmniejszony funkcji seksualnych, profilaktyki w żadnym wypadku nie może zaszkodzić. Tak więc mówić o dwóch rodzajach herbaty, przydatne na potencję: zielona herbata i yerba mate.

Korzyści płynące z zielonej herbaty do siły

Zielona herbata jest wykonana z tego samego arkusza buszu i czarny. Różnica leży w sposobie leczenia, które może uratować green tea pozostawia więcej substancji odżywczych niż czarny. Napój ten poprawia zdrowie i wsparcie potencję mężczyzn, ze względu na zawartość cynku w nim.

Cynk dla mężczyzn – najważniejszy mikroelement, który jest budulcem hormonów i udział około 500 reakcji biochemicznych. Ponadto cynk zawarty w zielonej herbacie, witaminy A, C, P, K, minerały potas, fosfor, selen, mangan, chrom.

Zielonej herbaty zapobiega chorobom serca, naczyń krwionośnych powoduje silniejsze i bardziej elastyczna, usuwa toksyny z organizmu, pomaga uporać się z choroby promieniowania (promieniowanie od telewizyjnego, monitor komputera) ma działanie antyoksydacyjne. Zielona herbata jest dobrym narzędziem do utraty wagi, ponieważ przyspiesza rozkład tłuszczów, reguluje poziom cukru we krwi i cholesterolu.

Niebezpieczne właściwości zielonej herbaty

Zielonej herbaty zawiera dużą ilość puryn, które stanowią toksyczne mocznika w organizmie. Niezaprzeczalną wadą zielonej herbaty mają sporo zawartości substancji stymulujących – kofeinę, teobrominę, teofilinę. Silne filiżanka zielonej herbaty zawiera więcej kofeiny niż filiżanka kawy. Zielony napój jest przeciwwskazany u osób z chorobami wrzodziejącym, kamieni nerkowych i pęcherzyka żółciowego, u pacjentów z zapaleniem stawów, dna moczanowa, i inne.

Nadużywanie silnym zielonej herbaty może prowadzić do bezsenności, apatia, drażliwość.

Jak zaparzyć zieloną herbatę, aby zachować wszystkie właściwości użytkowe?

  1. Piwowarski temperatura wody powinna wynosić nie więcej niż 80 stopni, od wrzącej wody "zabija" Składniki odżywcze zawarte w herbacie. Chińczycy, przed procesem spawania, zalać wrzącą czajnik wody, dając mu trochę ciepła, a następnie wlano do wody i umieścić liści herbaty, aby przyzwyczaić się do temperatury i zamordowana przed napełnić wodą.
  2. Ważne jest, aby nie przesadzić herbatę podczas spawania, w przeciwnym razie będzie gorzka herbata napój, pozbawiony smaku, a także przesycone puryn i kofeiny.

    Maksymalny czas zaparzyć 2 minuty. Z każdym kolejnym piwowarskich parzenia czasu wzrasta o 20 sekund.

  3. Nie stosować do spawania metalowe lub plastikowe naczynia – stosowanie gliny lub porcelany.

Zasady korzystania z zielonej herbaty:

  • NIE pić świeżo parzonej zielonej herbaty lub zimno
  • Nie należy przekraczać dziennej dawki napoju (2-3 filiżanek dziennie herbaty lub 400-500ml średniej mocy).
  • nie pić mocnej herbaty

Korzyści kolega na potencję

Mate – napój z Ameryki Południowej, przeniósł się do współczesnego świata przez Indian Guarani. Jest on szczególnie popularny w Argentynie, Brazylii i Urugwaju. Mate nie jest sklasyfikowany jako herbata – to całkowicie niezależne napój o tradycję w oparciu o nią. W krajach Ameryki Południowej zaproszonych na matę jest uważany za znak gościnności i szacunku.

Nie można odmówić zaproszenia do kopulacji – uważa się, zła forma i oznacza przyjaźń decyzji odmownej.

Mate zawiera kofeinę, jak zielona herbata, ale zawiera matein – substancję, która ma działanie pobudzające, natomiast pozbawione skutków ubocznych kofeiny jak palpitacje oraz bezsenność. Napój ten bogata kompozycja składników odżywczych wewnętrzna. Że zawiera witaminy A, witaminy B, C, E, F, minerałów potasu, magnezu, żelaza, siarka, mangan, chlor, sód.

Ze względu na zawartość witaminy E w matę, posiada efekt zwiększa siłę, pomaga produkcji hormonów płciowych. Mate ma stymulujący wpływ na metabolizm i będą przydatne dla ludzi, którzy mają nadwagę. Ludzie, którzy używają matę po kolejnej porcji napoju powiedzieć poprawić nastrój, wzmożona aktywność, łagodzi zmęczenie i stres. W oparciu o właściwości tonik napoju została wymyślona przez współczesnych producentów rozpuszczalnych Mate.

Jest to często stosowane przez sportowców jako naturalny energii.

Share →