Kuchnia w studio.

Kuchnia w studio.

Jeżeli po duchem czasu, można podjąć decyzję o zmianie wnętrz łączą kuchnię i salon, tworząc apartament typu studio, należy najpierw pomyśleć o wszystkich dobrych skutków takiego kursu projektowania.

Dla porównania – projektanci nie polecam łączenia kuchni i mieszka w domach o powierzchni mniejszej niż 100 m2, zwłaszcza jeśli dom jest domem dla więcej niż 4 osób. Wtedy możesz stracić komfortowe i relaksujące salon, który jest zazwyczaj tradycyjny salon. Ale dla pary bez dzieci lub młodzieży, którzy jeszcze nie mieli czasu założenia rodziny, obszary spółki mogą być całkiem do przyjęcia, a nawet dobra decyzja.

Gdzie zacząć. Jeśli już zdecydowaliśmy się połączyć dokładnie w swojej kuchni w domu i salonie, po pierwsze, dobrze zaprojektowany system wentylacji i dym. Hood, oczywiście, jest najlepszym rozwiązaniem, ale powinno mieć wystarczającą moc, a jednocześnie w celu uzyskania minimum hałas. Korzystne są wyciągi z kanałów powietrznych, które go na ulicę.

Również warto pomyśleć o zakupie takich przydatne i, co najważniejsze, urządzenia bezdymne jak szybkowarze lub aerogrill, że pozwolisz «wyładować» Płyta.

Wstaw osadzić tak. Ponadto, projektanci polecam, aby dać pierwszeństwo do wbudowanych urządzeń, takich jak «ukryty» Rozwiązanie będzie harmonijnie zaprojektować kuchnię i pokój dzienny. Nie kupuj dużego sprzętu, takich jak lodówki małży, wręcz przeciwnie, lepiej jest wolą osobne lodówki i zamrażarki, które są łatwo włączone do mebli. A także z pralką.

Należy także rozważyć, gdzie można ukryć się przed wzrokiem ciekawskich «drobnostka» jak toster czy sokowirówkę.

A kto będzie posprzątać? Ważnym czynnikiem, który jest często pomijany – zachowanie porządku. Od teraz, trzeba będzie monitorować bezpieczeństwo idealny porządek w kuchni, bo nawet umyte naczynia lub Niezasłane lub okulary przyniesie niezgody w przytulnej i miłej atmosferze pokoju dziennym.

Otwarte półki, duża liczba relingi dachowe do naczynia – nie najlepsze rozwiązanie dla kuchni, salonu. Jeśli nie są tak skrupulatni, aby posprzątać po sobie gotowania lub bezpośrednio po posiłku, zdecydować się na styl projektowania kuchni «Prowansja»Kogo artystyczny bałagan w kuchni może dostarczyć nawet kolor. Ale high tech nie toleruje żadnych dodatków, więc jeśli nie cierpią z maniakalną dokładnością, ten styl kuchni, salonu lepiej nie wybierać.

Dziel i rządź. W celu oddzielenia obszaru pracy z terenów rekreacyjnych pokój kuchnia życia, przy użyciu różnych technik. Arabio.ru radzi podnieść kuchnia z pomocą podium, określić, za pomocą reflektorów i sufitu deseń. Ścianki działowe gipsowo-kartonowe, różne półki, kurtyny, a nawet wodospady wavy doskonale radzą sobie z tym zadaniem.

Rodzaj linii podziału może być stół i bar śniadaniowy.

Harmony. Oczywiście, ważne jest nie tylko to, co oddziela kuchnię i salon, ale również coś, co powinno ich zjednoczyć, tworząc holistyczną, harmonijną przestrzeń. Cały obszar apartamenty typu studio muszą być zgodne z jednym kierunku stylistycznego, a kolory powinny pokrywać się ze sobą.

To nie jest trudne do znalezienia lub produkować meble wykonane na zamówienie szafy na raz, a do kuchni i salonu, co znacznie ułatwia to zadanie.

Share →