Kuchnia polska dla turystów

Kuchnia polska dla turystów

W tym artykule chcę mówić o specjałów kulinarnych w Polsce, a dokładniej, co samo w sobie stanowi innowacyjne dania kuchni polskiej.

Niewątpliwie bardzo ważnym punktem w poznanie nowego kraju, zna jego kuchni. Dlatego, idąc do Polski, będzie można zrobić listę polskich dań, które musisz spróbować, po przeczytaniu mojego artykułu.

Tak, polska kuchnia jest za dość wysokokaloryczne, ale jak wiesz wszystko kalorii pyszne. Najpopularniejsze składniki polskiej żywności jest kiszona kapusta, śmietana, grzyby i kiełbaski. Chcę wymienić, że polska kuchnia jest podobne do rosyjskich i ukraińskich, zwłaszcza na zestaw produktów.

Ale są potrawy, które można wypróbować, żeby odwiedzić Polskę. Na przykład bigos.

Mimo to, niech kolejności, zaczynając od pierwszych potraw, bez których Polska nie będzie rozpoczęcie posiłek.

Najbardziej niezwykłe i jednocześnie popularnym polskim zupy jest „Chernin» (czernina) – zupa z gęsiej krwi. Dodane również do bulionu, gotowane suszone owoce, warzywa, przyprawy.

Również popularne Zupa Żurek (Żurek), który wykonany jest z mąki żytniej, białej kiełbasy, wędlin, korzeni i różnych przypraw. A gdzie się bez polskiej zupa grzybowa, które są podstawą do różnych grzybów. Często polskie zupy serwowane są w bochenek chleba, tworzy specjalny smak.

Jeśli chodzi o dania główne, najbardziej popularne z nich to polskie ciasta, które jest bardzo podobne do naszych pierogów. Ściśle rzecz biorąc, polskie ciasta i napełniania są takie same jak w pierogi: z mięsem, grzybami, kapustą, wiśni, jabłek i innych.

Jeden z najbardziej znanych i popularnych daleko poza granicami Polski jest już wspomniano dania bigos (bigos), głównym składnikiem jest kapusta kiszona. Danie przypomina rosyjski kapuśniak, ale tylko jako drugie danie. Nawiasem mówiąc, uważa się, że lepiej przygotować bigos w Poznaniu.

Czy wiesz, że wszystkie ulubione gołąbki, polski jest narodową potrawą? Został wypożyczony z krajów sąsiednich, w tym nas, i otrzymał niemałą popularnością.

Upewnij się również, aby spróbować polskie placki ziemniaczane, które są placki ziemniaczane, ale tu mają własny vkus.I, oczywiście nie wspominając, polskiej kiełbasy (kiełbasa), które przygotowywane są z kilku rodzajów mięsa, z dodatkiem różnych przypraw.

Polacy są wielkimi fanami różnych przekąsek. I w różnych miastach Polski zaproponował zróżnicowany wybór przystawek. Na przykład w Gdańsku oferuje zimnej ryby marynowane przekąska w Poznaniu będzie traktowany gulasz wołowy, rostbef lub różne ciasta, ale w południe na przekąskę bardziej preferują różne kiełbasy.

Jednak wspólne dla całego terytorium Polski są przekąski, takie jak blizny i zrazy.

Dla łasuchów w kuchni polskiej i istnieje kilka smaczne. To wszystko jest możliwe ciasto, naleśniki, babeczki, wiele rolek (z makiem, rodzynkami, orzechami i suszonymi owocami), lozanki, mazurków i ciasteczka narodowych (polskich) – koperty Kołaczki z dżemem.

Głównym polskim przysmakiem jest polska babcia, która jest swego rodzaju ciasta. Tradycyjnie wypalano przez Easter z ciasta drożdżowego, z dodatkiem różnych suszonych owoców.

Co do napojów alkoholowych, jest uważany za najbardziej popularne wódka, w parze z różnych ziół. Czy wódka Zubrovka najbardziej oryginalny i Goldwasser. Żubr funkcja upuściła źdźbła trawy z Puszczy Białowieskiej, która jedzenia żubra.

Ale wódka Goldwasser Gdańsk znany fakt, że jest on wzbogacony kawałkami złota 22-karatowego. Ponadto, Polska słynie z piwa, których jakość nie jest gorsza niemiecki lub czeski.

Oto ona polska kuchnia, niż to, co jest bardzo podobne kuchni krajów sąsiednich, ale z jego niezwykłym smakiem!

Share →